Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Fereder ja pa res car :rispekt: osvojil je rekordni 15. grand slam naslov :jupiii:

 

Ja samo tole novinarstvo je ze itaki mimo, osvojil je 15. TURNIR za grand slam....

 

Grand slam pa je bilo vcasih osvojitev vseh 4h turnirjev v sezoni - Wimbledon, Rolland Garros, Melbourne, USA open, potem so to omilili na 4 osvojene turnirje zapored, ne glede na koledarsko leto...

 

Tako da ce bi FedEx osvojil 15 grand slam bi moral imeti ze 60 zmag... :dudek:

Je pa car.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poudarjem zadeve, ki dokazujejo da so dr?avni organi nemo?ni...

 

Novome?ki policisti so v soboto v Gradacu med kontrolo prometa ustavili 36-letnika iz okolice ?rnomlja. V osebnem vozilu Hyundai lantra je bilo devet oseb, nih?e pa ni bil pripet z varnostnim pasom. Policisti so ugotovili, da je 36-letnik brez vozni?kega izpita, vozilo pa ni registrirano.

 

Na avtomobilu so bile name??ene razli?ne zimske in letne pnevmatike, po celotni karoseriji pa je bilo vozilo tudi po?kodovano. V zadnjih dveh letih so policisti omenjenega 36-letnika zaradi kr?itev cestno prometnih predpisov obravnavali ?e 61-krat. Policisti so vozilo zasegli, kr?itelju pa nalo?ili pla?ilo globe v vi?ini 740 evrov.

 

Avtodom poln Turkov

 

Na mejni prehod Starod je v?eraj dopoldan pripeljal 33-letni dr?avljan Gr?ije, ki je hotel vstopiti v Slovenijo. Policisti so v prirejenem prostoru njegovega avtodoma odkrili deset Turkov, ki jih je sku?al ilegalno prepeljati ?ez mejo. Pet tujcev je v postopku zaprosilo za azil,ostalih pet pa so vrnili na Hrva?ko. Zoper kr?itelja pa bodo podali kazensko ovadbo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa naj me nekdo spomni zakaj so bile karavanke 6 mesecev zaprte izmeni?no?

http://www.gorenjskiglas.si/novice/kronika...ek&id=32729

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poudarjem zadeve, ki dokazujejo da so dr?avni organi nemo?ni...

 

Avtodom poln Turkov

 

Na mejni prehod Starod je v?eraj dopoldan pripeljal 33-letni dr?avljan Gr?ije, ki je hotel vstopiti v Slovenijo. Policisti so v prirejenem prostoru njegovega avtodoma odkrili deset Turkov, ki jih je sku?al ilegalno prepeljati ?ez mejo. Pet tujcev je v postopku zaprosilo za azil,ostalih pet pa so vrnili na Hrva?ko. Zoper kr?itelja pa bodo podali kazensko ovadbo.

 

 

Ne razumem glih kaj si hotel z tem povedati!? :ne vem: :blink: Kje je tukaj nemo??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tale nemo? je verjetno mi?ljena sarkasti?no... pa? po naro?ilu nekih varovalcev ?lovekovih pravic pa raznoraznih terciark k se utapljajo v dolgo?asju, se brajdi?ev pa? policija in sodstvo ne dotikata kaj dosti in tako ma? pol take primerke nacestah, ki ogro?ajo vse okol seba.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem glih kaj si hotel z tem povedati!? :ne vem: :blink: Kje je tukaj nemo??

 

Kaj? ?lovek dobi 61 prekrskov,nekdo je kazensko ovaden 300x pa mu ne moremo ni?! Kdaj je se pri?lo do konca kaki zgodbi? Ali zastara ali pa dobi pogojno...no pa se ?eprito?i in dobi od?kodnino

 

Poglej zdravnico Bora Nekrepa - jo ?e zastopa Penko in navaja napake v postopku...na bruhanje mi gre ta Slovenija, kjer nihce ne odgovarja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za prvi primer mi je jasno kam si ciljal oz. hotel povedati, in se kr strinjam.

Ni mi jasno kaj si hotel povedati z drugim primerom (tistim ki sem ga cititral) :ne vem:

 

enako - vedno se kon?a s 'predlogom o kazenski ovadbi'....tip pa verjetno ze v bosni...Gr?iji ali tur?iji....

sistem je v dreku

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej zdravnico Bora Nekrepa - jo ?e zastopa Penko in navaja napake v postopku...na bruhanje mi gre ta Slovenija, kjer nihce ne odgovarja

 

Take odvetnike bi tut tepel. :angry2: Potem pa barabo izvle?ejo na ra?un "napak v postopku" to, da so krivi na koncu sploh ni pomembno. :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na konc zmagajo evri ne kdo je kriv pa kdo ni :D

 

To?no tako , jebe se pravnikom za pravico va?no da ??? de?ujejo v njihove ?epe.

 

Banda pohlepna, ?e se jim gre ?e za dnar pol se jim gre pa ?e za to , da so v vseh cajtngih in po vseh televizijah, a jim je-bo kdaj dost, jih lahko ustavi ?e kaj razen kak hitrolete? okrogel del?ek z za?iljeno konico ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja o?itno bo prvedlo tako dale?, ker ?e se pravica ne bo delila na sodi??ih, se bo slej ko prej najdu nekdo, ki bo prisiljen iskati pravico mimo sodi??... ampak takrat pa ne bo lepo.

 

Mene vsaki? zvije najprej od smeha pol pa od jeze, k sli?im tisto "ponarodelo" da so bili dokazi zbrani nelegalno. Aha, neglede da so inkriminirni dokazi, ki povejo vse, ?e niso zbrani 100% po pravilih jih kao ni, pa ?eprav so :ne vem: te logike ?al nikoli ne bom razumel.

 

Razumem pa samo tako, da ni problema, ?e pobije? avtobus ?olarjev, pa ?e ma? prjatla policaja, ki nato uleti k tebi brez sodnega naloga in "najde" vse dokaze si nato ?ist in opro??en, ker so bili vsi dokazi nelegalno pridobljeni... baaaaaa :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja o?itno bo prvedlo tako dale?, ker ?e se pravica ne bo delila na sodi??ih, se bo slej ko prej najdu nekdo, ki bo prisiljen iskati pravico mimo sodi??... ampak takrat pa ne bo lepo.

 

Mene vsaki? zvije najprej od smeha pol pa od jeze, k sli?im tisto "ponarodelo" da so bili dokazi zbrani nelegalno. Aha, neglede da so inkriminirni dokazi, ki povejo vse, ?e niso zbrani 100% po pravilih jih kao ni, pa ?eprav so :ne vem: te logike ?al nikoli ne bom razumel.

 

Razumem pa samo tako, da ni problema, ?e pobije? avtobus ?olarjev, pa ?e ma? prjatla policaja, ki nato uleti k tebi brez sodnega naloga in "najde" vse dokaze si nato ?ist in opro??en, ker so bili vsi dokazi nelegalno pridobljeni... baaaaaa :angry:

 

Potem takem bi jaz uvedel nalog za ubijanje....?e ga nima? si kriv.....?e ga pa ima? si pa James Bond

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enako - vedno se kon?a s 'predlogom o kazenski ovadbi'....tip pa verjetno ze v bosni...Gr?iji ali tur?iji....

sistem je v dreku

 

 

no no Jures, vidim da nima? ravno raz?i??enih pojmov kako zadeve delujejo....zato prosim ne nekaj na pamet. <_<

1. za "predlog o kazenski ovadbi" prvi? sli?im....osebo se za kaznivo dejanje ali ovadi al pa pa? ne....predloge pa se pi?e sodniku za PREKR?KE....big difference...trust me ;)

2. tip ?aka sodbo v priporu v Kopru in ne nekje v gr?iji ali tur?iji....another big differnce....trust me ;)

 

Strinjam se da zadeve ?e zdale? niso kot bi morale biti, vendar fantje ne kar nekaj na pamet streljat bu?k. :whatever:;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no no Jures, vidim da nima? ravno raz?i??enih pojmov kako zadeve delujejo....zato prosim ne nekaj na pamet. <_<

1. za "predlog o kazenski ovadbi" prvi? sli?im....osebo se za kaznivo dejanje ali ovadi al pa pa? ne....predloge pa se pi?e sodniku za PREKR?KE....big difference...trust me ;)

2. tip ?aka sodbo v priporu v Kopru in ne nekje v gr?iji ali tur?iji....another big differnce....trust me ;)

 

Strinjam se da zadeve ?e zdale? niso kot bi morale biti, vendar fantje ne kar nekaj na pamet streljat bu?k. :whatever:;)

 

Ta big difference se bo kon?al ko bo v igro vstopil ?eferin.....

 

Ko misli?, da si ta vlada ne more ve? izmisliti ni?esar ve?:

 

Davek na nestar?evstvo?

 

Na ministrstvu za finance poudarjajo, da je davek na nestar?evstvo zgolj ena od mo?nosti, ki jo poznata ?vedska in Nem?ija. Lahovnik pravi, da gre pri odlo?itvi za otroka za najbolj intimne odlo?itve posameznikov.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, spomnem se ko nam je enkat v prej?nji slu?bi (Preiskovalni oddelek) neka Jugo stranka (obdol?enc) zagrozil, da bomo vidli svojga boga in da bo ?el do Ćifurina (dobesedno tko je izgovoru) - s sodnikom lih da naja ni pobral od :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bom pa 2 ? centa navrgu o Muri.

 

Men je ?ist prov, da ne dajo dnarja. Vsak se gre lohka firmo ?e mu dr?ava dnar daje. Naj zmanj?ajo ?tevilo zaposlenih, naj se zamenja vodstvo in je al pa zapret. Sam penis je, ker vsi svoje nesposobne kolege na vodilne polo?aje tal?jo. Nobena vlada ni mela jajc, pa so raj dnar dal, sam da so glasove kupoval. Isto z mejo, vsi so vedl, da je ve?ja verjetnost da popu?imo in noben si ni hotu slabe reklame delat. Peeesda, enkrat je pa treba re?it zadeve, ?e ne gre pa ne gre vsega ne mor? zmagat, isto kot ba bi smu?ar, ki ve da bo zgubu za?el ?trajakt sredi klanca pa ne dol it, kao sej mu ?e zmer runda laufa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mura je ?alostna zgodba in dr?ava je v to firmo v preteklosti vlo?ila ?e cca 12-15m? nepovratnih sredstev. V neskon?nost ?al ne gre ?e tako je preve? bilo vlo?enega notri - tisti ki se pa spoznate na evropsko zakonodajo pa itak veste, da bi v tem primeru, ?e bi dr?ava ?e dajala denar v Muro, da bi bili kaznovani s strani EU in sicer zaradi nelojalne konkuren?ne prednosti Mure na trgu zaradi "doniranega" denarja.

 

Men je sicer prav ?al, da gre taka dobra znamka v kurac ampak, ?e lastniki niso naredili ni? v vseh teh letih potem tudi dodatna sredstva ne bodo pomagala ampak samo podalj?ala agonijo in bila porabljena za krpanje primanjklajske luknje v Muri.

 

Bi blo pa za vpra?at mened?erski kader o odgovornosti v tej zadevi in recimo zakaj ima Mura samo ?e 20% proizvodnje za lastno znamko - in teh 20% ustvari 43% vsega prometa firme - mislim, da je ?e bebcu jasno, da tukaj nekaj mo?no ne klapa.

 

Aja pa ?e nekaj, da ne bo kdo spet mislil kolk sem pameten in da kr nekaj nabijam v 3PM... meni je bla Mura kot znamka od nekdaj v?e? in vse, ja ?isto vse moje obleke in reklci so in so bili Murini in mi ni bilo ?koda dati kak Euro al pa neko? Tolar ve? za doma?o kvaliteto - ?al pa mnogi niso takega mnenja in raja kupijo kak poceni ?it od kitajca in tudi to je rezultat, da gre doma?a proizvodnja v PM.

 

Ja dragi moji, ve?krat je treba gledat tud skozi to prizmo (v primeru Mure je bilo lahko ker so bili izdelki res kvaliteteni) kot pa samo skozi denar. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist ?udna scena, zgleda se je enmu mal odfuk.. :P

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/foto-p...niso-nasli.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.