Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mamujimjebem nehajo naj se vtikati v tuje dr?ave pa bodo meli dost ke?a in ne bo treba fehtat. Tisti plus, ki so ga imeli od ira?ke in afganistanske nafte je bolj rev??ina v primerjavi s tem koliko nepotrebnega denarja zapravljajo za svoje nami?ljene vojne proti jamskim ljudem. <_< Imajo svojih te?av dovolj, zaradi njihove (Busheve) neumnosti pa zdaj trpi USA gospodarstvo in posledi?no cel svet. :angry:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ?parat? :ne vem:

 

 

Pri recesiji je najslab?e ravno to, da v strahu za?nejo ljudje denar pri sebi dr?at namesto da bi normalno kro?il - bolj ko se bo var?evalo slab?e bo pa s tem ne govorim da je zdaj treba zapravljat. Ne ?ivi? normalno kot si do zdaj in tro?i? normalno kot do zdaj ampak v okviru zmo?nosti brez kreditov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ?parat? :ne vem:

Pri recesiji je najslab?e ravno to, da v strahu za?nejo ljudje denar pri sebi dr?at namesto da bi normalno kro?il - bolj ko se bo var?evalo slab?e bo pa s tem ne govorim da je zdaj treba zapravljat. Ne ?ivi? normalno kot si do zdaj in tro?i? normalno kot do zdaj ampak v okviru zmo?nosti brez kreditov.

 

Kaj kredit fu? pa si zmagal. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajej... tole ga bo pa ?e teplo. V?asih mam ob?utek, k da je Pahorju ?al da je zmagal na volitvah :ne vem:

 

Ja,meni tudi tako deluje.Za vsako stvar se opravi?uje ?e vnaprej in dela nekako z "mehko-premehko" roko.

Se boljim,da bo izgubil kontrolo nad svojimi "pajda?i".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej draga moja, ?e ti ne pa?e politika ni ni? narobe in ti tud tega ni treba prebirat - res, nih?e te ne sili, da mora? :P

 

In tudi ne more? zdaj pri?akovat, da ?e bo? "ukazala" naj nehamo, da pa bomo zdej samo tebi na ljubo nehali... ?e lahko svojga dedca takole pokomandira? ni nikjer re?eno, da lahko tud vse ostale ;)

 

Nikar zdaj zamert, ampak forumi so "narejeni" zato, da se na njih debatira in izmenjuje mnenja pa tudi, ?e je avtoforum ?e ne pomeni, da se ne sme govort o drugih zadevah.

 

peace :rozico::rozico:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne re?em, da karkoli ne smete ampak odlo?te se ?e al bote podpirali jan?o al pahorja al kogarkoli ne pa sam pljuvat ?ez vse... Dve strani nazaj ste bli vsi za pahorja zdaj ga vsi tol?ete, jutri....

Aja, sorry, to je forum. Je baje fajn, ker lahko pove? karkoli ho?e?/m, jupiiiiiiiiiii! :bravo::bravo:

 

:rozico: pis :rozico:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi bila ekipa nove vlade dobra, ?e lahko nekdo povla?i "ro?no"

 

Mogo?e pa smo Pahorja podcenili.

 

Se spomnite tiste "Ezopove" basni o zmrznjenem vrabcu, ki ga lisica "re?i" iz kravjaka in ga poje.

 

In eden od naukov je :

 

ni ti vsak prijatelj, ki te iz dreka vle?e....

 

Vendar dvomim, da je to res :ne vem: :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje ni slabo, da pi?emo o napakah pa ne glede kera opcija jih dela, ker to sploh ni pomembno. Edino na tak na?in lahko izra?amo neko mnenje oz. ?e najve?krat nezadovoljstvo. ?e so oblastniki vsaj malo pametni lahko tudi takole preverjajo ali imajo podporo pri ljudeh ali jo nimajo. Pa ne govorim zdele samo za Mazda forum ampak za vse forume na splo?no, debate na medijskih portalih, raznorazni blogi ipd.

 

Je pa ena zadeva res in kot sem pred ?asom ?e rekel. Meni ni? ne pomeni Pahor kot Pahor ampak mi pomenijo zgolj in samo njegova dejanja ter dejanja vlade in ?e ga bodo srali jih bom kritiziral to?no tako kot sem JJ-a in njegove. ?eprav sem v glavi bolj lev kot desn pa vseeno nisem slep in tudi ?e ga bodo srali na opciji, ki mi je bli?je ne bom ?paral jezika in jih bom brez zadr?kov pograjal.

 

Upam, da ve? ljudi tako razmi?lja in da bodo oblastniki kej pametnega iz teh kritik potegnili. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ve? ljudi tako razmi?lja in da bodo oblastniki kej pametnega iz teh kritik potegnili. ;)

 

Tudi jaz, vendar se mi zdi, da so politiki zaslepljeni z oblastjo in njeno mo?jo. Kako ?e pravijo, ?e ho?e? spoznati ?lovekov karakter, mu daj oblast v roke. In teli na?i "oblastniki" so kar pokvarljiva in sluzava roba, po izku?njah sode?.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem mislil da Mićo Mrkaić ne more ni?je me vedno znova preseneti - njegova zadnja kolumna v Financah

 

http://www.finance.si/231000?src=pj281108

 

Pa ?e nekaj cvetk od tam

 

Stvari so se, kot dobro vemo, razpletle druga?e in re?em lahko naslednje - ?e zdavnaj sem posvaril pred nevarnostjo prepu??anja pomembnih odlo?itev zakotnim ?arlatanom in poceni populistom. Kot ponavadi, sem tudi v tej zadevi imel prav, kar se za najbolj?ega slovenskega kolumnista vseh ?asov tudi spodobi. Zato svetujem: ko mi bo v prihodnosti ?elel nasprotovati kak?en lokalni vseved, naj prej raje pomisli na epizodo z vinjetami in naj ne zapravlja na?ega ?asa, kajti moji predlogi so dobro premi?ljeni in strokovno utemeljeni.

da ne bo pomote - govori o samem sebi... naduvanost brez primere

 

Je pa zanimivo, da na eni strani govori o vinjetah kot o glavnem vzroku vse ve?jega razslojevanja... hmm, a ne zdr?i niti en odstavek, ko se za?ne zavzemati za t.i. congestion charge v slovenskih mestih. A to pa ni razslojevanje v dru?bi saj se bodo te obdav?itve lahko privo??ili spet samo najpremo?nej?i?

 

V glavnem, hudo, da nekdo ki ?ivi in dela v ZDA soli pamet nam, ki ?ivimo tukaj in daje "nasvete" dr?avi kako naj ?imbolj privije svoje prebivalce z novimi obdav?itvami.

 

Spet sem imel prav *?e malo samohvale* ;)

?e ve?, s kolegom ekonomistom Radom Pezdirjem sva naredila ekonometri?no analizo elasti?nosti povpra?evanja po avtocestnem prevozu in jo letos objavila v mednarodni indeksirani reviji International Journal of Transport Economics. Rezultati analize so pokazali, da je cenovna elasti?nost povpra?evanja po avtocestnem prevozu nizka in da bi Dars lahko cestnine precej zvi?al, pa se prevoz po avtocestah ne bi veliko zmanj?al. Dars bi torej s precej?njim zvi?anjem cestnin lahko napolnil svojo blagajno in poskrbel za finan?no vzdr?nost svojega poslovanja, ?esar zdaj niti pribli?no ni sposoben.

Ampak res hvala bogu da Mrkaić, Pezdir, Damjan pa ?e ker od teh "mo?ganskih nadljudi" nima ve?ji vpliv v slovenski ekonomiji, ker ?ele pol bi slovenci jebal je?a, pa ?eprav ga ?e itak, saj smo med najbolj obdav?enimi prebivalci med evropskimi dr?avami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem mislil da Mićo Mrkaić ne more ni?je me vedno znova preseneti - njegova zadnja kolumna v Financah

 

http://www.finance.si/231000?src=pj281108

 

Pa ?e nekaj cvetk od tam

da ne bo pomote - govori o samem sebi... naduvanost brez primere

 

Je pa zanimivo, da na eni strani govori o vinjetah kot o glavnem vzroku vse ve?jega razslojevanja... hmm, a ne zdr?i niti en odstavek, ko se za?ne zavzemati za t.i. congestion charge v slovenskih mestih. A to pa ni razslojevanje v dru?bi saj se bodo te obdav?itve lahko privo??ili spet samo najpremo?nej?i?

 

V glavnem, hudo, da nekdo ki ?ivi in dela v ZDA soli pamet nam, ki ?ivimo tukaj in daje "nasvete" dr?avi kako naj ?imbolj privije svoje prebivalce z novimi obdav?itvami.

Ampak res hvala bogu da Mrkaić, Pezdir, Damjan pa ?e ker od teh "mo?ganskih nadljudi" nima ve?ji vpliv v slovenski ekonomiji, ker ?ele pol bi slovenci jebal je?a, pa ?eprav ga ?e itak, saj smo med najbolj obdav?enimi prebivalci med evropskimi dr?avami.

 

Jap,?e posebej,ko vidim tega Pezdira(kako ima zadet priimek :P ) me ve?inoma prime,da bi ?el nekam,kjer je ?e Napoleon hodil sam.Kot,da ne ?ivi na tem planetu ali v tej pre?udoviti dr?avi.Tip je nabildan z teorijo,v praksi pa je to njegovo duhovi?enje totalno neuporabno.?e sam pristop in njegov govor mi spravita pokonci vse kocine in ko za?ne nakladat o stvareh,ki so jasne ?e osnovno?olcem,da ne morejo tako ?timat,se mi zmra?i ekran-beri-preklop.

Res,sama sre?a,da nima ve?jega vpliva v politiki ampak samo nastopa?kega v kakih trenjih in podobnih "ma?ilih" za publiko.

Kruha in iger,please. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ Ally: ma ne morem... me kar du?i, pa slabo mi je... pa res ne bi ?el zdele jelene klicat, ker je bla pica predobra, da bi kon?ala v WC-ju ;)

 

Ampak tale MM mi vedno pritisk dvigne - bes ga plentaj... pa si vedno re?em, ne ne bom bral, pol pa vedno berem, da vidim kake bo spet venmetal. Sam zdele je pa res presegel samega sebe. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.