Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ampak nekateri se kar ne dajo tako lahko. :P Pol bo za nas neprista?e dragih vinjet ?e cenej?e nekajkratno "obro?no" kupovanje. :aaaaa:

 

http://24ur.com/novice/svet/tajani-bi-se-c...se-vinjete.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi dal dnevno vinjeto, pa ceno 3 EURe, pol pa naj se vozi kdor se ho?e... turisti bi itak morali kupiti najmanj 2 :)

 

pa ?e marsikdo od doma?ih bi za enkratno ali dvakratno pot do LJ (npr. iz na?ih koncev) rade volje kupil vinjetko, za 35 ali pa celo 55 EUR pa je nebo kupil sploh...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi dal dnevno vinjeto, pa ceno 3 EURe, pol pa naj se vozi kdor se ho?e... turisti bi itak morali kupiti najmanj 2 :)

 

pa ?e marsikdo od doma?ih bi za enkratno ali dvakratno pot do LJ (npr. iz na?ih koncev) rade volje kupil vinjetko, za 35 ali pa celo 55 EUR pa je nebo kupil sploh...

 

:bravo: se popolnoma strinjam.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kredite bo pa odpla?eval kdo? Al kr vsi povprek iz prora?una... hja to pa bi blo zlo po?teno, res :whatever:

 

Tale je bolj?a, pla?uje? nekaj kar bi se moralo pla?evati iz drugih virov - cestnin.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kredite bo pa odpla?eval kdo? Al kr vsi povprek iz prora?una... hja to pa bi blo zlo po?teno, res :whatever:

 

okoli teh prenapihnjenih cen za kilometer AC in kreditov je pa tudi en kup motnih poslov...

 

aja... krediti pa se itak pla?ujejo, tako ali druga?e ali preko davkov, ali pa nas stresejo kje drugje...

 

ne verjamem v po?tenost delitve in stekanja prora?unskega denarja, kakor tudi ne keterihkoli finan?nih sredstev, ki jih pobira dr?ava ;)

 

 

 

Kalman, odli?na ideja!

 

jah.. moja ideja v bistvu zadovolji povpre?nega dr?avljana, tujci bi se seveda ubili od te?av in problemov, ki jih prina?a na?a vinjeta, EU bi se usrala, ker je cena prevelika... itd...

 

tule ne bo ?lo nagoditi vsem ...

 

ne poznam toliko zgodovine, ampak dvomim, da je Avstriji ceno za vinjete narekovala EU... :P

 

dejstvo pa je, da kakor se bodo mali Bogovi odlo?ili, tako bomo mi morali slu?iti dr?avi <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tunele se ?e posebaj pla?a, samo pa ne padajo narazen - ?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi dal dnevno vinjeto, pa ceno 3 EURe, pol pa naj se vozi kdor se ho?e... turisti bi itak morali kupiti najmanj 2 :)

 

pa ?e marsikdo od doma?ih bi za enkratno ali dvakratno pot do LJ (npr. iz na?ih koncev) rade volje kupil vinjetko, za 35 ali pa celo 55 EUR pa je nebo kupil sploh...

 

 

Samo pri 3? bi pol te cene pozrla izdelava vinjet in distribucija... V takem primeru bi bilo potrebno razmisliti o elektronskem placilu, tako kot imajo Madzari... ko samo tablico vpises na spletni strani in placas... potem pa te kamere lovijo, ce imas placano vinjeto :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo pri 3? bi pol te cene pozrla izdelava vinjet in distribucija... V takem primeru bi bilo potrebno razmisliti o elektronskem placilu, tako kot imajo Madzari... ko samo tablico vpises na spletni strani in placas... potem pa te kamere lovijo, ce imas placano vinjeto :) ...

 

Pametno razmi?ljanje

 

 

Pa ?e neki ne pozabit... ja kdo bo pa kontroliral tako ?tevilo kratkotrajnih vinjet saj to ne bo ?lo brez ustavljanja in detaljnega pregleda veljavnosti.

 

Tko bi vsi stali na teh pregledovalnih akcijah... oziroma se nam to itak obeta po 1.7.2009 saj zdaj je bilo enostavno lepo je barvo na dale? pogledal in je vedel vse saj ?e so oran?ne so veljavne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pametno razmi?ljanje

Pa ?e neki ne pozabit... ja kdo bo pa kontroliral tako ?tevilo kratkotrajnih vinjet saj to ne bo ?lo brez ustavljanja in detaljnega pregleda veljavnosti.

 

Tko bi vsi stali na teh pregledovalnih akcijah... oziroma se nam to itak obeta po 1.7.2009 saj zdaj je bilo enostavno lepo je barvo na dale? pogledal in je vedel vse saj ?e so oran?ne so veljavne.

 

Ma itak so to na?e narodne posebnosti in znamenitosti. :P

...se vozi? po celi Evropi in ne vidi? tam toliko policajev kot od Kp do Lj z lizikami in laserji-videoigricami.

Le zakaj je tako?. :whatever::aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma itak so to na?e narodne posebnosti in znamenitosti. :P

...se vozi? po celi Evropi in ne vidi? tam toliko policajev kot od Kp do Lj z lizikami in laserji-videoigricami.

Le zakaj je tako?. :whatever::aaaaa:

 

Se strinjam. Samo tam tudi ne vidi? toliko prehitevanj v ?karjice, limanja za ritjo, nestrpnosti,...:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam. Samo tam tudi ne vidi? toliko prehitevanj v ?karjice, limanja za ritjo, nestrpnosti,...:)

 

o ja vidi? vidi?.... pa tud pr nas tujci kar ogromno terorja zganjajo po cestah tko, da to le ni ?ist slovenska posebnost ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o ja vidi? vidi?.... pa tud pr nas tujci kar ogromno terorja zganjajo po cestah tko, da to le ni ?ist slovenska posebnost ;)

 

No ja. Po Franciji ko sem se vozil, je blo tega malo .Ok pustmo center Pariza. Ko pride? iz Francije v Nem?ijo pa samo....wuuuuuuuuuuuuuum....pa gleda? kva se dogaja na AC, kaj leti mimo tebe :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?ala se je dirka 24 ur Le Mansa in spet se je izteklo brez ve?jih presene?enj. Diesli so pobrali vsa prva tri mesta le da tokrat je slavje pripadalo Peugeotu in njihovemu HDI-ju. Najbolj?i TDI Audi je bil tretji.

 

In ja kolikor sem lahko uspel prebrati imajo vsi tile dirkalni diesli vgrajen filter DPF. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?ala se je dirka 24 ur Le Mansa in spet se je izteklo brez ve?jih presene?enj. Diesli so pobrali vsa prva tri mesta le da tokrat je slavje pripadalo Peugeotu in njihovemu HDI-ju. Najbolj?i TDI Audi je bil tretji.

 

In ja kolikor sem lahko uspel prebrati imajo vsi tile dirkalni diesli vgrajen filter DPF. :hohoho:

 

Lepo,da je zmagal Peugeot-moj nekdanji the best car. sramezljiv

So pa po mojem redno ?istili te filtre med samo dirko.In razen trenutne porabe 20 litrov verjetno ni bilo drugih problemov. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MotoGP - kaka dirka, svaka ?ast doktorju, sezul ga je v ZADNJEM ovinku 300m pred ciljem!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MotoGP - kaka dirka, svaka ?ast doktorju, sezul ga je v ZADNJEM ovinku 300m pred ciljem!!!

 

 

Ej res nora dirka!!! :rispekt::rispekt:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.