Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ja neke take fore imajo. Nisem se pa poglabljal kdo jim je dobavitelj, kar je bistveni podatek. ?e pripeljejo iz Kopra s Petrolovo cisterno je iz stali??a kvalitete goriva ?isto vseeno ali gre? na Petrol Hofer. V enem letu pa recimo privar?uje? maksimalno za en tank.

 

Sem pa danes videl en aktualen dogodek. Sem imel ravno prazen kestl in ?el tankat in ko sem pla?eval je notri pri?el en gospod (cca 50 let?) in od?el ven, prodajalka mu je pa rekla kam gre in ?e "bova kaj pla?ala?". Dec je ves depresiven samo nekaj zagodrnjal, se usedel v kombi in odpeljal (ki ga je prej seveda natankal). :blink: Prodajalka je pa samo nekaj na stran stopila, ko sem ?el ven, verjetno le zapisala cifre in sporo?ila naprej.

In glede na to kako depresiven je deloval ni bil nekdo, ki bi kradel iz veselja, pa tudi ni bil tak kombi, da bi dec zbiral ?elezo z njim. In na koncu sem dojel, da je tip samo kurji tat, ki bo (ker je natankal zaradi nuje) spet nastradal bolj kot veliki lopovi. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Na?alost nimajo poslovalnice v moji bli?ini, tako da vseeno ni ra?unice. Poleg tega pa so do nedavnega imeli polno reklamacij zaradi njihovega na?ina, kako sploh lahko tanka?.

Ve? pa v tem ?lanku: http://www.zurnal24.si/placali-boste-kolik...e-clanek-180675

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa no?i... ne pozabit na no?e, ki jih v Hofrovih pumpah nimajo*. :hohoho:

*no ja sej jih tud Petrol nikoli nima, ampak baje da obstajajo :ne vem:

 

Niti na eni pumpi v HR jih tudi ni...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa no?i... ne pozabit na no?e, ki jih v Hofrovih pumpah nimajo*. :hohoho:

*no ja sej jih tud Petrol nikoli nima, ampak baje da obstajajo :ne vem:

 

To je bila ?ista natega folka....ampak OK...za no?e mi dol visi, ?lo se mi je za princip....in sem limal te nalepke....a no?ev ni....kreteni....evo zdej na OMV tankam, ?e zelo OK so...in sem nabavil toaster, vse na zalogi, ni? problemov...pa ?e zelo dobr dela, me je kar mal presenetilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma imam cel komplet Petrolovih no?ev s stojalom vred, in so kr fajn zadeva, ampak sem jih ?e vse dobil ?e kak mesec po za?etku akcije. Je pa res, da sem terenc in se lahko dnevno ustavim na ve?ih pumpah v razli?nih krajih.

 

Pa ?e to sem ?akal ko lovec na pre?i za ene 2 no?a, katera ni bilo za dobit po celi Sloveniji, in pa za stojalo, katerega sem zaradi napake celo menjal (po?en les).

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.schladming2013.at/en/sport/program/super-g-women

 

Poleg napacne zastave ( Sierra Leone ) je tudi ime napacno (Maze M.) :wacko::aaaaa:

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bila ?ista natega folka....ampak OK...za no?e mi dol visi, ?lo se mi je za princip....in sem limal te nalepke....a no?ev ni....kreteni....evo zdej na OMV tankam, ?e zelo OK so...in sem nabavil toaster, vse na zalogi, ni? problemov...pa ?e zelo dobr dela, me je kar mal presenetilo.

 

Jaz tudi ne bom ve? tankal (?e je le mo?no) na petrolu.Zdej sem spet tankal na omv-ju in mi vebasto ?isto ni? ne dimi.Prej z Petrolovim pa vsaki? oblak dima izpod avta.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi ne bom ve? tankal (?e je le mo?no) na petrolu.Zdej sem spet tankal na omv-ju in mi vebasto ?isto ni? ne dimi.Prej z Petrolovim pa vsaki? oblak dima izpod avta.

 

Meni so se na PETROLU zamerili lansko leto, ko nisem mogel izkorititi bonus to?k (1500), ki sem jih kar lepo ?tevilo nabral v 2011 letu. Od takrat dalje nisem ve? uporabljal njihove zlate karice, saj so tudi te?ave z zmrzovanjem njihovega dizla prvem ostrej?em mrazu na jesen 2011, ki je nastopilo zaradi njihovega kalkuliranj z dozranje aditiva proti zmrzovanju, kazale na to, da jim ni za zaupati. Sedaj tankam ve?inoma na OMV pri teh pa le, ?e ni druge re?itve.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so se na PETROLU zamerili lansko leto, ko nisem mogel izkorititi bonus to?k (1500), ki sem jih kar lepo ?tevilo nabral v 2011 letu. Od takrat dalje nisem ve? uporabljal njihove zlate karice, saj so tudi te?ave z zmrzovanjem njihovega dizla prvem ostrej?em mrazu na jesen 2011, ki je nastopilo zaradi njihovega kalkuliranj z dozranje aditiva proti zmrzovanju, kazale na to, da jim ni za zaupati. Sedaj tankam ve?inoma na OMV pri teh pa le, ?e ni druge re?itve.

 

 

Zakaj pa nisi mogu izkoristit to?k? Si zamudu datum?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa nisi mogu izkoristit to?k? Si zamudu datum?

 

Ker se to?ke koristijo do konca teko?ega leta, jaz pa sem jih nabral vse v novembru, decembru in niso imeli tistega, kar bi jaz ?elel, ali pa sem imel premalo to?k za ?eljeno. ?e dobro, da nisem postal "elektri?no" odvisen od njih. Od prodajalca pri?akujem fleksibilnost in korektnost, ker se Petrol ni pokazal kot tak, sva se pa? raz?la.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.schladming2013.at/en/sport/program/super-g-women

 

Poleg napacne zastave ( Sierra Leone ) je tudi ime napacno (Maze M.) :wacko::aaaaa:

 

Objavljena slika

 

Maze Massi :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e so pa mislili, da bo ?tartala njena sesta - Maja Maze. :D

 

Mi je pa kr fajn ?al za Vonnovo, za katero se je o?itno sezona ?e kon?ala. -_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej Tina sploh ni zmagala zdej, ker jo ni bilo na startu. So se Avstrijci prito?ili in je tekma razveljavljena. Kar poglejte na FIS-ovo stran.

 

 

Na katero FIS-ovo stran?

 

Na uradni pise drugace, kot ti pravi :) ...

 

http://www.fisalpine.com/race-results/schladming,71020.html

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kolegi tle smo mal debatiral situacijo in izpadel sem kot da zivim v najbogatejsem raju v eu

 

Litva:

Vrtec 30-50?

Sola zastonj le cca 15? za prehrano (pri nas sola NI zastonj saj jo placujem skoraj 100? na mesec)

Porodniska 1 leto 100% placa ali ce se mama odoci biti doma 2 leti potem je 60 posto prvo leto in 40 posto drugo

Zdravstveno zavarovanje placuje samo delodajalec, le zdravila posameznik doplaxa 50 posto. Nobenega dosatnega zavarovanja

 

Nikjer nimajo nikakrsnega dmvja ali eko taks na uvoz, saj so v EU, ce kupis v EU

Vrtci drugje

Francija: 100?

Porodniska 2 leti 70 posto

Romunija: 40?

Porosniska 1 leto kolega se ni rodil ne ve kolk dobis :)

Poljska: 30?

Porodniska 1'5 leta 100 posto

 

Pizda kaj se to pri nas enega denarja steka v drzavo....le kam gre

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se to?ke koristijo do konca teko?ega leta, jaz pa sem jih nabral vse v novembru, decembru in niso imeli tistega, kar bi jaz ?elel, ali pa sem imel premalo to?k za ?eljeno. ?e dobro, da nisem postal "elektri?no" odvisen od njih. Od prodajalca pri?akujem fleksibilnost in korektnost, ker se Petrol ni pokazal kot tak, sva se pa? raz?la.

 

Se mi je zdel, da bo kej taga. AMpak ponavad majo trgovine nekje do konc januarja rok za koristit te pike,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kolegi tle smo mal debatiral situacijo in izpadel sem kot da zivim v najbogatejsem raju v eu

 

Litva:

Vrtec 30-50?

Sola zastonj le cca 15? za prehrano (pri nas sola NI zastonj saj jo placujem skoraj 100? na mesec)

Porodniska 1 leto 100% placa ali ce se mama odoci biti doma 2 leti potem je 60 posto prvo leto in 40 posto drugo

Zdravstveno zavarovanje placuje samo delodajalec, le zdravila posameznik doplaxa 50 posto. Nobenega dosatnega zavarovanja

 

Nikjer nimajo nikakrsnega dmvja ali eko taks na uvoz, saj so v EU, ce kupis v EU

Vrtci drugje

Francija: 100?

Porodniska 2 leti 70 posto

Romunija: 40?

Porosniska 1 leto kolega se ni rodil ne ve kolk dobis :)

Poljska: 30?

Porodniska 1'5 leta 100 posto

 

Pizda kaj se to pri nas enega denarja steka v drzavo....le kam gre

 

Druga ?vica ampak sam na pol. Vse je sam drago........ :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem da ne bi delil tega, ?e kdo ?e ni zasledil:

Objavljena slika

 

Pa ?e malo smeha:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

hehe... ne to ni piramidna igra, sam tri prjatle mora? prpelat. Tisti iz koro?ke pa celo pet - je naro?ila una tetka, ki ima baje celo licenco pilota... :hudicek:

 

post-133-1360183878_thumb.png

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/novice/slovenija/uprav...rocila-kpk.html

 

Kako prednostno, kaka pa je to zdej fora. A sploh vejo kaj gre lahko na prednostno obravnavo? Spet klientelizem, lepo se bo v vrsto postavil kot se moramo vsi ostali - ma da te srat prime. Quasimodo in Majer spet v akciji - a bo bil Quasimodo za svojo storitve pla?an v gotovini? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.