Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je Boss napisal:

To ni Slovenistan, to je pač čisti kapitalizem. Ker to ni edina taka zgodba, zdaj ne vem al je dejansko z lastniki turističnih zmogljivosti nekaj hudo narobe al pa s temi vavčerji? Verjetno z veliko večino nas navadnih državljanov ni težav - vsaj po moje ne.

To se v civiliziranih državah ne bi dogajalo. To je možno pri nas, v kaki Italiji in južneje od nas.Sramota.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi znaš razložiti zaka? Če je vavčer vreden pač toliko kot naj bi bil, pol je vseeno al dobijo denar od njega al pa iz gostovega TRR-ja. Kje je potem kle problem zakaj takšen odnos do vavčerjev? Ne štekam tega, res ne... ne verjamem, pa da so turistični delavci taki debili, da bi pljunili v lastno skledo, ali pač. Ok, na Bledu, Bohinju in še kje znajo bit res ubrisani ampak vseeno denarja se pa ne branijo. Tukaj pa kot kaže se ga. A je mogoče z vavčerji kaj narobe pa mi ne vemo? Ne vem, kakšne skrite cake?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

A mi znaš razložiti zaka? Če je vavčer vreden pač toliko kot naj bi bil, pol je vseeno al dobijo denar od njega al pa iz gostovega TRR-ja. Kje je potem kle problem zakaj takšen odnos do vavčerjev? Ne štekam tega, res ne... ne verjamem, pa da so turistični delavci taki debili, da bi pljunili v lastno skledo, ali pač. Ok, na Bledu, Bohinju in še kje znajo bit res ubrisani ampak vseeno denarja se pa ne branijo. Tukaj pa kot kaže se ga. A je mogoče z vavčerji kaj narobe pa mi ne vemo? Ne vem, kakšne skrite cake?

Mislim, da je s to korono prišlo na površje vse sranje, ki je bilo prej skrito. Sedaj se kaže prava slika. Očitno so v turizmu tako naduti, da jim je vseeno za domačega gosta. Mislijo si, no če že moramo sprejemati te naše kekce jih pa vsaj dobro ožemimo. Itak bodo prišli nazaj naši velecenjeni gostje iz tujine. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Alex napisal:

Mislim, da je s to korono prišlo na površje vse sranje, ki je bilo prej skrito. Sedaj se kaže prava slika. Očitno so v turizmu tako naduti, da jim je vseeno za domačega gosta. Mislijo si, no če že moramo sprejemati te naše kekce jih pa vsaj dobro ožemimo. Itak bodo prišli nazaj naši velecenjeni gostje iz tujine. 

Ali pa je bil to zgolj slučaj. Papir prenese vse, fb in internet pa še več. Jaz sem ravno malo prej dal povpraševanje na hotel za moj dopust; dobil ceno za moje povpraševanje. Nato sem vprašal če bon kaj vpliva na ponudbo in zdaj čakam odgovor. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz pa imam verjetno srečo z boni oziroma jih še nimam,no grem k bistvu vnovčil jih bom 3dni na Krki-nočitev z zajrkom in nekaterimi drugimi aktivnostimi. Vse po normalnem ceniku in nobenih problemov ko sem omenil bone!

In še 4dni hotel v Planici-nočitev z zajtrkom z boni in doplačam 5 e za večerjo,poleg so zajeti fitnes in savna. V prvem primeru nekaj avansa ob rezervaciji in v drugem celo brez avansa. Bil pa sem zelo  presenečen za ceno v Planici saj če poznate cene tu okoli so precej višje.:vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Nejc1986 napisal:

Ali pa je bil to zgolj slučaj. Papir prenese vse, fb in internet pa še več. Jaz sem ravno malo prej dal povpraševanje na hotel za moj dopust; dobil ceno za moje povpraševanje. Nato sem vprašal če bon kaj vpliva na ponudbo in zdaj čakam odgovor. 

He, He, verjetno razmišljajo, koliko bi ti lahko zvišali ceno z boni, da si vseeno ne premisliš.Kalkulirajo...😛

 

pred 2 minutama je Bini napisal:

No jaz pa imam verjetno srečo z boni oziroma jih še nimam,no grem k bistvu vnovčil jih bom 3dni na Krki-nočitev z zajrkom in nekaterimi drugimi aktivnostimi. Vse po normalnem ceniku in nobenih problemov ko sem omenil bone!

In še 4dni hotel v Planici-nočitev z zajtrkom z boni in doplačam 5 e za večerjo,poleg so zajeti fitnes in savna. V prvem primeru nekaj avansa ob rezervaciji in v drugem celo brez avansa. Bil pa sem zelo  presenečen za ceno v Planici saj če poznate cene tu okoli so precej višje.:vesel:

Da se niso kaj zakalkulirali? 😳

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da ne saj imam rezervacijo in to je to. Lahko bi pa mogoče drugi val virusa kaj zajebo,upam da potem dobim tisti avans nazaj! Zaenkrat kaže dobro pa oprosti ker ne pridem k vam.......:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Mislim,da ne saj imam rezervacijo in to je to. Lahko bi pa mogoče drugi val virusa kaj zajebo,upam da potem dobim tisti avans nazaj! Zaenkrat kaže dobro pa oprosti ker ne pridem k vam.......:jupiii:

Saj lahko prideš vseeno na kak izlet.😁

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex,ja ,zdaj taktizirajo.ampak ko sem jim napisal ,da bom tam zaradi STKP kolesarskih tur, so verjetno videli,da nisem ravno poln denarja in da dejansko rabim samo posteljo,balkon in mir . To pa lahko dobim tudi skoraj  kjerkoli drugje. 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Sigurno kdaj?:mipijemoo:

Kadar koli. Lepo narediš  en izletek na obalo. Vzameš še 🚴‍♀️  kolo zdraven pa greš en giro po obali hkrati.Pa na pijačo obvezno. 🍺

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Alex napisal:

Kadar koli. Lepo narediš  en izletek na obalo. Vzameš še 🚴‍♀️  kolo zdraven pa greš en giro po obali hkrati.Pa na pijačo obvezno. 🍺

Najprej pa projekt kako spravit dva kolesa v M3... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Najprej pa projekt kako spravit dva kolesa v M3... :whatever:

 

Na streho ali pa na kljuko ... v obeh primerih pa rabis se dodaten hardver :):P

 

Ce upostevas pa @Alex-ov predlog, pa moras kolesi prej malo razstaviti na prafaktorje :) 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

Na streho ali pa na kljuko ... v obeh primerih pa rabis se dodaten hardver :):P

 

Ce upostevas pa @Alex-ov predlog, pa moras kolesi prej malo razstaviti na prafaktorje :) 

 

Evo iz prve roke;podreš zice 20sek,pripelješ kolesa 30sek,snameš prednja kolesa 20sek,prvo kolo vržeš notri-mala malica 10sekud nato pa drugo kolo ki te malo J.. e in kakih... no naj bo minuta in še prednja dva 5sek. To je to, če bi treniral bi šlo še hitreje ampak mi je žal, da bi kaj obribal ker se mi nikamor ne mudi je bilo za prvič kar vredu aja @Alex verjetno pridem, ne vem še kdaj, ampak zagotovo! Se slišimo... (aja pa moja bo zraven, saj ne popije velik!) :jupiii:Ps, še za dve potovalke je plac... 

IMG_20200529_083417.jpg

IMG_20200529_084121.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo glede bonov. Dobil mail,da seveda da imajo prostor zame in da sem dobrodošel in blabla. Za46eur/noc 1posteljna soba z wellnesom in zajtrkom in večerjo . 

 

Super. Moram pa plačati 40posto za rezervacijo. S čim? Z bonom? Hahahahhahahaahahahah... Iščemo naprej. Saj če nebi bilo teh bonov, bi šel tja,ker mi je res všeč... In če bo povsod drugod isto,bom šel in si z bonom obrisal tazadnjo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 5. 2020 ob 9:17 je Bini napisal:

Evo iz prve roke;podreš zice 20sek,pripelješ kolesa 30sek,snameš prednja kolesa 20sek,prvo kolo vržeš notri-mala malica 10sekud nato pa drugo kolo ki te malo J.. e in kakih... no naj bo minuta in še prednja dva 5sek. To je to, če bi treniral bi šlo še hitreje ampak mi je žal, da bi kaj obribal ker se mi nikamor ne mudi je bilo za prvič kar vredu aja @Alex verjetno pridem, ne vem še kdaj, ampak zagotovo! Se slišimo... (aja pa moja bo zraven, saj ne popije velik!) :jupiii:Ps, še za dve potovalke je plac... 

IMG_20200529_083417.jpg

IMG_20200529_084121.jpg

Moraš malo Boss a podučiti, kako se to reši v minutki.😛

Ja, ko prideš javi. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bini, ko bo Boštjan tole videl (Boss namreč), bo bentil samemu sebi v brado; "in jaz sem šel kupit karavana, kaj hudiča sem takrat razmišljal, jebemtisunac, pa tiste sanke na strehi. Kaj hudiča mi je bilo treba kupit karavana, matrwola?" :)

  • Haha 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Z M A J napisal:

@Bini, ko bo Boštjan tole videl (Boss namreč), bo bentil samemu sebi v brado; "in jaz sem šel kupit karavana, kaj hudiča sem takrat razmišljal, jebemtisunac, pa tiste sanke na strehi. Kaj hudiča mi je bilo treba kupit karavana, matrwola?" :)

Še sam nisem vedel da gresta oba 28 colva trekinga not zato sem poskusil in še sam bil malo presenečen. Res pa je, da bi se naveličal, če bi moral tako nalagat večkrat na teden kot to počne Nejc! Za na morje se bom pa že potruil, da opravim s parancano in se srečam z @Alexom in mogoče kom od tam doli. (vem, da je negdo od tam pa se ne spomnim ta trenutek-test M3 če se ne motim) :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Bini napisal:

Še sam nisem vedel da gresta oba 28 colva trekinga not zato sem poskusil in še sam bil malo presenečen. Res pa je, da bi se naveličal, če bi moral tako nalagat večkrat na teden kot to počne Nejc! Za na morje se bom pa že potruil, da opravim s parancano in se srečam z @Alexom in mogoče kom od tam doli. (vem, da je negdo od tam pa se ne spomnim ta trenutek-test M3 če se ne motim) :bravo:

Jaz imam celo leto 4sedeze v avtu , da gre bajk pokonci notri. Ne maram voziti koles na zunanjosti avta,tako da podpiram to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Evo glede bonov. Dobil mail,da seveda da imajo prostor zame in da sem dobrodošel in blabla. Za46eur/noc 1posteljna soba z wellnesom in zajtrkom in večerjo . 

 

Super. Moram pa plačati 40posto za rezervacijo. S čim? Z bonom? Hahahahhahahaahahahah... Iščemo naprej. Saj če nebi bilo teh bonov, bi šel tja,ker mi je res všeč... In če bo povsod drugod isto,bom šel in si z bonom obrisal tazadnjo..

Mislim da to ni tako slaba cena,no je pa odvisno kje to je in v kaki sezoni? Precej dobro poznam cene i mislim,no ne bom vplival na odločitel pa srečno iskanje naprej. 😊😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Bini napisal:

Mislim da to ni tako slaba cena,no je pa odvisno kje to je in v kaki sezoni? Precej dobro poznam cene i mislim,no ne bom vplival na odločitel pa srečno iskanje naprej. 😊😊

Cena je super. Ampak kaj hočem povedati; bon mi ne bo koristil,ker moram plačati 40posto avansa za rezervacijo. 

 

Cena super, lokacija top,ponudba tudi. Iščem nekaj podobnega,kjer mi bo bon prišel v poštev.

 

Če ne najdem,bom pa pač plačal iz lastnega žepa (kar bom tako ali tako,to mi je jasno) in šel tja; saj se gre za dopust in "kupujem"doživetje in ne "popusta".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Nejc1986 napisal:

Cena je super. Ampak kaj hočem povedati; bon mi ne bo koristil,ker moram plačati 40posto avansa za rezervacijo. 

 

Cena super, lokacija top,ponudba tudi. Iščem nekaj podobnega,kjer mi bo bon prišel v poštev.

 

Če ne najdem,bom pa pač plačal iz lastnega žepa (kar bom tako ali tako,to mi je jasno) in šel tja; saj se gre za dopust in "kupujem"doživetje in ne "popusta".

Glej mogoče se niste popolnama razumeli,ker pri meni je bilo pravtako treba plačati avans ki ga dobim ob prihodu nazaj oziroma vrnejo ga po obračunanih dodatnih storitvah če jih imaš. Pri meni pride tako preko200e in nekaj doplačila za storitve na neke aktivnosti tako,da ne bom dobil veliko nazaj. Če ti je res kul pokliči in se pozanimaj. Lahko poveš kaj in kje gledaš?:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Bini napisal:

Glej mogoče se niste popolnama razumeli,ker pri meni je bilo pravtako treba plačati avans ki ga dobim ob prihodu nazaj oziroma vrnejo ga po obračunanih dodatnih storitvah če jih imaš. Pri meni pride tako preko200e in nekaj doplačila za storitve na neke aktivnosti tako,da ne bom dobil veliko nazaj. Če ti je res kul pokliči in se pozanimaj. Lahko poveš kaj in kje gledaš?:bravo:

Ja,saj verjetno bom res jutri poklical; take stvari je včasih bolje reševati "v živo",kot pa preko mailov,sploh ker verjetno zdaj vsak drugi omeni bone še preden reče "dober dan". Kot tisti,ki zbijajo ceno za avto,še preden ga vidijo...

 

Gledam pa hotel Jakec na Pohorju. Obožujem Pohorje in parkrat sem bil v tem hotelu (sicer samo na kavi) in mi je res všeč. Saj veš; stkp in to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.