Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kukluksklan?

 

Danes je bi bil sestanek ?efov policij Avstrije in Slovenije na temo vra?anja beguncev. Hrvat je pri tem manjkal kar precej pove.

 

Hrvati so itak najbolj obo?evan narod med nekdanjimi iz Yuge, pa vpra?aj kogarkoli izmed ostalih 5-ih bratskih republik.  :cheers:

OK, morda gre zgolj za naklu?je.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?i nesposobni politiki (oboji, tako opozicijski ki so navijali zanjo in pa seveda pozicijski ki so ?ico postavili) so se ponovno izkazali kot totalni bebci - ?ica je postavljena na povsem napa?ni meji. Slovenije ne ogro?a migrantski val z juga - ti migranti ho?ejo le ?imprej naprej. Ogro?ajo jo migranti s severa, ki se bodo, deportirani iz obljubljene de?ele Germani, poizkusili vsidrat saj pri nas. Torej ?imprej ?ico s Kolpe preselit na mejo z Esterrajhom.

Taka ograja, kot je sedaj, je res popolnoma brezveze. Kaj pomaga ograja, ?e pa na?i vladajo?i begunce preva?ajo na na?e stro?ke?

Potrebno bi bilo pravo?asno izvesti Orbana: torej dosledno izvajanje ?engenskih pravil. Ne tako kot Cerar, ki je Orbana najprej kritiziral, potem pa ?el na Mad?arsko po ograjo. Prepozno in neu?inkovito.

?e bi se ostale evropske dr?ave kaj prito?evale, bi jim lahko dal mo?nost koridorja in naj si sami vozijo "znanstvenike". ?e bi imel Cerar kaj med u?esi in med nogami, bi Slovenija odprla urad v begunskkem tabori??u v Tur?iji in vabila tiste redke visoko izobra?ene.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi imel Cerar kaj med u?esi in med nogami, bi Slovenija odprla urad v begunskkem tabori??u v Tur?iji in vabila tiste redke visoko izobra?ene.

 

... in ker bi bili brez dela bi urad kmalu zaprli...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vlada zahteva od policistov, da pobirajo denar od prekr?karjev?

Vlada naj bi pritiskala na vrh policije, saj bi naj ?elela blagajno polniti s pobranim denarjem od prekr?karjev. Tako opozarjajo policijski sindikalisti. Bodo vodje policijskih enot zoper policiste, ki ne bodo ?eleli sodelovati v inkasantstvu, uvajali disciplinske postopke?
 

 

61723301.jpg?d41d

 

 

61723319.jpg?d41d

 

61723320.jpg?d41d

http://www.24ur.com/novice/slovenija/policija-6.html

 

 

Zanimiva je predvsem statistika ... V casu odkar stavkajo so se zadeve popravile ... Sicer je manj pobranega denarja iz prometnih prekrskov... je pa zacuda tudi manj je nesrec  :ph34r: ... Torej ne morejo reci, da je situacija slabsa zato, ker policija stavka ... prav nasprotno :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj takega bi morali tudi pri nas s politiki in tajkuni narediti ... pa se potem mogoce ne bi vec tako zajebavali ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...JEST...se srtinjam...sam pol naprej.....kako ?????lp

 

 

Pomoje je cisto vseeno... ali imamo na oblasti lopove in bedake.. ali pa jih sploh nimamo :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na norenje 24ur in Arsa (rumeni alarm za jutri) pri?akujem v ?etrtek zjutraj v Lj ni? snega ali mogo?e kak?en centimeter ali dva maksimalno.

Pre?ivel pot iz Beograda, tam do pol poti je sijalo ?e zelo nevarno sonce, ki je spu??alo UV ?arke nevarne voznikom s stekleno streho, potrebna je bila previdnost, kajti smrt je bila blizu. Bunda me je re?ila na pumpi pri Zagrebu, saj je prepre?ila vetru s hitrostjo 30km/h da me pohladi in s tem sem lahko izstopil iz avta za nekaj minut. Aplikacija 24 kur mi je bila v pomo? stalnemu obve??anju o izrednih razmrah v moji de?eli, ki ji nobena zima ne prizanese ve?.

V nadaljevanju poti pa je kislinski de? prehajal v nekaj izjemno debelih in nevarnih sne?ink, razmi?ljal sem ?e bi se ustavil in prezimil kje, saj je bil tank poln in bi se worst case scenario lahko pre?ivel.

 

V prtlja?niku pa so bil ?e ketne, ?e bi se slu?ajno prelaz Medvedjek spreminil v polarno belo barvo. Na meji sem tudi opazil pripravljenost vojske, ki bi lahko prisko?ila v pomo? z oddejo in vodo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.