Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ampak so pa teli policaji res prisr?ni. ?e leta in leta se ve, da se izrablja sistem, da ??uvajo kolege na svoje sosede, da terorizirajo in se grejo inkasantstvo na mestih, kjer se najla?je cola in kjer je nevarnost zaradi kr?enju zakona ve? ali manj neznatna.

 

Zdej so pa vodilni vsi zgro?eni, da je to nedopustno... aha nedopustno je samo zato, ker so kon?no naleteli na mino in so na?rtno jebali nekoga, ki ni obi?ajen dr?avljan. Res komedija, zdaj naj jih pa ?e podpiramo pri stavki - malo morgen, dragi inkasanti.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/vodstvo-policije-ce-res-obstajajo-seznami-voznikov-ki-jih-policisti-morajo-ustaviti-je-to-nedopustno.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh kdaj smo ?e mi vedeli, da se zapisuje in na?rtno ustavlja mularijo, ki hodi na drag race. ?e ve? kot 10 let nazaj, so imeli te tehnike in se nih?e ni razburjal, celo mi ne. Pa? je jasno, nekoga dobijo na piko in ga je najebal. Tudi v Morav?ah, ko je bil vmes nekaj ?asa nov policaj je imel podobno tehniko. En je pazil kdo je v gostilni, potem je pa ustavljal te avte. Vraga, ?e ko sem imel zelenega RSa (in ?e en v Dom?alah), so ga ustavili in mu rekli, da so ga ?e ve?krat videli, gledali in naj malo pohodi gas (akrapovi? avspuh). In to?no zato so ga ustavili ker ni naredil nobenega prekr?ka. Verjetno ni bilo nikjer napisano ampak so imeli kar v glavi avto. Heh ?e en primer, lokalen mulc se je zaletel in u?el. Vseeno so ga na?li in se oglasili pri njemu. In kaj so ga po pogovoru vpra?ali. ?e ve, kdo ima Civice v Morav?ah, da jih malo opazujejo. Pa se spet nismo razburjali, pa? je jasno, da imajo ti mul?ki glasne avspuhe, padejo v o?i in jih dobijo na pike. Ampak na koncu vse skupaj res ni bila nikoli skrivnost, pa? so jim sumljivi avti (homologacije ali pa morebitno teranje ker so hitri avti).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh kdaj smo ?e mi vedeli, da se zapisuje in na?rtno ustavlja mularijo, ki hodi na drag race. ?e ve? kot 10 let nazaj, so imeli te tehnike in se nih?e ni razburjal, celo mi ne. Pa? je jasno, nekoga dobijo na piko in ga je najebal. Tudi v Morav?ah, ko je bil vmes nekaj ?asa nov policaj je imel podobno tehniko. En je pazil kdo je v gostilni, potem je pa ustavljal te avte. Vraga, ?e ko sem imel zelenega RSa (in ?e en v Dom?alah), so ga ustavili in mu rekli, da so ga ?e ve?krat videli, gledali in naj malo pohodi gas (akrapovi? avspuh). In to?no zato so ga ustavili ker ni naredil nobenega prekr?ka. Verjetno ni bilo nikjer napisano ampak so imeli kar v glavi avto. Heh ?e en primer, lokalen mulc se je zaletel in u?el. Vseeno so ga na?li in se oglasili pri njemu. In kaj so ga po pogovoru vpra?ali. ?e ve, kdo ima Civice v Morav?ah, da jih malo opazujejo. Pa se spet nismo razburjali, pa? je jasno, da imajo ti mul?ki glasne avspuhe, padejo v o?i in jih dobijo na pike. Ampak na koncu vse skupaj res ni bila nikoli skrivnost, pa? so jim sumljivi avti (homologacije ali pa morebitno teranje ker so hitri avti).

Aha, se pravi pred leti, ko so mene dal na izrednega, so ocitno mel na vidiku prejsnjega lastnika, dobil so pa mene? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, se pravi pred leti, ko so mene dal na izrednega, so ocitno mel na vidiku prejsnjega lastnika, dobil so pa mene? :D

To ne bi trdil ker to so lokalni policaji. Tam na Brn?i?evi in kasneje na ?istilni (to je tam ko sem te z 20 dol butnil  :P ) so hodili kriminalisti v civilu gor in dol. Na ?elu mu je pisalo kaj je ampak on je vseeno lepo hodil in gledal avte in ljudi.  :rolleyes: 

 

Tudi nedavni primer, en butl (pa? dejansko je butl, divjak, kakorkoli ?e) je delal pizdarije in so v njegove konce po?iljali ogromno patrulj, da bi ga ja dobili. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ne bi trdil ker to so lokalni policaji. Tam na Brn?i?evi in kasneje na ?istilni (to je tam ko sem te z 20 dol butnil  :P ) so hodili kriminalisti v civilu gor in dol. Na ?elu mu je pisalo kaj je ampak on je vseeno lepo hodil in gledal avte in ljudi.  :rolleyes: 

 

Tudi nedavni primer, en butl (pa? dejansko je butl, divjak, kakorkoli ?e) je delal pizdarije in so v njegove konce po?iljali ogromno patrulj, da bi ga ja dobili. 

aha ok, on je bil pa ?ef prometne policije... :) pa fora je bla da v tistih ?asih nism bil pogosto v LJ, pa ?e takrat sm stopu direktno na mino :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ravno pri  :policaj: mi je zanimivo, da me kontrola z aktualno violo ni ?e niti 1x ustavila, pa recimo da avto glih ni nevpadljiv ali nesli?en :D , pred tem pa s Katrco oz. Cliom v pol leta kar 3x. Je pa res, da ne delam neumnosti (no vsak naredi kdaj kak?no napako, najbr?).  sramezljiv

 

Kar se mojih dosedanjih izku?enj s  :policaj: ti?e, so precej pozitivne in tudi, ko so me s kak?nim avtom ustavili brez homologiranih avtodelov oz. dodatkov, sem bil dele?en le opozorila oz. gro?nje, da naj se zadevo ?imprej legalizira, sicer bo ob na?em naslednjem snidenju sledila konkretna globa.  :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ravno pri :policaj: mi je zanimivo, da me kontrola z aktualno violo ni ?e niti 1x ustavila, pa recimo da avto glih ni nevpadljiv ali nesli?en :D , pred tem pa s Katrco oz. Cliom v pol leta kar 3x. Je pa res, da ne delam neumnosti (no vsak naredi kdaj kak?no napako, najbr?). sramezljiv

 

Kar se mojih dosedanjih izku?enj s :policaj: ti?e, so precej pozitivne in tudi, ko so me s kak?nim avtom ustavili brez homologiranih avtodelov oz. dodatkov, sem bil dele?en le opozorila oz. gro?nje, da naj se zadevo ?imprej legalizira, sicer bo ob na?em naslednjem snidenju sledila konkretna globa. :hudicek:

Sej tut js nism delu neumnosti po cesti (ok mogoce 1x, ampak takrat me je ustavla provida), pa so me s tem avtom ustavl vsaj 7x :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mejdu? ampak, o?itno, ?e je nekomu ime Angelca (Merkel, Likovi?) je treba bit oreng previden, ker nikol ne ve? kaj te ?aka.

 

Druga? je pa Merkelca ?e zdavnej ?ist zabluzila in zdaj so vsi drugi krivi, ker ne re?ujejo te?av, ki jih je sama povzro?ila.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole zgleda za?etek konca za IS. O?itno so Rusi prevagali tehtnico v korist legitimne sirske oblasti.

Legitimna? V sodobnem demokrati?nem svetu se legitimnost oblasti neke dr?ave meri po tem kolik?na dol?ina nog njihovih oblastnikov ?e gleda iz amri?ke riti - manj pomeni bolj legitimno. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zato, ker ni hotel zlest v ameri?ko rit so Assada hotel amerikanci vr?t. Jebat ga, parlamentarne volitve so bile in Assadova stranka je zmagala zatorej je legitimno na oblasti. Amerikanci seveda trdijo, da to niso bile demokrati?ne volitve in ?e pogledamo prvi stavek je razumljivo zakaj tako pravijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena o tretji svetovni. Sicer ni nujno da bo, ampak absolutno se strinjam, da val beguncev Evrope ne preplavlja naklju?no pa? pa je to narejeno namenoma.

http://www.siol.net/priloge/kolumne/bostjan_m_zupancic/2016/03/tretja_svetovna_vojna.aspx

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena o tretji svetovni. Sicer ni nujno da bo, ampak absolutno se strinjam, da val beguncev Evrope ne preplavlja naklju?no pa? pa je to narejeno namenoma.

http://www.siol.net/priloge/kolumne/bostjan_m_zupancic/2016/03/tretja_svetovna_vojna.aspx

Hmmm izjava, da Rusiji primanjkuje konvencionalnega oro?ja je pa bu?a brez primere...

 

Rusija ima skoraj 5000 avionov in 15.000 tankov ter 250 ladij pa ?e 3800 mobilnih raketnih sistemov. Za primerjavo ima sicer ZDA 15.000 letal, 8.800 tankov, 290 ladij in 1300 raketnih sistemov. Kje je mojster na?el podatke, da Rusiji primanjkuje konvencionalnega oro?ja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm izjava, da Rusiji primanjkuje konvencionalnega oro?ja je pa bu?a brez primere...

 

Rusija ima skoraj 5000 avionov in 15.000 tankov ter 250 ladij pa ?e 3800 mobilnih raketnih sistemov. Za primerjavo ima sicer ZDA 15.000 letal, 8.800 tankov, 290 ladij in 1300 raketnih sistemov. Kje je mojster na?el podatke, da Rusiji primanjkuje konvencionalnega oro?ja.

 

Koliko od na?tetega je operativno sposobnega?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej tele ubo??ke, nekaj let so klali zdej bi se pa radi pokesali in vrnili nazaj... so jim zlobni Rusi sesuli sanje.

 

http://www.24ur.com/novice/svet/drzavljani-bih-ki-so-odsli-med-borce-is-obupano-zelijo-nazaj-da-bi-usli-iz-iraka-in-sirije-so-pripravljeni-iti-v-zapor.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena o tretji svetovni. Sicer ni nujno da bo, ampak absolutno se strinjam, da val beguncev Evrope ne preplavlja naklju?no pa? pa je to narejeno namenoma.

http://www.siol.net/priloge/kolumne/bostjan_m_zupancic/2016/03/tretja_svetovna_vojna.aspx

 

 

Kot je rekel Voltaire: "?e ho?e? vedeti, kdo ti zares vlada, pomisli na to, koga ne sme? kritizirati!"

 

Na ?eljo avtorja je komentiranje onemogo?eno.

 

Ironija

 

 

 

Glede ISISovcev dezerterjev... Nisem strokovnjak ampak kolikor vem so dezerterje in izdajalce vse strani sovra?ile in prve potolkle. Ker ?e je izdal eno stran, bo tudi drugo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je operativen samo ni bil ?e testiran v bojih. Rusi so v zadnjih nekja letih investirali okoli 250 milijard funtov samo v posodabljanje oboro?itve. Druga? pa imajo v oboro?itvi ?e vedno tanke T-72, T-80 in ?e vedno sodobne T-90 (okoli 700 kosov polno operativnih).

 

Abrams v osnovi model M1 je tudi ?e rahlo z brado iz leta 1980, prvi popravek je do?ivel praki?no po petih letih kot model M1A1 in ?e enega 1999 kot M1A2. Trenutno zadnji upgrade je bil na M1A2 SEP in takih imajo tudi amerikanci "samo" 900 ali dobro desetino vseh tankov v oboro?itvi.

 

Druga?e pa verjetno je trenutno T-14 najbolj modern koncept modernega tanka brez posadke v kupoli, ?eprav tudi Chalanger 2, LeClerck, Merkava in Leopard niso ni? kej slab?i in je res te?ko re?i kateri je najbolj?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.