Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sorry :) ampak Symon je tam men odgovarjal in je blo tko napeljano da se je tko zazdelo uglavnem nevermind, hvala.

 

To se vse strinjam, ampak pravim da s tem da zapremo meje in zganjamo islamofobijo ne bomo ni? re?li, tri?etrt eksplodirancev je bilo rojenih na evropskih tleh ali pa so tu dolgo od pred izbruhi migrantov, in tudi prepoved in strah pred risanjem mohameda je starej?i od 9/11!

 

Problem torej obviously ti?i nekje drugje.

 

Svoboda je to da lahk ?ivi? kokr ho?e? brez da posega? v svobodo drugega (no tu vse religije odpovejo bolj kot ne, razen budizma)

 

No hard feeling sramezljiv

 

Sej meja nismo zaprli (ok Orban jo je) ampak smo z ograjo prepre?ili nenadzarovane ?rne prehode migrantov ?ez mejo, kjer se jim je pa? zazdelo, da morajo ?ez. Pa? tako ne gre in mejo zaenkrat lahko prestopijo na mejnih prehodih. Je pa res da se po?asi blokirajo ekonomski migranti )pri nas sicer ?e ne), ker po mednarodni zakonodaji itak niso upravi?eni do azila in je nesmisel, da se jih spu??a do Nem?ije potem pa se jih bo spet vozilo nazaj. Pa? so hoteli izkoristit humanitarno katastrofo za lastne interese in zdaj je kot ka?e tega konec.

 

A ni zanimivo - tukaj rojeni pa vseeno nosijo nekatere "norme" islamske kulture, kot je nespo?tovanja tako lastnega kot tujega ?ivljenja. ?lovek bi pri?akoval, da nekako vsaj mladi bolje razumejo nekatere vrednote in mo?nosti, ki jim jih ponuja demokracija. O?itno je torej vseeno ali je musliman rojen tu ali pa je migriral od drugod, islam in na?ela korana so mu zapisana v krvi.

 

Zanala?? sem to poenostavil, ker si ?e parkrat omenil, da so samomorilci rojeni v EU. Nekateri posku?ajo opravi?evati, da so ti mladi muslimani potisnjeni na rob dru?be. Verjetno res ampak a so kaj naredili v smeri ve?je samointegracije. A so znani po pridnosti in delavnosti, da bi bili iskani med delodajalci? Al raje ?ivotarijo na nekih socialah, "u?ivajo" v nedelu, isto?asno pa so nezadovoljni sami s sabo in za to nezadovoljstvo najdejo krivdo v nemuslimanih. Kako pridejo na isto idejo kot tisti muslimani, ki niso od tu, da je edina re?itev v sejanju terorja in ubijanju "nevernikov"?

 

Res te?ko razumem vse to, ker takih marginalnih skupin je veliko ampak vseeno ni izgovorov, da uletijo v neko gledali??e z ?eljo postrelit ?imve? ljudi, pri tem pa za??ito za tako gnusno dejanje i??ejo v veri in alahu. Ker zelo hitro se bo na?la (?e se ?e ni) nemuslimanska obrobna skupina, ki bo krivdo za svojo nesre?o na?la v muslimanih in bo uletela v neko mo?ejo ter postrelila tamkaj?nje vernike pri kulturno versko izobra?evalnem programu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tudi jaz se no?em spravljati direktno nate Ploki. Kot sem napisal, bolj mi je zanimivo to kar je Boss kasneje lepo opisal, Makarovi?ka in podobni geniji. Tu se ve? ali manj strinjava, pa verjemi, da se tudi jaz in Boss ne strinjava vsaki?, se je vsakemu v drugo smer skisalo.  :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Shit hits the fan:

Rusija razkrinkala Erdogana:

http://www.rtvslo.si/svet/moskva-objavila-svoje-dokaze-o-trgovanju-turcije-in-is-ja-z-nafto/380131

Angelca je celo rekla, da Afganistancev ne bojo jemali (zdaj celo javno objavljajo, da za pot do Nem?ije porabijo 20-25000?!)

http://www.rtvslo.si/svet/merkel-afganistance-ki-iscejo-boljse-zivljenje-bomo-poslali-nazaj/380144

Grki pa jebejo je?a ker so sosedi od tega sultan-wannabe Erdogana:
http://www.rtvslo.si/svet/grciji-naj-bi-grozila-zacasna-izkljucitev-iz-schengena-na-meji-opozorilni-streli/380121

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me res zanima kak?no la? ma pripravljeno zdaj Erdogan. Verjetno so ?oferji cistern samo pri?li malce na oddih v Tur?ijo pa na popravilo kamionov, ker v Siriji ni ve? rezervnih delov. Ajde osman - da te vidimo pizda la?niva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tur?ine pa zgleda spet vpadajo... kot ?e neko?...

 

Sem mislil, da sem med edinimi, ki situacijo gleda skozi zgodovino. Turki so od nekdaj povzro?ali probleme Evropi, zdaj bi se pa radi v EU infiltrirali kot trojanski konj. S takimi potezami si k sre?i (upam) delajo slabo reklamo in bodo ostali izven Evrope ?e dolgooo ?asa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Here we go again :(

 

http://www.24ur.com/novice/svet/foto-in-video-policija-po-pregonu-ubila-oborozena-osumljenca-14-mrtvih-17-ranjenih.html

 

Ne morem pa mimo tega komentarja, ki je sicer morbidno ironi?en ampak nekako odra?a trenutno vzdu?je.

 

Torej pripraviti se moramo na nov tip "Bo?i?nih zabav"... Sredi zabave dru??ino obi??e namesto Bo?i?ka teroristi?na tolpa in med prisotne za?ne na hitro deliti svinec.... Na koncu se ?e par prisotnih razstreli, da ni tako duhomorno brez uporabe pirotehnike..... Naj se torej veseli december za?ne !

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj g Novakova ska?e u luft zarad mavrice. Par let nazaj je bila njena farna cerkev za novoletne praznike odeta v mavri?no osvetljavo (kar je pravilno, ker v cerkvah je najve? unih), pa je bila Ljudmila takrat ?ist tiho. 

 

V ?lanku se odreka pravica mediju financiranem iz javnih sredstev da zganja propagando za, medtem ko ustanova financirana iz javnih sredstev lahko zganja propagando proti. Dvoli?nost je na slovenceljskem doma.   

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Homofob? Oseba z zatrtimi homoseksualnimi nagnjenji? ?e si oboje ima? vse pogoje za v Primicovo zdru?bo.

 

Ni? nimam proti posvojitvam. Kar se mene ti?e, nimam s tem nobenih te?av.

Te?avo imam pa s tem, da za dr?avo ne bom ve? o?e, ampak star? 1 oz. star? 2.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? nimam proti posvojitvam. Kar se mene ti?e, nimam s tem nobenih te?av.

Te?avo imam pa s tem, da za dr?avo ne bom ve? o?e, ampak star? 1 oz. star? 2.

 

pol ma? pa samo te?ave z identiteto.   :P

 

Druga?e pa ne vem kje v zakonu pi?e "star? ena in star? dva". pi?e v dvojini "star?a".

 

kar se mene ti?e mi lahk dr?ava sjedne na kurac, ?e velik ve? stvari je narobe z njo kot to kako komu re?e

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?avo imam pa s tem, da za dr?avo ne bom ve? o?e, ampak star? 1 oz. star? 2.

Sej se heca?, a ne? Kaj te briga kako ti dr?ava re?e - ti bo? svojemu otroku vedno o?e oziroma tisto kar bi rad, da te otrok pokli?e. Kako ti pa re?e dr?ava je pa ?isto irelevantno in brezpredmetno saj ti ne more zapovedat, kaj si ali kaj nisi. Je samo pravnoformalna forma zapisa, ?eprav tudi jaz ne vem, kje si to prebral, da pi?ejo star?1 in 2? Totalno se preve? obremenjuje? s prim(ci/iti)vizmi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej se heca?, a ne? Kaj te briga kako ti dr?ava re?e - ti bo? svojemu otroku vedno o?e oziroma tisto kar bi rad, da te otrok pokli?e. Kako ti pa re?e dr?ava je pa ?isto irelevantno in brezpredmetno saj ti ne more zapovedat, kaj si ali kaj nisi. Je samo pravnoformalna forma zapisa, ?eprav tudi jaz ne vem, kje si to prebral, da pi?ejo star?1 in 2? Totalno se preve? obremenjuje? s prim(ci/iti)vizmi.

Res je. Zato se s tvojim primitivizmom ne bom obremenjeval.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.