Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Danes prehitel vsaj 10 avtov po desni na obvoznici zjutraj....40km/h levo. desno prazno   :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alostno je to, da dobimo pla?o, od katere je ?e dan davek in prispevki cesarju. ?e to ?para? in se ti nabere ve? kot 1000 obresti ti spet obdav?ijo, ?e ima? ?e obdav?eno pla?o na ra?unu ti to pri vrtcu upo?tevajo kot bogastvo....(treba je to dvigniti za ?as odlo?be in potem dati nazaj na trr)

 

Skratka, mi ?e dobimo pla?o z odbitim davkom, potem pa za vsako pi....spet ho?ejo pobirat stran. Zdaj pa ?e otroc....

 

Po moje je narobe, da se pla?a in prispevki samodejno odvedejo. ?e bi bilo treba vsak mesec posebej napisati polo?nico, bi se ljudje morda zavedli kolik?en dele? zaslu?enega pla?ila gre dejansko dr?avi - modra bi kon?no zahtevali pla?ilu primeren servis dr?ave.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje, da ravnateljem napi?ejo par tiso?akov kazni ker otrokom dovolijo delo na ?rno?!? Ker imajo otroci bazar? Fak.

http://www.24ur.com/novice/slovenija/inspektorji-nad-solske-bazarje.html

Po logiki "vsi izdajajo ra?une" bi morali in?pektorji enako zahtevo po pojasnilu kakr?no so jo poslali ravnateljem, poslati tud fajmo?trom, da pojasnijo kaj to neki brez izdaje ra?unov z eno pu?co v cerkvi nekaj pobirajo. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nabirki v cerkvi gre ravno tako za prostovoljne prispevke. Kje je sedaj te?ava?

Ne bo dr?alo. Cerkev je samo turisti?na agencija, ki prodaja rajske po?itnice brez mo?nosti reklamacij, ?e ne pride? na tako ?eljeno destinacijo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ni te?ave dokler niso storitve zara?unane po ceniku ... kaj pa je ma?a, pogreb, krst itd... vse te storitve imajo tarifo in je neresno (da ne re?em goljufivo), da se to obravnavajo kot prostovoljni prispevki. Z drugimi besedami - nobene od teh "storitev" ne more? dobit brezpla?no (kar je logi?no saj nekaj naredijo).

 

Ker ?e ni tako, potem lahko vsak naredi karkoli in ne ra?una ni? samo pobere prostovoljni prispevek - vodovodar ne rabi ra?una izdat ampak mu samo da? prostovoljni prispevek brez davka in stvar je re?ena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse to kar sedaj FURS po?ne je samo pesek v o?i. Politkomisarji iz leta 91 so se odlo?ili ukinit SDK in uzakonit finan?no nedisciplino zaradi katere je najkraj?o potegnilo prav malo gospodarstvo iz katerega bi se lahko razvila nova podjetja kot vir gospodarskega razvoja. Slovenija bi lahko po 25 letih gospodarsko kotirala precej vi?je in posledi?bo bi prora?un bil mnogo manj problemati?en.

Zakaj so politkomisarji iz leta 91 uzakonili krajo je meni uganka, najverjetneje so ra?unal na kos ali dva potice.

In zdaj bodo tole sr... od dr?ave re?evali tako, da bodo kontrolirali ali ima ob?an pri sebi ra?un ko gre iz ?tacune.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nabija?.

SDK je bil ukinjen 1995, obglavljena je bila Romana Logar, ki je takrat ?e opozarjala na divjo privatizacijo, isto?asno je bil skraj?an zastaralni rok za gospodarski kriminal (Smelt, Safti, Slovenijavino...), za?eli so se ustvarjati pogoji za privatizacijsko luknjo...

 

Vse to "rajanje" se je doogajalo.med vladanjem vsemogo?ne LDS in Drnov?ka.

 

Sicer sem prepri?an, da ti dejstva ni? ne pomenijo in bo? gonil svoje.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej malo popravimo datume... SDK ukinejo leta 1994 in namesto tega je uvedena APP, ki traja do leta 1996, ko tudi to razpustijo in dejansko nima ve? naslednika saj se finan?ne pristojnosti porazdelijo med razli?ne slu?be.

 

To je bila zahteva s strani EU, saj ni odobravala monopola nad financami zgolj ene agencije. Poleg tega pa se je Slovenija takrat odpirala na ven in da bi lahko pri?le tuje banke in tuj kapital je bil to tudi en od pogojev za ukinitev SDK/APP. ?e smo sploh lahko za?eli s pristopnimi pogajanji leta 1997 je bil to eden od predpogojev.

 

Tako, da posplo?evanje, da je to maslo Drnov?ka, Gasparija in LDS-a je vseeno malce prehuda obto?ba, ?e vemo, da je recimo SDK raziskoval finan?ne nepravilnosti in o?kodovanje dr?ave v Smeltu ?e leta 1992, davno pred ukinitvijo SDK/APP in da je ve?ina prevzemov in poskusev prevzemov ter nastajanja finan?ne luknje sega po letu 2000. ?e najve? pa tik pred krizo.

 

Se pa vseeno postavlja vpra?anje ali bi bilo bolje, ?e bi SDK/APP obstala ali bi bila zgodba ?e slab?a...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej malo popravimo datume... SDK ukinejo leta 1994 in namesto tega je uvedena APP, ki traja do leta 1996, ko tudi to razpustijo in dejansko nima ve? naslednika saj se finan?ne pristojnosti porazdelijo med razli?ne slu?be.

 

To je bila zahteva s strani EU, saj ni odobravala monopola nad financami zgolj ene agencije. Poleg tega pa se je Slovenija takrat odpirala na ven in da bi lahko pri?le tuje banke in tuj kapital je bil to tudi en od pogojev za ukinitev SDK/APP. ?e smo sploh lahko za?eli s pristopnimi pogajanji leta 1997 je bil to eden od predpogojev.

 

Tako, da posplo?evanje, da je to maslo Drnov?ka, Gasparija in LDS-a je vseeno malce prehuda obto?ba, ?e vemo, da je recimo SDK raziskoval finan?ne nepravilnosti in o?kodovanje dr?ave v Smeltu ?e leta 1992, davno pred ukinitvijo SDK/APP in da je ve?ina prevzemov in poskusev prevzemov ter nastajanja finan?ne luknje sega po letu 2000. ?e najve? pa tik pred krizo.

 

Se pa vseeno postavlja vpra?anje ali bi bilo bolje, ?e bi SDK/APP obstala ali bi bila zgodba ?e slab?a...

 

Me veseli, da sva ugotovila, da se "politkomisarji iz leta 1991" niso ni? odlo?ili o ukinitvi.

Jaz nikogar nisem obto?eval, ne "politkomisarjev", ne Drnov?ka in LDS - samo dejstva sem navedel.

 

Druga zgodba je njihova odgovornost v zvezi z uti?anjem Romane Logar, skraj?anjem zastaralnih rokov ipd. Tu ni EU prav ni? kriva.

 

?e ve?, kdo je bila SMELTova najslavnej?a ?tipendistka, potem je jasno tudi, zakaj je o?kodovanje SMELTa ostalo brez epiloga.

 

?e pred letom 2000 je bilo kar nekaj o?kodovanj, vendar je velika ve?ina ?la nekaznovano skozi, ker je bil jasen signal za naprej. Pravo rajanje pa se je za?elo predvsem po pivovarski vojni, ko je (para)dr?ava dala jasen signal, da se proti gospodarskemu kriminalu ne ukrepa. Turn?ek je celo dobil nagrado Zdru?enja Manager, kjer je v obrazlo?itvi med drugim pisalo: "Tone Tur?ek je spoznal, da samo v Sloveniji ne bodo mogli pre?iveti in tako se je rodila ideja o oblikovanju holdinga slovenske proizvodnje pija?. La?ko je kupilo Vital Mestinje, splitsko Jadransko pivovarno, povezali so se z Radensko, na skrivaj pa so odkupili tudi 25-odstotni dele? Uniona."

Zdru?enje Manager je torej nagradilo gradnjo monopola in protizakonito skrivanje delnic. Borak na AVTPju je nekaj ren?al, a ni? ukrepal... in orgije so se za?ele.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je Brigita Suler policistka? Ker tle je videt neko totalno macko in ji je podobna:)

http://m.24ur.com/novice/slovenija/neuradno-policisti-v-nedeljo-zacenjajo-s-poostrenim-nadzorom-na-treh-mejnih-prehodih.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima kam gre golazen ki jo avstrijci vrnejo nazaj na na?o mejo. Ker mi je 1000% jasno da jih mi ne damo hrvatom ker vemo da tudi ?e bi jih, jih hrvati neb sprejeli. A se to na tiho poseljuje kje pri nas? Kdo ve?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?i nesposobni politiki (oboji, tako opozicijski ki so navijali zanjo in pa seveda pozicijski ki so ?ico postavili) so se ponovno izkazali kot totalni bebci  - ?ica je postavljena na povsem napa?ni meji. Slovenije ne ogro?a migrantski val z juga - ti migranti ho?ejo le ?imprej naprej. Ogro?ajo jo migranti s severa, ki se bodo, deportirani iz obljubljene de?ele Germani, poizkusili vsidrat saj pri nas. Torej ?imprej ?ico s Kolpe preselit na mejo z Esterrajhom.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno res... to je bilo za pri?akovat s strani ?vabov pa jodlarjev.

Se pravi nas bo po novem cca. 2.1M al kaj si lohk obetamo? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In potem se ?udijo zakaj je prodaja oro?ja v skokovitem porastu

 

http://www.24ur.com/novice/svet/izpoved-nemskega-policista-nasilnih-beguncev-ne-moremo-aretirati-ko-posredujemo-pa-nas-zmerjajo-da-smo-rasisti.html

 

o?itno bo res potrebno arsenal dopolnit, ker policija nas ne misli za??itit. :glare:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presene?en, da zdaj po novem celo 24ur upa celo kaj takega objaviti. ?e vedno pa se bojijo javnega mnenja in ne dovolijo komentirati kot na na rtvslo.si. Izgovor je sovra?ni govor ampak sme?no, ko na rtvslo.si berem so ljudje dosti kulturni (pustimo trole in dolo?ene izpade), se pa zato po plusih in minusih jasno vidi javno mnenje.

Mimogrede:
http://www.rtvslo.si/crna-kronika/svinjske-glave-na-gradbiscu-ljubljanske-dzamije/383295

Ne me zdaj imeti za zahojenega kristjana (cerkev ?e leta vidim le od zunaj!) ampak, ko kdo po?iga kri?, daje podgano Mariji v naro?je je pa umetni?ki akt, kritiziranje cerkve pa odraz razgledanosti itd...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.