Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

vceraj sem se peljal z roleri okol novega stadiona in rondoja...

ne mores verjet, kar naenkrat je eno cist novo naselje, kjer prej ni blo nc

 

pa nov asfalt to je najboljs, kar lahko das rolerjem :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

http://24ur.com/novice/crna-kronika/sloven...rati-dekle.html

 

Najbolj so hudi komentarji pod ?lankom in to predvsem Honda?ev, ki so u?aljeni in jim ni jasno, da je ta KIA hitrej?a od njihovih Hond... Za crknt sme?no :aaaaa::aaaaa:

 

Upam da fura honda :D

 

 

honda to zmore

 

hondapower

02.08.2010, 15:05

 

kia ki gre 240

ja itak

vzadi pa punto na sliki vi pa se enite bedarije..jes sm tega tipa ko se pelo 240 v tem trenutki prehital in se mi sploh ?e VTEC ni vklopo

haha care.. z kio it 240 km/h je svojevrsten dose?ek to je bl za u guinnessovo ne pa da ?e kazen dobi :D:D

mene je o?aral hahaha

 

 

i agreee, kako gre lahk kia tok hitro?? hehehehe

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komentarji so res sme?ni. :hohoho: Fantje ne vejo, da se da Kio Ceed dizel ?ipirati za nekaj ? s poceni ?ipom. Resno. Kolega je za foro iz ebaya vzel nek box, ki ga da? vmes v original napeljavo in izmeril 30 konjev ve?. :bravo:

 

to je danes na voljo za vsak avto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kul. Ker druga?e se ne spoznam na Navornike. :P V glavnem meni se je zdelo res ?pasno, da je dal ene 5x manj kot bi dal kak?ni firmi v Sloveniji. ?e kaj crkne ima itak 7 let garancije in se odklopi pa nih?e ne bo vedel, da je bilo karkoli priklopljeno.

 

PS: Fak zdaj bojo ?e na 24ur izbirali naj ri?arja v Sloveniji.Sem 200%, da bo zmagalo nekaj nagrav?nega. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpiram odlo?itev kamjonarjev (nema para, nema muzike)! :danzoman::bravo:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/verjetno-...aj-zgodilo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa je v LJ nov stadion...

 

Je pa hecno, sem prebral, da eden izmed podizvajalcev, ker ni dobil pla?ano ?e ni oddal dokumentacije, ki je potreba za pridobitev dovoljenja. Stadion pa naj ga bi dobil... ?e enkrat dokaz, kako pri nas ?iba roka tako, roka tako...

 

Me pa zelo jezijo ta nepla?ana dela...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 leti nazaj so v kranju odprli tus center brez uporabnega dovoljenja.js nekako podpiram spozie ker je to nek slovenski ponos,ker do zdej nismo imeli noben tak moderni sportni center..da pa grejo trgovino odpirat brez dovoljenja sam zato da folk porab dnar, to je sele "roka tako,roka tako"..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 leti nazaj so v kranju odprli tus center brez uporabnega dovoljenja.js nekako podpiram spozie ker je to nek slovenski ponos,ker do zdej nismo imeli noben tak moderni sportni center..da pa grejo trgovino odpirat brez dovoljenja sam zato da folk porab dnar, to je sele "roka tako,roka tako"..

 

a vstopnice pa niso denar :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpiram odlo?itev kamjonarjev (nema para, nema muzike)! :danzoman::bravo:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/verjetno-...aj-zgodilo.html

 

Aja, se pravi si za sistem po na?elu "zakon mo?nej?ega". In ti dela? na sodniji pa ti je o?itno pravo in pravni red ?panska vas?

 

Vsi podizvajalci so podpisali pogodbe v katerih je to?no dolo?eno kaj v primerih, ?e neka pogodbena stranka ne izpolni svojih dol?nosti. V vsaki pogodbi je dolo?eno, da se re?evanje nesoglasij re?uje na sodi??u. Nikjer ne pi?e, da re?ujemo z razkazovanjem sile, mo?i ali pa kaj podobnega.

 

Ker enkrat bo nekdo postavu kamion, drug ga bo pa rastrelu z armbrustom, ?e se bomo ?li tak?en na?in re?evanja sporov.

 

Da ne bo nesporazumov, ne odobravam nepla?evanja oziroma neizpolnjevanja obveznosti samo zato pa imamo sodi??a, da zadevo preko njih re?ujemo, ker vsako izvensodno obra?unavanje (pa ?etudi gre "samo" za motenje posesti in razkazovanje "mi?ic") je nevaren dogodek za splo?no varnost.

 

In zdaj, ?e smo res pravna dr?ava bi morala posredovati policija in odstraniti motilce posesti saj tam kjer so/bodo parkirani kamioni je to zasebno lastni?tvo.

 

Ne me narobe zastopit, res ne odobravam nespo?tovanja obveznosti (?eprav v tem primeru verjetno ne vemo vsega) ampak ?e manj pa odobravam, da nam pride v navado re?evanje sporov na tak na?in. Naslednji? bi se torej lahko zgodilo, ?e bom slu?ajno pri?el v spor s sosedom, da bi mi ta na dvori??e parkiral vso svojo kmetijsko mehanizacijo in zaprl dostop do moje hi?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, zavedat se mora?, s katermu ?erifom majo podizvajalci zdej posla, torej ?e pozna? njegova pretekla dejanja (izsiljevanja itd.), pol verjetno tut zdej nis del? od resnice, medtem ko pla?ilna nedisciplina je pa u tej dr?avi - ubibo?e! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, kako ni uporabnega dovoljenja za Sto?ice, ?e so dobili za?asnega za 9 mesecev. To je razlika ali odpre? brez uporabnega ali pa z za?asnim. Sej marsikatera AC vklju?no s ?entvi?kim predorom je pri odprtju dobila za?asno uporabno dovoljenje navkljub zazananim pomanjklivostim, ki niso ?ivljensko nevarne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, ?e ?e nekaj mesecev ne dobi? pla?ano, pri nas ne gre? na sodnijo, ker potem bo? dobil denar ?ele ?ez 5 let v najbolj?em primeru (vsi vemo kak?na je brzina na sodi??ih ?e ni volje). Kaj bo? pa jedel tistih 5 let.

 

Sem popolnoma za odprtje nekega spodobnega stadiona, samo ne na ra?un nateg in "raz?love?enja".

 

Teral so z nerazumnimi roki, dnarja pa ne bi dal. Tko so se ?li v ZDA s su?enjstvom, mislim da smo to prerasli.

 

 

Kamnjonarju, grejo tudi meni na ?ivce z vsemi mo?nimi zaporami, a tole pa popolnoma podpiram, ker se ne gre za neke cestnine, ko nekomu smrdijo, ker ne more vikenda pol narest, ampak ljudje ki rabijo jutr it v trgovino po kruh pa nimajo s ?im.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, zavedat se mora?, s katermu ?erifom majo podizvajalci zdej posla, torej ?e pozna? njegova pretekla dejanja (izsiljevanja itd.), pol verjetno tut zdej nis del? od resnice, medtem ko pla?ilna nedisciplina je pa u tej dr?avi - ubibo?e! <_<

 

A si sploh prebral kaj sem napisal - govorim samo o tem, da tak na?in re?evanja se v demokraciji ne sme dogajat.

 

?e bo pa zdele kdo napisal, da itak nismo pravna dr?ava pa nej pove, kje stanuje, da ga pridem s kolegi malo nabunkat, ker smo fizi?no mo?nej?i oziroma imamo bolj?e "argumente" v rokah. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si sploh prebral kaj sem napisal - govorim samo o tem, da tak na?in re?evanja se v demokraciji ne sme dogajat.

 

?e bo pa zdele kdo napisal, da itak nismo pravna dr?ava pa nej pove, kje stanuje, da ga pridem s kolegi malo nabunkat, ker smo fizi?no mo?nej?i oziroma imamo bolj?e "argumente" v rokah.

Boss ker si ravno oddal post nisi prebral zgornjega posta. Ti ga kar quotam ker se 110% strinjam! Dobro ga preberi. In oprosti ampak klinc gleda tako demokracijo, da lahko nekdo nekomu na slepo obljublja, da mu bo pla?al nakar se to ne zgodi. Sodi??e bo zadevo vleklo ljudje bodo pa la?ni. Isto je z Vegradom. Tak?ni ljudje se zaradi na?e "demokracije" vedno izma?ejo. Jaz se samo to ?udim, da se na vsake toliko v Sloveniji komu ne strga in gre na strelski pohod tak?nih direktor?kov. V Vegradovem primeru bi strelca dobesedno podprl pri dejanju ker si una kaj ve? ne zaslu?i... ?al smo ?e preve? hlap?evski in trpimo tak?ne situacije in pometanje z ljudmi. :vskalo:

 

[quote name='daSKAn' date='10 Aug 2010, 14:11' post='187270'

@Boss, ?e ?e nekaj mesecev ne dobi? pla?ano, pri nas ne gre? na sodnijo, ker potem bo? dobil denar ?ele ?ez 5 let v najbolj?em primeru (vsi vemo kak?na je brzina na sodi??ih ?e ni volje). Kaj bo? pa jedel tistih 5 let.

 

Kamnjonarju, grejo tudi meni na ?ivce z vsemi mo?nimi zaporami, a tole pa popolnoma podpiram, ker se ne gre za enke cestnine, ko nekomu smrdijo, ke rne more vikenda pol narest, ampak ljudje ki rabijo jutr it v trgovino po kruh pa nimajo s ?im.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, ?e ?e nekaj mesecev ne dobi? pla?ano, pri nas ne gre? na sodnijo, ker potem bo? dobil denar ?ele ?ez 5 let v najbolj?em primeru (vsi vemo kak?na je brzina na sodi??ih ?e ni volje). Kaj bo? pa jedel tistih 5 let.

 

Sem popolnoma za odprtje nekega spodobnega stadiona, samo ne na ra?un nateg in "raz?love?enja".

 

Teral so z nerazumnimi roki, dnarja pa ne bi dal. Tko so se ?li v ZDA s su?enjstvom, mislim da smo to prerasli.

Kamnjonarju, grejo tudi meni na ?ivce z vsemi mo?nimi zaporami, a tole pa popolnoma podpiram, ker se ne gre za enke cestnine, ko nekomu smrdijo, ke rne more vikenda pol narest, ampak ljudje ki rabijo jutr it v trgovino po kruh pa nimajo s ?im.

 

Aha torej spet zagovarjamo neenakopravnost in dajemo fizi?no (al pa politi?no, al pa finan?no) mo?nej?im ve?je pravice kot so recimo pravice posameznega delavca v Vegradu, Muri, IUV-ju, Preventu.... itd. Vsi ti nimajo kamionov, politi?nih in mafijskih povezav, da bi mimo pravne dr?ave posku?ali re?evati svojo pravico. Vsi ti morajo iti po ustaljeni proceduri preko sodi??a in kje je potem tukaj enakopravnost, ?e si en Leka lahko izbori pravico mimo tega.

 

Ne razume?, da ?e se enkrat za?ne popu??at zahtevam na na?in izkazovanja "mo?i" bo naslednji? delavec pri?el s kijem v slu?bo in do smrti premlatil direktorja firme, ra?unovodjo pa ?e njuno tajnico in polomil fikus in vse to samo zato, ker je videl, da se na tak na?in najla?je re?i konflikt.

 

Verjetno je te?ko razumet in se vam fino zdi, da nekdo ka?e zobe samo bi vas res rad videl v kontra situaciji, ko bo kak?en va? sosed kazal take zobe nad vami in va?o lastnino.

 

 

Kar se pa ti?e same zgodbe Sto?ic je pa zadeva v osnovi taka: isti ljudje tulijo, da MOL-u in posledi?no Grepu banke ne odobrijo kreditov, nakar taisti tulijo, da morajo podizvajalci dobiti denar. Ja od kod pa, dokler krediti ne bodo na voljo za ?rpanje, denarja nima nih?e ne MOL, ne Grep, ne Gradis, ne Energoplan, ne podizvajalci.

 

Namesto, da se naj raje tuli, da banke ?imprej omogo?ijo kori??enje kreditov in posledi?no pla?ilo vsem se raje tuli, da naj se MOL-u ne da ni? - take ekonomije pa? ne razumem.

 

?e pa komu ni jasno kako se re?uje gospodarstvo in plava iz krize pa naj pogleda ukrepe Merkline vlade v Nem?ije. Morebiti bo ratalo jasno, da dr?anje denarja v ?tumfu in zategovanje pasu ter umikanju vseh vrst investicij nikoli ni in ne bo izhod iz krize. Tak na?in smo posku?ali v biv?i Jugi pa razen hiperinflacije nismo nikoli uspeli re?evati gospodarstva - o?itno je, da velika ve?ina se od teh dogodkov v Jugi ni nau?ila ni?esar in spet trobijo isto zgodbo o var?evanju na vseh koncih in krajih namesto, da bi delo zagotovil ?e kak?en tak projekt kot je ta na Sto?icah.

 

In namesto, da gradbeniki propadajo in delavci dobivajo socialno pomo? od dr?ave bi ta denar dobili s svojim delom in marsikateri nov objekt bi tako lahko zrasel v dobrobit vseh dr?avljanov. Tko pa futra dr?ava gradbene delavce, ki le?ijo brezposelni doma, ?eprav bi jih lahko futrala z delom preko javnih naro?il. Ampak tega poglavja ekonomije pa? ?e nismo vzeli pa ne po krivdi dr?ave ampak po krivdi neizobra?enih ljudi, ki jih je strah uveljavljanja nekaj novega in bolj prodornega in se raje dr?aijo starih receptov, ?eprav so ?e vsi pre?iveti in pre?ve?eni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamnjonarju, grejo tudi meni na ?ivce z vsemi mo?nimi zaporami, a tole pa popolnoma podpiram, ker se ne gre za neke cestnine, ko nekomu smrdijo, ker ne more vikenda pol narest, ampak ljudje ki rabijo jutr it v trgovino po kruh pa nimajo s ?im.

 

?e odgovor na tole - a si slu?ajno prebral pogodbo, ki jo dr?i v rokah Leka al kr takole na pamet razpredamo? Samo namig - da bi Leka dobil posel je ?el v pogodbo, kjer se je strinajal za enoletni odlog pla?ila. To podjetje je finan?no o?itno zelo mo?no, da si lahko kaj takega privo??i in glede, da se njihov direktor hvali z 2.000 stroji vrednimi ve? kot 100m? verjetno tudi so. Da so pri takem bogastvu njihovi delavci kao la?ni se mi zdi ?isto iz trte zvito pa ?e enkrat povem, da ne zagovarjam sistema nepla?il.

 

Sem pa prepri?an da se bodo dogovorili in da bodo ves denar dobili, ?eprav z zamikom ampak tako pa? v poslu je in to ni samo pri nas v Sloveniji. Je pa pri nas nekaj drugega zelo prisotno in to je pohlep tako, da marsikdo ugrizne ve? kot lahko pre?ve?i in le redkim je jasno, da mora? v tako pogodbo vstopit le, ?e si tako finan?no mo?an, da jo uspe? pokriti tudi z lastnimi krediti sploh v primerih, ko gre za zamude (na?rtne ali pa najve?krat nena?rtne) pri pla?ilih. Kdor pa gre v to glih za las pa se bo slej kot prej opekel in propadel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da banke tu niso ni? krive, one nismo dol?e dat kredita. Denar zagotavlja tisti, ki se je projekt zmislil in to je MOL. ?e je ?el MOL v projekt brez financ, potem je to bedarija. Tko si jest s svojo kme?ko logiko predstavljam.

 

Jutri grem jest na na?mu koncu mega stadion narest, pa nobenmu pla?at, potem se pa zgovarjat, da mi banke no?jo kredita dat. To je treba prej mislit in met pripravljeno. Vsaj po zdravi pameti.

 

 

?e meni direktor, ne bi pla?eval pla?e leto in pol ko bi zmzoval sredi zime na strehi in potem ?e poleti garal na taisti strehi pri 40 stopinjah, ga ne bi samo premlatil njega in njegov fikus. Tiste pizde pri skledi sebi redno in bogato izpla?ujejo, potem pa "zmanjka denarja" za izvajalce in delavce.

 

(*ravno v?eraj sem imal debato o nekem evropskem porjektu, kjer je bilo s planom to?no vse finan?no pokrito, potem pa je nekdo pri skledi pogruntal, da je to fajn in je privlekel dodatno ?e nekega "znalca", ta potem ?e nekega in se jih je toliko propojilo na seske, da trenutne finance pokrivajo le 60% pla? zaposlenih, tisti na vrhi jih sigurno dobijo, tisti ni?je....?, projekt bo propadel zaradi pomankanja finac in ne bo zaklju?en, evropa nas bo poslal v kurac, bo zahtevala denar nazaj, eni bojo mel pa polne ?epe, ker dr?ava ne bo pobrala njim denarja ampak bomo splet pla?ali vsi*)

 

?e zdaj mi ni jasno kaj bi dosegel na sodi??u?? Tele itaq ne odgovarjajo z lastnim premo?enjem in ?e niso pla?ali obveznosti, od kje pa bo? vzel? Na sodniji se bo? gonil vsaj 5 let, pravniki bojo sre?ni, ker te bojo obirali oz. si odrezali lep kos kola?a ko in ?e bi denar prispel.

 

Boss kaj bi jest naredu, ko bo mene en pustu stradat, ko bi svoje ?ivljenej pustu na strehi, medtem ko si oni mastijo brkove, ne verjamem da je za objavo na tem forumu. Omenjanje pravne dr?ave je meni odli?en komi?en trenutek, kjerkoli v medijih to vidim. Isto mi gre na smeh ko se omenja demokracija...

 

Kot bi rekel Joda: Pravna pravila in dr?ava ?e ne naredita pravne dr?ave.. ahhm...

 

 

Ampak tole je bolj debata za ob piru, ker tkole na forumu si lohka hitro narobe razumljen....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej daSKAn, verjemi, da en delavec ne bo delal dva meseca brez pla?ila kaj ?ele leto in pol kot omenja? - to je ?isti agitpropovski ?argon tistih, ki bodo na vsak na?in hoteli izni?iti ali vsaj zmanj?ati vrednost (ne finan?no) take pridobitve. Verjemi, da ni tako kot posku?ajo populisti?ni mediji (recimo Reporter, Svet na kanalu A, Finance ipd) prikazati. Marsikje za bombasti?no predstavitev navajajo najbolj ?rne maloverjetne scenarije (to je Frankel v Financah celo priznal), ki slu?ijo samo temu, da se deskriditira take projekte.

 

Tudi sam verjetno nehote zapada? v tovrstno manipulacijo javnega mnenja in si verjetno pozabil, da se je projekt zasnoval leta 2006 in ?tartal leta 2007 v najve?jem gospodarskem razcvetu. V projekt je takrat vstopila srbska Delta kot edini investitor celega projekta - se pravi je bila finan?na slika pokrita z zasebnim kapitalom, ob?ina pa bi morala donirati le zemlji??e brez drugih stro?kov. Po pogodbi je Mi?ković nakazal 5m? takoj, ko se gradnja za?ne in to je tudi storil. Nakar bi ti prilivi morali redno prihajati in se s tem popla?evati izvajalaci, ki so ?e globoko zarinili v stro?ke izgradnje.

 

No leta 2008 je udarila kriza in kot pravi Srbin, ko zagusti je Mi?ković stisnil rep med noge in pustil projekt na cedilu. Nekaj ?asa so se z njim ?e nategovali ali bo ali ne bo in ?as je tekel, stro?ki izgradnje pa nara??ali. Proti Delti ravno te?e to?ba glede tega.

 

Z drugimi besedami povedano bi lahko takrat ustavili gradnjo in vsi izvajalci bi zviseli z dolgimi nosovi saj denarja ne bi bilo stadion pa bi obti?al sredi izgradnje in brez zaklju?ka gradnje, za?el propadati.

 

Vmes so ?e iskali zasebne investitorje, ki pa jih je gospodarska kriza odplaknila in na koncu je ostala edina re?itev ta z ban?nimi krediti. To je re?itev, ki bo omogo?ila popla?ilo izvajalcem in tudi delavcev, saj pravim, mogo?e z zamikom ampak bo, ker ?rpanje kreditov bodo banke dovolile, ko bo imel trgovski center sklenjeno pogodbo o najemu za vsaj 50% vseh trgovskih prostorov. trenutno naj bi jih imeli ?e 45%, kar je izjemen uspeh, ?e vemo, da bo odprtje trgovskega dela ?ele ?ez eno leto.

 

Upam, da je vsaj glede financiranja malo bolj jasno in zakaj je pri?lo do takega zasuka v strukturi financiranja. ?e enkrat da spomnim, kar koli drugega bi naredili ali pa celo ustavili izgradnjo bi prizadelo vse izvajalce del, ki so skoraj vsi slovenske firme - z drugimi besedami povedano (?eprav sem isto povedal ?e v prej?njem postu ampak o?itno noben tega ne bere) se s tem kreditom ne re?uje sto?ic ampak vse izvajalce in posledi?no tudi del gradbene stroke v Sloveniji.

 

Zanimivo bi se bilo tudi vpra?ati, koliko teh firm, ki ?e tretje leto delajo na projektu Sto?ice bi brez njih ?e davno propadle saj se je ?tevilo projektov za gradbenike v krizi izredno zmanj?alo. ?e enkrat vam pravim, poglejte kako to delajo Nemci in zakaj tako delajo - ekonomija sploh ni tako zapletena zadeva samo o?i je treba odpret in ne se pustit zavajat s strani medijev in politike, ki se hranijo in ?ivijo na tem, da napovedujejo katastrofe in negativizem. Pogledat je treba tudi z druge strani in se vpra?ati kaj tak projekti ponujajo vsem udele?enim v izgradnji in na koncu bomo od tega vsi imeli veliko.

 

Ne bit ozko maloslovensko zaplankani in gledat samo do prve meje. Kaj ve?, mogo?e kak?na investicija zgleda najprej zgre?ena - recimo drage AC na koncu pa se bo izkazalo, da so zaradi tega obstale mo?ne gradbene firme v doma?ih rokah in so ratale tako sposobne, da posel delajo nekje drugje (primer Libija) in na tak na?in nazaj v Slovenijo vra?ajo denar, ki ga je zgubila v preteklosti ob preve? pla?anih AC-jev.

 

 

 

Tole zgorajnisem napisal zato, da bi kogarkoli zagovarajl ampak le za osvetlitev tudi drugih vidikov in da boste naslednj? vsaj premislili ali se spla?a tulit skupaj z volkovi ali pa vseeno pogledati tudi kak?ne so pozitivne stvari - ?e vedno verjamem, da ni vsaka stvar svinjarija, ?eprav jo nekateri posku?ajo tako tudi prikazati.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Se strinjam. Če so rezultati, boš tudi sprejet. Mogoče bolj velja kar sem zapisal to za države severno od nas, ki nas imajo že od nekdaj bolj za sužnje in se malo bolj vzvišeno obnašajo do nas, čeprav so se razlike v standardih krepko zmanjšale. Že večkrat slišano. Drugače pa če imaš kaj znanja za ponuditi v tehničnih strokah na področju infrastrukture, potem ti danes v tujini ni hudega. Biti nek priložnostni delavec oz. kanonfutr je pa bolj žalostna zgodba ponavadi. Se rabi, samo jih kapital tudi hitro na novo uvozi, če je treba. Tudi delavce z ročnim znanjem obrti. Ponavadi v vrsti stojijo, pa zaenkrat so nižjega standarda navajeni, kot smo ga mi.     Ja, povezano s tem kar sem napisal. Ni firm, ki bi takšen kader potrebovale, zato se pa konča pri steklenih stropih vodilnih iz prejšnjih generacij. Edino pazimo lahko, da ne bomo enaki do naslednjih rodov, ker je škoda. Se pa velikokrat tako konča... Saj vsi vemo, zakaj bi bilo pa naslednjemu bolje kot je bilo meni. Neka osnovna človeška lastnost, ki se jo je treba zavedati in zatreti.
    • A spet tale spolna fluidnost al mogoče nebinarnost... Se pravi je lahko Mojca celo trans. Ker hetero človek bi pričakoval, da Mojca vleče Kekca za kito.
    • Ko nekdo reče: "ločen sem", kaj mu odgovoriš?   A mu rečeš "žal mi je" al mu rečeš "me veseli"?
    • V horoskopu mi piše; nekdo vas bo zapeljeval v službi.   Jaz pa na bolniški, stomater, spet sem izvisel...
    • Sem tako dobro gasilko prejle videl, da me je prijelo, da bi kar sam hišo zakuril...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.