Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ne razumem pa ene druge stvari in sicer zakaj na vsak na?in vi?at dele?e pla?evanja na ra?un fizi?nih oseb. Tud pri dvigu tro?arin za gorivo je tako saj prevozniki dobijo del teh tro?arin naknadno vrnjenih.

 

Zakaj do dan danes prevozniki ne pla?ujejo realne porabe glede na prevo?en km. Prevoznik se od recimo Ivan?ne Gorice pelje, do Dom?al ?isto zastonj. Ne vem no ampak klele naj poberejo - ?leper bi moral za tak odsek pla?ati 16? zdaj se pa lepo vozi zastonj.

 

Vljudno vabljeni na tradicionalno metanje granitnih kock v parlament. :P

 

Hehe... vsakoletni praznik imenovam "ne zakockajte nam vse"

 

Hecna mi je pa ?e ena stvar... kr naenkrat je zdaj problem, da se bodo AC-ji odpla?evali 50 let. Pa kaj, pa naj se. Jaz osebno res ne vidim vzroka zakaj bi morala samo ena generacija nosit celotno breme izgradnje AC-jev. Sej bodo AC-ji ?ez 50 let ?e vedno stali tako, kot danes po 35 letih od izgradnje ?e vedno stoji primorska AC.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pravim vam jaz,da so ta lep?i cajti mimo. :(

Vsako,ki se bodo izmislili sedaj,bo huj?a.Ampak zanimivo-vse bomo pla?ali mi obi?ni dr?avljani.Udri po siromaku. :angry:

Pro?la baba s kola?ima.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam klele je mene nekaj drugega strah in sicer pri novej?ih avtih, ki sami zaklenejo vrata, ko za?ne? voziti. Kako v takih primerih sploh re?iti ljudi, saj steklo pod vodo je skoraj nemogo?e razbiti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V avtu bo potrebno imeti kladiva za razbijati stekla, kot so na avtobusih.

 

?e ?e, samo, ?e vzamemo ta primer, ko so jih re?evali od zunaj pa ?e ?isto majhni otroci so bili. Kaj sploh narest, ker pod vodo tudi pod razno ne razbije? stekla.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav veliko ne more?, razen ?e ima? v bli?ini kak?no zadevo s katero bi lahko razbil stekla in seveda kolk je to podvodo. Ker prov globoko na dah ne more? it in ?e zraven razbijati. Mislim pa da imajo policisti v vsakem vozilu to kladivo, bom povpra?al ?e je res. Pri gasilcih so nas pa u?ili, da je ve? kot 50% re?evanj improvizacija. Neko orodje je, samo vsak primer je lahko poseben in za vse ni orodij.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ?e vzamem spet ta primer - avto zapelje v vodo, ljudje to vidijo in se po?enejo v vodo. Avto se potaplja "re?evalec" pa ugotovi, da je zaklenjen. Kaj zdaj, orodja ni nikjer, na kopno ne more? ker bo zmanjkalo ?asa. Enostavno lahko samo gleda?, da ljudje utonejo al kaj? :( Groza na ?isto. Klele je bila verjetno sam sre?a, da je avto starej?e izdelave in da so vrata lepo odprli in re?ili otroke ter ?ensko.

 

 

Sem pa zelo vesel, da Mazda nima tega sistema, da bi avtomatsko zaklenil avto med vo?njio - pol avto rata kot mi?olovka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ?e vzamem spet ta primer - avto zapelje v vodo, ljudje to vidijo in se po?enejo v vodo. Avto se potaplja "re?evalec" pa ugotovi, da je zaklenjen. Kaj zdaj, orodja ni nikjer, na kopno ne more? ker bo zmanjkalo ?asa. Enostavno lahko samo gleda?, da ljudje utonejo al kaj? :( Groza na ?isto. Klele je bila verjetno sam sre?a, da je avto starej?e izdelave in da so vrata lepo odprli in re?ili otroke ter ?ensko.

Sem pa zelo vesel, da Mazda nima tega sistema, da bi avtomatsko zaklenil avto med vo?njio - pol avto rata kot mi?olovka.

 

 

Kokr jaz vem, oziroma kokr sm jaz meu na Fiatu, je to opcijsko, da se ti duri zaklenejo... Ponavadi sem imel izklopljeno. Je pa res, da v dana?njih ?asih ?akanje na semaforjih marsikak tat izkoristi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K sm tole ?ital, sm dubu kr kurjo ko?o; :blush:

 

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/spre...-na-zemlji.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokr jaz vem, oziroma kokr sm jaz meu na Fiatu, je to opcijsko, da se ti duri zaklenejo... Ponavadi sem imel izklopljeno. Je pa res, da v dana?njih ?asih ?akanje na semaforjih marsikak tat izkoristi...

 

 

To?no tko. Js mam vedno zaklenja vrata med vo?njo. Se mi je ?e 2x naredl, da so mi hotl odpret sovoznikova, med tem ko sem stala na semaforju. :glare:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tko. Js mam vedno zaklenja vrata med vo?njo. Se mi je ?e 2x naredl, da so mi hotl odpret sovoznikova, med tem ko sem stala na semaforju. :glare:

 

jaz pa samo grdo gledam, pa se mi noben ne upa blizu... :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tko. Js mam vedno zaklenja vrata med vo?njo. Se mi je ?e 2x naredl, da so mi hotl odpret sovoznikova, med tem ko sem stala na semaforju. :glare:

 

Morda si pa takrat stala na rumenem pasu (rezervirano za BUS in TAXI) pa se je pa? hotu ?lovek usest v TAXI in nekam odpeljat.... :D

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Laguna II ma pa opcijo, da ?im dose?e? 10kmh, se avtomatsko zaklenejo, ampak mam to izkloplen! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Laguna II ma pa opcijo, da ?im dose?e? 10kmh, se avtomatsko zaklenejo, ampak mam to izkloplen! :P

 

Exeo isto....in se odklene takoj s kljuko z notranje strani, to je namenjeno predvsem vzhodno evropskemu trgu :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?oferska vrata se v tem primeru odpreju, ?e pa ho?em otroka ven vzet, pa ne morem odpret vrat od zunaj, pa? pa mi mora nekdo od znotraj odpret s kljuko, al pa ?e znotraj vozila stisnem ?alter za centralni odklep! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstori, vsi avti z originalnim centralnim zaklepanjem naj bi imeli tudi sistem, ki odklene vsa vrat av primeru da se avto zavali ali pa da se zapelje v vodo.

imam kolega ki je imel te?ave s tem, in se mu je v vsakem de?ju avto sam odklenil in tudi stekla so se mu vsa sama odprla in pol je bla veselica, bla pa je premium znamka WW Sharan VR6(zadnje mi je zelo v?e? :blush: ).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstori, vsi avti z originalnim centralnim zaklepanjem naj bi imeli tudi sistem, ki odklene vsa vrat av primeru da se avto zavali ali pa da se zapelje v vodo.

imam kolega ki je imel te?ave s tem, in se mu je v vsakem de?ju avto sam odklenil in tudi stekla so se mu vsa sama odprla in pol je bla veselica, bla pa je premium znamka WW Sharan VR6(zadnje mi je zelo v?e? :blush: ).

 

Kakorkoli ?e, ne bi rad sprobal a se res odklene, ko zapeljem v vodo ...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdel, da so useen tok vnaprej mislil in po?tudiral tut nekak?no re?itev (?eprov Francoz se lohk tut nardi Francoza oz. se ne rab delat)! :bravo::danzoman::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.