Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Je pa tudi res, da me malenkostno firbec matra, da bi bilo zanimivo da zmagajo nasprotniki. Zato, da vidim tele visokolete?e obljube JJ in njegovih, da bodo ?ude?no uredili mejo, da bo Jan?a zapi?il SLO zastavo v Savudriji in od tam naredil povezavo do odprtega morja. In Hrvati se bodo seveda z vsem strinjali.

 

Ok to je bila pravljica, ker v realnosti bi v ponedeljek ob morebitnem padcu sporazuma JJ takoj "pozabil" na mejo in bi padec referenduma v trenutku vezal na zaupnico vladi in v svoji bolestni ?elji po oblasti zahteval pred?asne volitve. Njegove obljube o urejanju meje bodo pozabljene kot je pozabljen lanski sneg in takrat bo pri?el trenutek resnica in pravi pomen tega zakaj je opozicija proti - briga njih urejanje meje ampak le povratek na oblast.

 

?e pade referendum se spomnite teh besed, ?eprav mislim, da ne bo ;)

 

hehe, mene tut firbec ravno iz tega :)

 

ceprav pa mislim da bo padel :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni gre na spolni organ predvsem to, da sedaj najglasneje kokodakajo tisti, ki so po tazadnji osvoboditvi prodali slovensko ozemlje zato, da so la?je trgovali z oro?jem. Njihov "nacionalni interes" je sedaj na varnem v ?vicarskih bankah, kar po?no sedaj pa je le borba za presti?.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni gre na spolni organ predvsem to, da sedaj najglasneje kokodakajo tisti, ki so po tazadnji osvoboditvi prodali slovensko ozemlje zato, da so la?je trgovali z oro?jem. Njihov "nacionalni interes" je sedaj na varnem v ?vicarskih bankah, kar po?no sedaj pa je le borba za presti?.

 

:bravo: ?ist res

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zastopim te glih najbolje, ker si hodi? v kontradiktornost :ne vem:

 

A ni bolje politikom vzeti to veliko igra?o, ki se ji re?e neurejena meja in jo vle?ejo na plano ?ist pred vsakimi volitvami in takrat, ko je treba speljat probleme drugam. Kon?no je varjanta, da ukinemo eno ve?no temo politike in njihovo konstantno distrakcijo napram temam, ki nam grenijo ekonomski razvoj in ohranjanje ?ivljenskega sloga, ki ga za 1x ?e imamo.

 

Manj bo ostalo takih odprtih tem manj po govora o politiki.

 

Strinjam se v tej trditvi,da bi bilo dobro vzeti to veliko igra?o.Ampak pri nas tega ne more bit.

?e zmaga Pahor ga bodo sama velika usta pred volitvami o uspehu in da so re?ili dr?avo pred propadom-skratka to naj bi bila spet zgodovinska poteza.?e ne zmaga bo kikirikal ta drugi in spet smo ga nasrkali.

?e najbolj?e bi bilo,da pride res malo ljudi na referendum in ?e tam,da gre skozi za mi?..i organ zavrnitev.

Pol bi lahko bila tiho oba-nobeden ne bi zmagal.Mislim,da bo tak tudi potek tega nevemkaterega?e zgodovinskega dogodka. ;)

 

Kar se pa ti?e re?evanja "pravih" ?ivljenskih problemov mislim,da jih v tej vladi ne bomo do?akali.?al...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo to bi lahko govoril ?e samo ?ez dve leti na volitvah pol bi bilo pa konec. V nasprotju s tem bi ob padcu ?e leta in leta, lahko tudi naslednji 20 in ve? let ?isto pri vsakih volitvah poslu?ali to ?e zdavnaj izpeto zgodbo.

 

Kar se pa ti?e tega, da bi bila majhna udele?ba in s tem ozna?en odpor, pri na?i politiki ne zale?e ?isto ni?. Na posvetovalnem referendumu o pokrajinah je bila 10,22% udele?ba in Jan?eva malenkostna zmaga pa je tipo slavil veliko zmago kako je bila izra?ena jasna volja ljudstva - 6% vseh volilcev je bilo za. LOL

 

Pa spomni se referendum o medijih oz. RTV zakonu, kjer je takratna Jan?eva vlada uspela zmagat in to z "ve?ino" 50,3% :lol: . Pa so bili tako glasni kot, da bi zmagali z ne vem kako razliko. ?isto vseeno je ?e se zmaga za en glas kikirikal na ves glas bo tisti, ki bo imel ta glas vi?ka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e eno darilo od zdaj?nje "socialno" usmerjene vlade:elektrika se bo drasti?no podra?ala in to-pazi, tro?arina,kaj pa drugega.Sedaj je 1?,avgusta najprej prva podra?itev na 6? in potem ?e enkrat 6?.Matematiki sami izra?unajte koliko % je to. :(

No money-no funny. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al ja... to so posledice populisti?nega dajanja daril v ?asu t.i debelih krav, ko se je uslu?bencem v javnem sektorju dobesedno delilo visoke pla?e in ugodnosti ter s tem kupovalo glasove na volitvah. Recimo zdravniki lahko za vikend de?urstva zaslu?i ve? kot delavec cel mesec. In ko da? enmu ho?ejo ?e ostali vsaj podobno in plaz je tu. Zdej je pa treba te javne delavce nafutrat pa denarja ni. A jim zni?at pla?e pa bomo imeli spet ulico in splo?no stavko al pobrat nekje drugje. :ne vem:

 

Jaz osebno ne bi bil rad v tej vladi pod nobenim pogojem, ker ?e ne bodo vlekli nepopularnih ukrepov gremo lahko resno po sledeh Gr?ije. ?al, zaradi populisti?nih ukrepov pred volitvami in podkupovanjem volilcev z bombon?ki danes jebemo je?a - zadevo je pa poslab?ala ?e recesija.

 

Pa eklektrika ?e ni vse... dvignile se bodo tro?arine ?e za goriva in to tudi zaradi preteklih napak. Podpisali smo Kjotski sporazum brez, da bi ga dobro preu?ili in se ravnali po tem, da ne bi presegli izpuste. Dolgo smo imeli prenizko ceno goriv zato so tranzitarji kupovti gorivo pri nas. In ker dolo?a osnova izpustov CO2 koli?ina prodanega goriva in ne porabljenega goriva moramo zdaj pla?evati te kur?eve kupone.

 

Jebat ga, podpisujemo stvari in s tem mislimo, da je stvar kon?ana namesto, da bi s podpisom za?eli zadevo izvajat oziroma preverit morebitne posledice.

 

Da ne bo kdo mislil, da blazno zagovarjam vlado, ker me precej po ?epu useka ampak vseeno imajo grande cojones, da si upajo uvajat tako nepriljubljene ukrepe zarad katerih bodo zgubili volitve ?ez dve leti, ?eprav se bo na dolgi rok izkazalo, da so bili teli ukrepi ?al nujno potrebni. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena zmaga je za nami... Janezi smo spet stran vrgli denar za nekaj, kar bi moralo biti jasno ?e pred 20 leti... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa tkole napisal vsem zagovornikom tega referenduma:

- res je, prvi? imamo nek sporazum ampak ?al le zato, ker je vse kar so kravati hoteli zapisano noter, tak sporazum bi imeli lahko ?e leta 1994.

- vsi, ki so za zato da bo enkrat mir, zaradi prej?nje trditve pogorijo.

- ?e bi ?iveli na obmo?ju, kjer ne veste, a boste jutri kravat ali slovenec, bi se danes po?utili izdane od lastne domovine. Pa prodaj in se odseli, boste nekateri pametni, to pa ?al ne gre, ti ljudje so tam vsa ?ivljenja, svojih hi? pa ravno zaradi te negotovosti ne morejo prodat, saj nima tr?ne vrednosti. Drugi bojo rekli kolateralna ?koda - lahko je ?abarju ki to?no ve, da ga ne bo noben podil z lastne zemlje.

- Spomnite se samo, kje vse je ?e bila Slovenija...pri Mirni in ?e ni?je.

- Arbitri bodo tisti trenutek ko bodo znani dobili vsak svojo vilo na krava?kem (da bodo zagotovo nepristranski, kot je trdila kresal?ica na soo?enju)

- vsi poznate kravate in to?no je jasno, da se bodo dr?ali le in samo tistega dela arbitra?ne sodbe, ki bo njim v korist. ?e se slu?ajno zgodi, da bi mi dobili ve?ji del krava?kega ozemlja nazaj, se to nikoli nebi spo?tovalo - nasprotno, ?e bodo nam zarisali mejo pri Postojni, pa se bomo verjetno ?e naslednji dan umaknili v spo?tovanje in hlap?evsko priznanje arbitra?e in arbitrov....

Tako da .... v vsakem primeru pu?imo. Kot ?e vso zgodovino.

Pa ?e dodam ?e malo cinizma.... stavim, da bo ve? ljudi glasovalo na talentu, kot jih je na volitvah....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol ko bi videli rezultate v na?em va?kem okraju. ?zmeden? Od 266 je bilo 130 ljudi, od tega 112 proti in le 18 za. ?e ne bi bil zraven ne bi verjel, da je taka razlika.

 

No in zaradi takele izjave mi ne more biti jasno, kako bi bilo lahko drugje po SLO tako druga?e kot je.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa tkole napisal vsem zagovornikom tega referenduma:

 

- ?e bi ?iveli na obmo?ju, kjer ne veste, a boste jutri kravat ali slovenec, bi se danes po?utili izdane od lastne domovine. Pa prodaj in se odseli, boste nekateri pametni, to pa ?al ne gre, ti ljudje so tam vsa ?ivljenja, svojih hi? pa ravno zaradi te negotovosti ne morejo prodat, saj nima tr?ne vrednosti. Drugi bojo rekli kolateralna ?koda - lahko je ?abarju ki to?no ve, da ga ne bo noben podil z lastne zemlje.

 

 

 

Pojma nima? kaj govori?...

 

-Poglej si rezultate glasov po ob?inah, in tistih KI SE TI?E, so VSI ZA!!!!! Boli njih kurac (razen Jorasa), kako se bojo zmenli, sam naj se enkra? ze zmenijo. Proti so pa ve?inoma vsi tistki, ki se jih zadeve NE TI?EJO!

-Kje je bila Slovenia v?asih nima veze, veze ma tisto, kar so se na?i dripci takrat narobe zmenili, ker so bili preve? zaposleni z dilanjem oro?ja.

 

In ?e bo kaj slovenija zguvila, bo stik z odprtim morjem, kar so itak na?i 20 let blefirali da bojo dobili, najprej so se hotl zment, pa hrvati niso trzal, potem so se na?li zatekli k izsiljevanju, hrvati ?e naprej ne trzajo, in kako bi ti re?il zadevo, se naprej neki menil pa ni? zmenil. ?e se sami ne mormo, naj pride nekdo in pove kako in kaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in zaradi takele izjave mi ne more biti jasno, kako bi bilo lahko drugje po SLO tako druga?e kot je.....

 

Morda zato ker je v tem okraju ve?ina takih, ki so volili Jan?o ali pa NSi?

 

-Poglej si rezultate glasov po ob?inah, in tistih KI SE TI?E, so VSI ZA!!!!! Boli njih kurac (razen Jorasa), kako se bojo zmenli, sam naj se enkra? ze zmenijo. Proti so pa ve?inoma vsi tistki, ki se jih zadeve NE TI?EJO!

-Kje je bila Slovenia v?asih nima veze, veze ma tisto, kar so se na?i dripci takrat narobe zmenili, ker so bili preve? zaposleni z dilanjem oro?ja.

B) ?e ste gledali so ljudje pri Hotizi glasovali ZA samo naj se ?e enkrat kon?a ta kalvarija. Se mi pa zdi butasto zdaj vso jokanje ker kar je izglasovano pa? je. Bi pa rad sli?al tiste, ki so proti kako bi oni re?ili te?avo, da bi mi dobili odprto morje, tistih par metrov zemlje in problemati?ne zaselke ali pa magar ?e Savudrijo obenem bi Hrvate ?e blokirali, da nikoli ne pridejo v EU. ?zmeden?:rispekt:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?lo je na tesno, tokrat sem izjemoma glasoval kontra Janeza (me je v velki meri Boss navdu?u za to opcijo)! :blush::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priznam da me mi je ?al da nisem ujel referenduma, ker me je premamil sonce...., ampak izid ugoden.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vsakem primeru bo zelo tesno... manj kot 5% razlike

 

Ampak sem pa ?e skor k "Vidoviti Milan" (

) :hohoho:

 

?lo je zelo na tesno, ?eprav sem imel ves ?as ob?utek, da bo ?lo skoz - Nisem pa najbolj zadovoljen, ker je toliko ljudi raje za prepire, kreganje, nere?ene spore in da bi se raje celo lotili oro?ja kot pa da bi se ?lo v dogovor in dokon?no re?itev mejnega spora.

 

?al mi je da to?no ti zmerjajo druga?e misle?e, da smo izdajalci Slovenije in da nismo Slovenci - da smo celo kolaboranti pa ne vem kaj ?e vse.

 

Ampak po drugi strani mi je pa kon?no jasno zakaj je v Sloveniji toliko medsosedskih sporov za pol kvadratnega metra zemlje. O?itno smo pa? narod, ki se fila z negativno energijo konstantnega kreganja in pri?kanja. Ne zavedamo se, da nas ne uni?uje politika ampak, da uni?ujemo sami sebe s stalnim negativizmom in pretiranim jamra?tom v vsaki situaciji.

 

?ivljenje in zadovoljstvo v njem ni v tem, da imamo bolj?i avto, kot sosed, da mamo ve? denarja, da so nam materialne dobrine na prvem mestu in da se kregamo s sosedi. To nas ne bo naredilo sre?ne verjemite mi in da je sre?a nekje drugje - mogo?e v tem, da sosedu z nasmehom zjutraj re?e? dobro jutro in da ti nazaj z nenarejenim nasmehom odzdravi.

 

Upam, da bodo tudi tisti politiki, ki so resni?no pljuskali negativizem in vse najslab?e v tej predreferendumski kampaniji imeli dovolj jajc in po?rli svoj napihnjen ego in kljub temu, da ni ?lo po njihovo, pomagali pri pripravi memoranduma ter zbrali ?imve? verodstojnih dokumentov temelje?ih na realnih dejstvih in s tem prepri?ati arbitre o na?ih ?eljah. Tukaj se bo videla enotnost in ali jo politiki zmorejo in dokaz, da se gre politiki tudi za ob?e dobro in ne samo za lastne interese po oblasti.

 

najbolj mi je nekak smesno, da vsi rinejo v EU pa to (kjer ni nobenih mej) pol je kregarija za 5 kvadratnih cm :)

 

v bistvu sploh ni sme?no ampak je precej ?alostno :(

 

?lo je na tesno, tokrat sem izjemoma glasoval kontra Janeza (me je v velki meri Boss navdu?u za to opcijo)!

 

:blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opro??am, da ?e s tem morim ampak tole patetiko si morate pogledat.

 

http://www.sds.si/

 

Na strani SDS so izobesili zastavo s ?rnim trakom ... LOL, ko ?e misli?, da ne morejo v svojem jadikovanju ni?je te vseeno spet presenetijo. Kalimeroti, ki so jim manjkali samo trije procenti pa bi zmagoslavno zagovarjali zmago demokracije. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najhuj?i so mi tisti ki za?nejo primerjati da smo zgubili ?e koro?ko in Trst....wtf no, samo ?e pogleda? bolj na ?iroko so tisti ljudje ki sedaj ?ivijo v Trsti in na avstrijskem koro?kem na bolj?em kot so bili, standrad je vsekakor bolj?i ampak pustimo to. Je pa ?alostno da politika krega narod, ni ?udno da prihaja do vojn, debili, ?e se 20 let niso mogli zmenit potem se nikoli nebi, to je dejstvo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da se ne znamo ni? zment, nam ka?e tudi ?tevilo ob?in, ki rasejo ko gobe po de?ju. Vsako selo je zdej ?e svoja ob?ina, ki pa ?ez 1 leto pogrunta, da itak ne more pre?ivet in je potem jok in stok.

 

Ja sej klasika... pol bi pa ?e ne vem kolk pokrajin imeli pa zarad tega cel kup javne uprave, ki bi jo blo treba futrat. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opro??am, da ?e s tem morim ampak tole patetiko si morate pogledat.

 

http://www.sds.si/

 

Na strani SDS so izobesili zastavo s ?rnim trakom ... LOL, ko ?e misli?, da ne morejo v svojem jadikovanju ni?je te vseeno spet presenetijo. Kalimeroti, ki so jim manjkali samo trije procenti pa bi zmagoslavno zagovarjali zmago demokracije. :hohoho:

 

Ha, ha, ha... debilkoti...

Ampak so se nam pa lepo zahvalili, ker smo glasovali ZA Slovenijo. :D

 

Ob?ino v vsako vas!!! Potem se pa spra?ujejo kako to, da ta dr?ava tolk ko?ta....

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Se strinjam. Če so rezultati, boš tudi sprejet. Mogoče bolj velja kar sem zapisal to za države severno od nas, ki nas imajo že od nekdaj bolj za sužnje in se malo bolj vzvišeno obnašajo do nas, čeprav so se razlike v standardih krepko zmanjšale. Že večkrat slišano. Drugače pa če imaš kaj znanja za ponuditi v tehničnih strokah na področju infrastrukture, potem ti danes v tujini ni hudega. Biti nek priložnostni delavec oz. kanonfutr je pa bolj žalostna zgodba ponavadi. Se rabi, samo jih kapital tudi hitro na novo uvozi, če je treba. Tudi delavce z ročnim znanjem obrti. Ponavadi v vrsti stojijo, pa zaenkrat so nižjega standarda navajeni, kot smo ga mi.     Ja, povezano s tem kar sem napisal. Ni firm, ki bi takšen kader potrebovale, zato se pa konča pri steklenih stropih vodilnih iz prejšnjih generacij. Edino pazimo lahko, da ne bomo enaki do naslednjih rodov, ker je škoda. Se pa velikokrat tako konča... Saj vsi vemo, zakaj bi bilo pa naslednjemu bolje kot je bilo meni. Neka osnovna človeška lastnost, ki se jo je treba zavedati in zatreti.
    • A spet tale spolna fluidnost al mogoče nebinarnost... Se pravi je lahko Mojca celo trans. Ker hetero človek bi pričakoval, da Mojca vleče Kekca za kito.
    • Ko nekdo reče: "ločen sem", kaj mu odgovoriš?   A mu rečeš "žal mi je" al mu rečeš "me veseli"?
    • V horoskopu mi piše; nekdo vas bo zapeljeval v službi.   Jaz pa na bolniški, stomater, spet sem izvisel...
    • Sem tako dobro gasilko prejle videl, da me je prijelo, da bi kar sam hišo zakuril...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.