Skoči na vsebino

katera pasta za poliranje avta je najbolj?a


DMC

Priporočeno sporočilo

Je kdo od vas sli?al za firmo TOP FINISH iz Trzina. Ti spolirajo avto,da je kot nov pa ?e 5 let garancije dobi?- baje ker uporabljajo specialne polirne paste, sicer pa poglejte na ta link:

 

http://www.topfinish.si/main.php?showpage=...amp;language=si

 

Kak?no je va?e mnenje se bi to spla?alo al ne!?? :ne vem: :blink:

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo od vas sli?al za firmo TOP FINISH iz Trzina. Ti spolirajo avto,da je kot nov pa ?e 5 let garancije dobi?- baje ker uporabljajo specialne polirne paste, sicer pa poglejte na ta link:

 

http://www.topfinish.si/main.php?showpage=...amp;language=si

 

Kak?no je va?e mnenje se bi to spla?alo al ne!?? :ne vem: :blink:

 

 

 

pa kaj ves koliko oni hoceji za poleranje vozila??? <_<

 

 

no na koncu bos ugotovil da to niti priblizno ni to!!!

raje ga sam drgnem pa je kot pa da pri njih celo placo pustim no ja dve place!! :blink:

 

drugace pa je kolegica tam delala in stvar sploh ni taka kot mora bit!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?? ornk poliranje v TOP FINISH-u kr prprav 400-500?, osnovno poliranje stane 100? sam to ni poliranje ampak bl pranje avta :D

 

Ja sam ti ga pa "fensi" operejo :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam ti ga pa "fensi" operejo :hohoho:

 

 

Hvala za info, saj operem ga lahko tud sam doma, pa s kak?no malo bolj?o polir pasto potegnem, mislim da bo to ?e nekak najbol?e tak za mene kot za moj ?ep.

 

Jaz uporabjam od Menzerne(?vabska profi polirna pasta).Najprej groba,pol fina in na koncu ?e liquid glass.. :bravo:

 

Alex ,kje lahko kupim to polir pasto grobo+fino+premaz(Menzerne)??

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za info, saj operem ga lahko tud sam doma, pa s kak?no malo bolj?o polir pasto potegnem, mislim da bo to ?e nekak najbol?e tak za mene kot za moj ?ep.

 

 

koker koli bos ubrnu bo najbolje za tvoj zep ce ga sam operes pa sam spoleras!!!

 

kajti vidu sem kaj se je zgodil na kolegovem vozu ker ga je non stop nekam polerat vozu nc isti sraje ko bi ga jaz z puc paperjem poleru!!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Menzerna-polirne paste vpra?aj ravno v Top finishu.So zelo prijazni,pa ti bodo odstopili kak deci... ;)

Druga?e pa dose?e? najbolj?i efekt s to pasto z ma?ino...samo to je pa ?e druga zgodba...

Tudi ro?no gre,samo potrudit se mora? malo ve? :bravo: ...pa roke te bodo en malo bolele :danzoman:

Efekt pa je :bravo:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 15 let kasneje...

Sem prebral po netu dobre feedbacke o polirnih pastah Cartec, samo ne vem katero bi uporabil imam pa kar spraskan avto?

 

Paste katere sem gledal tud po youtubu in forumih da so jih pohvalili so:

 

Groba polirna pasta 

AVTONEGA.EU

Groba polirna pasta

 

in pol sm mislu še tole za konec polirna pasta za sijaj

 

AVTONEGA.EU

Zelo fina polirna pasta

 

 

ali je dost da vzamem tole polirno pasto za avto one step?

 

Kaj pravite ali pravilno gledam.

 

PS 

še nano premaz sem gledal huda scena zgleda pa z lahkoto se da na avto, ali bi to raje dali mojstru?

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SamurajLover napisal:

Sem prebral po netu dobre feedbacke o polirnih pastah Cartec, samo ne vem katero bi uporabil imam pa kar spraskan avto?

 

Paste katere sem gledal tud po youtubu in forumih da so jih pohvalili so:

 

Groba polirna pasta 

AVTONEGA.EU

Groba polirna pasta

 

in pol sm mislu še tole za konec polirna pasta za sijaj

 

AVTONEGA.EU

Zelo fina polirna pasta

 

 

ali je dost da vzamem tole polirno pasto za avto one step?

 

Kaj pravite ali pravilno gledam.

 

PS 

še nano premaz sem gledal huda scena zgleda pa z lahkoto se da na avto, ali bi to raje dali mojstru?

 

 

 

Najprej ti svetujem, da premeriš debelino laka. To je sploh osnovni pogoj, če imaš kar globoke spraskane površine. Drugače lahko hitro prideš "skozi" prozorni zaščitni lak. 

To pomeni, da boš moral uporabiti najprej grobo, nato srednjo in na koncu še fino polirni pasto. Bližnjic ni. 😉

Predvidevam, da nisi avta nikoli "plasteliniziral" in boš tudi to moral storiti preden se sploh lotiš poliranja.

Če nisi vešč in nimaš potrebnega znanja boš bolj težko naredil vso predpripravo za nano namaz. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.