Skoči na vsebino

Prosti ?as


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tole temo sm odpru z namenom, da si mal izmenjujemo mnenja katere kraje se spla?a obiskat, kam se spla?a it, da se ?imbolj uresni?i rek: CARPE DIEM! :ljubezen:

 

Jaz kot pravi hribolazec, sem npr. res ljubitelj teh aktivnosti in vsak prost dan izkoristim za kej tacga, sicer pa je zdej za viknd u planu sko?it al do Bohinja in bli?nje njegove okolice al pa prot Kranski gori in mogo?e na Vr?i?, pa mal Mojstrana, dolina Vrat, slap Peri?nik, obenem pa mogo?e ?e Blejski vintgar, no taki so plani za soboto. :jupiii:

 

U Nedeljo pa gremo na Menino planino, kamor se hodi max 2 ure ?e se ?tarta iz Tuhinske doline (vas ?e?njice ali Golice), pa vreme bo fuuul lepo in treba izkoristit. Trenutno se ulaufavamo za k?ne bl konkretne gri?e in bo Menina pr?la kot naro?ena! :ouje:

 

No napi?te ?e ostali kaj priporo?ate in mogo?e kdo dobi kak?no idejo, upam pa da nas je ?imve? takih ki radi kam gremo, predusm pa da ne u?ivamo ob gledanju varjante tele v I zija! :ne vem: :hohoho:

 

U?ivite u naslednih son?nih dneh! :vesel:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En predlog!!!

 

 

Lahko gremo narest meet na 3glavu!!!!(velja za hribolazce seveda) :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si mislna slap Peri?nik, tega je te?ko falit, tko da ?e te zanima, se pel? mim Jesenic prot Kranski, pol pa ?ez Mojstrano proti dolini Vrata in ?e na poti do ke je slap Peri?nik na desni strani, do njega pa ma? max 5 minut pe?ak u en naizi hrib! Je pa res finu, se spla?a it pogledat kdor ?e ni biv! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj je pa z unimi slapovi al kaj si ?e razlagu? :hohoho:

 

Za to pa ?e vedno velja samo ?as si mora? vzet!!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kot ?tajerc in mountn bajker poznam "na?e" Pohorje tudi z druga?ne strani. Marsikdo vidi Pohorje samo kot smu?arsko sredi??e in pozna recimo Sne?ni stadion zaradi Zlate lisice. :whatever: ?e celo mnogi Maribor?ani. Marsikdo ne pozna srca Pohorja. Ker sn ?e kr nekaj prekolesaro po njem,vem kaj je srce Pohorja. In ta ob?utek,ko se tam pelje? s kolesom je res nekaj posebnega.Ne pretiravam,?e re?em,da navoha? gozd,navoha? sve? zrak. :jupiii: Ob vsem tem pa ?e ti?ina narave,samo kako pti?je ?vrgolenje.....skratka fenomenalno. :bravo: Tak da zelo priporo?am obisk Pohorja malo druga?e,s kolesom,seveda tistim,ki jih to veseli in ki u?ivajo v naravi in na kolesu. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Lovren?ka jezera? :D

 

Kaj bi blo pa najbol zajeti u enodnevni izlet po MBju! :ne vem:

 

Do zdej sm biv sam na razglednem stolpu na pohorju, na Piramidi, mav hodu po Lentu, kej dost druzga pa niti ne! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Lovren?ka jezera? :D

 

Kaj bi blo pa najbol zajeti u enodnevni izlet po MBju! :ne vem:

 

Do zdej sm biv sam na razglednem stolpu na pohorju, na Piramidi, mav hodu po Lentu, kej dost druzga pa niti ne! :bravo:

 

?zmeden? Pozna? Lovren?ka jezera?? Svaka ti ?ast! :rispekt: Ja super je,se da z bajkom tja komot.Od mene recimo ene 2.do2. pa pol ure vo?nje z bajkom. :D Pa en dan je premalo,?e ho?e? nekaj videt,sploh pa ?e ho?e? ?e kaj u?ivat zraven. :cheers::bravo: Glavno,da si Lent vido,to je pa "srce" Maribora. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja MB mi je res ful v?e?, vrjetn mi je celo najlup?i ve?ji mest u SLO! :ljubezen:

 

Kaj pa ?e bi se enkat mazda?i dru?no odpravl na kak izlet - tko u smislu u?ivancije, da niso zmer lih sam pija?ke, ob le-teh pa debate o fedrih, pa gumah, odbija?ih itd. :ouje:B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bi se enkat mazda?i dru?no odpravl na kak izlet - tko u smislu u?ivancije, da niso zmer lih sam pija?ke, ob le-teh pa debate o fedrih, pa gumah, odbija?ih itd. :ouje:B)

 

Se pridru?ujem predlogu! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bi ?li za en dan dirkat na grobnik ?

Aja gre kdo 27, aprila ?

 

Link.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo to je za motoriste, kaj naj jaz z Tomos APN pridem :P

 

V naslovu ne pi?e s ?im, tako da lahk tud z APN 6s uleti?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Nobenih predlogov z moje strani,samo slu?ba. :P ?al..... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej eni smo ?e tukaj... :jupiii:

 

In drugi vam zavidamo ... :P:pepsi: ... saj ne, bi pa bili mi tudi tam, sploh sedaj, ko je zunaj son?ek... B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni bomo pa celi vikend v ?vici!! :P

 

 

 

?e dobro,da je klima tam! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.