Skoči na vsebino

Navigacija Garmin N?vi 350 in Adriaroute


Boss

Priporočeno sporočilo

Evo danes operacija uspela pacijent PRE?IVEL :ouje: !!

Moram pa pohvalit Stroker-ja :rispekt: ker ?e ne bi napisal tistih iz?rpnih podatkov (zgoraj) kako se to podre mi ne bi uspelo. Tako da tisti ki se bo spu??al v razstavljanje konzole samo stroker-jeva navodila sprintat se v 6-ko usest in HURA- deluje.

 

Evo ?e slikce.

post-378-1189878347_thumb.jpg

 

Super,to mi je v?e?.Da se loti? sam in da ispade na koncu li?no in kvalitetno narejeno. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 197
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 1 mesec kasneje...

Ali ima kdo koordinate stacionarnih radarjev, da bi jih lahko vnesli v Garmine B)

 

Mene zanima, a komu delujejo te to?ke radarjev(POI), ki sem jih prenesel na Nuvi 350?

Jaz sem danes probal,pa ni blo nobenega efekta :( ,tko da ne vem a imam kaj norobe nastavljeno al kaj? ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem sam men lepo delujejo - lepo opozarja recimo na radar pri Golovcu pa radarje po Mariboru in ?e mnogo drugih

 

Pa kaj si kaj posebej nastavljal navigatorja pol ko si ga nafilal s temi POI to?kami? Ne vem no, jih bom probal ?e enkrat dat gor, saj ?kodit ne more :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POI nalo?i? gor potem pa ne pozabit le te aktivirat v napravi ;)

 

meni to ?e v?asi gre na ?ivce, ko tuli in tuli in tuli, ?e se samo 1km/h ve? pelje? kot dovoljeno...

 

Ne me dr?at za besedo samo mislim, da tuli od trenutka, ko si 10km/h pod omejitvijo naprej. Se pravi ?e je omejitev nastavljena na 80km/h ti tuli ?e pri realnih 70km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POI nalo?i? gor potem pa ne pozabit le te aktivirat v napravi ;)

 

meni to ?e v?asi gre na ?ivce, ko tuli in tuli in tuli, ?e se samo 1km/h ve? pelje? kot dovoljeno...

 

?e dobro razumem, mora? aktivirat te Blizinske tocke na navigatorju, tam imam obkljukane opozorila Custom pois,in pa Garmin Safety Cameras na audio pa continuous- speed alerts, pa ni blo nobenega efekta danes po Lj in okolici,tko da ne vem.. :whatever:

BTW a se da dobit te to?ke tud za recimo Italijo Avstrijo itd?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POI nalo?i? gor potem pa ne pozabit le te aktivirat v napravi ;)

 

Meni te to?ke ?e zmeri ne delujejo! :(

So nalo?ene v navigatorju,jih lahko tud pogledam,tko da gre? na Moje lokacije---Uporabni?ke POI-- in ti jih prika?e; torej so uspe?no nalo?ene! :D

Ko jih pa grem aktivirati: Nastavitve---Sistem--- pa nimam opcije Proximiti alarms, ki bi se morala pojavit, ko nalo?i? to?ke POI!-vsaj tko pi?e v navodilih--Tko da nimam pojma kje je napaka :angry:

 

A ma kdo kako idejo? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

da malo obudim temo :)

vidim, da mate tu kar velike izku?nje s tem sistemom, zato bi rad kar tu postavil nekaj vpra?anj. z mamo bi rada o?etu kupila za darilo ta komplet. temo sem ?e prebral, tak da vem da je najbolj?i garmin in, da je treba zraven nabavit adriaroute.

zdaj moje vpra?anje je kateri model garmina je najbolj?i? o?e je ?ofer kombija, ter vozi po srednji evropi in balkanu. bral sem od n?vi 350 in 360t ? kaj priporo?ate?

kje bi se dalo to dobit najcenje? s tem, da smo iz murske me zanima pokritost tega dela slovenije? bi se dalo priti k neki hi?i v vukojebini, kot je ?e nekdo napisal na gori?kem?

zanima me ?e, ?e je mo?no, da adriaroute ne bi kupil in bi ga vzel iz mule, ter tako nalo?il? sicer je ta varjanta malo verjetna, me bolj zanima, kot kaj drugo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Shimmy lepo pozdravljen

 

Tako kot pri vsaki zadevi je tudi tukaj koliko denarja toliko muzike. Je pa tako, da ?e kupuje? samo napravo za navigacijo potem ti (oz.o?etu) lahko priporo?am model 250 (ali pa 250W z ve?jim ekran?kom - dra?ji za 50?), ki ima vse potrebne karte razen adriaroute, ki pa je itak v osnovni nakupni ceni noben nima.

 

Za 200? dobi? prakti?no vse kar rabi? in tistih nekaj dodatkov (text to speech, TMC, MP3 predvajalnik, priklop za slu?alke in zunanjo anteno) pa? te?ko odtehtajo ceno 370? kolikor stane model 350. ?e pa ?e potem pa vzemi 350T, ki je ?e 30? dra?ji in ima prilo?en ?e TMC senzor (pri nas ne deluje je pa v tujini zanimiv, ker opozarja na zastoje in i??e proste obvozne poti).

 

360T ima dodan ?e bluetooth samo po mojem mnenju je to ?ist brez veze ?e posebej s ceno 480?. Za isto ceno dobi? model 750T z ta velikim ekranom in je ekvivalent po funkcijah modelu 350T.

 

 

Kakor je meni znano se Adriaroute ne da uporabljati brez unikatnega klju?a, ki se generira pri prijavi in tako razne piratske zadeve ne bodo delovale. Je pa adriaroute trenutno ?e vedno edini paket, ki pokrije slovenijo 99% in tudi ve?ino hi?nih ?tevilk tudi v raznih vukojebinah. Ostali ponudniki navigacije in kart tukaj Garminu ne se?ejo niti do kolen ?eprav Garmin ni najbolj?a navigacija na trgu. Je pa zato dale? najbolj uporabna, vsaj v Sloveniji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se ti zahvaljujem za hiter odgovor. kaj je pa razlika med modelom 250 in 350? mogo?e ve? kako je s pokritostjo prekmurja, ker sem bral, da naj bi SV slovenije bil manj pokrit. bo to dr?alo?

 

kje je to najbolj?e kupit? v ljubljani sem videl, da ma garmin svojo trgovino? bo to kar tam, ali ve? za kak?e akcije?

 

LP, Uro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

shimmy prekmurje je dobro pokrito, tako da se ne obremenjuj z tem.

 

model 350 bo se po?asi odmaknil iz prodaje(saj koliko sem gledal po tujih forumih), tako da bi gledal za novej?imi serijami.

 

verjetno je n?vi 250 + adriaroute dovol za vsakega povpre?nega uporabnika.

 

?e rabi? kaj ve? nasvetov glede nakupa ti lahko na ZS povem za dobrega trgovca, kateri je meni zelo dobro svetoval, prav tako so ti na voljo vedno in ti rade volje pomagajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

250 nima text to speech (izgovorjava ulic, ki v slo itak ne deluje), mo?nosti priklopa TMC (v slo ne deluje), MP3 predvajalnika (neuporabna re?itev), priklopa za slu?alke (ne rabi?) in za zunanjo anteno (sploh ne rabi?, ker lovi zadeva res odli?no tudi z vgrajeno anteno).

 

250 ima 150MB prostega pomnilnika medtem, ko 350 ga ima 260MB. Oboje je irelevantno, ker recimo adriarouta ga zasede cca 80MB, ?e pa zmanjka (ve? dodatnih map) se da oba nadgradit z dodatno memorijsko kartico SD.

 

In to je od razlik vse. Oblika od 250 je bolj elegantna in moderna saj je model novej?i in ?e bi takrat serija 200 ?e bila na trgu bi se odlo?il prej za 250 kot za 350.

 

?al ga v prekmurju nisem uspel preizkusiti tako, da ne vem a je pokritost v redu ali ne. Karto redno posodabljajo tako, da ?e danes ne?esa ni, bo verjetno to popravljeno z naslednjo nadgradnjo kartografije.

 

Cene: ker se s tem ne ukvarjam se bo? moral tukaj pomatrati sam je pa tako, da uvoznik predpisuje priporo?ene cene tako, da ve?jih razlik ni. Se pa da pri kak?nem tudi malo pobarantat. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor kupuje naj kupi nuvi 760, je vreden ve? ko pla?a? zanj, pa slovenija je ?e v osnovi pokrita za popizdit dobro, tako da adria route sploh odpade. Sem testiral pretekli vikend in bil totalno presene?en. :bravo:

Pa zadevica ima ?e par zelo dobrih dodakov.

 

KLIK

 

 

PS. Adria route 2.0 je zunaj, tako da navali. Dodano je Srbija, ?rna gora, Makedonija :bravo: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz v funkcionalnosti ne vidim razlike med 660FM in 760 :ne vem:

 

Jaz pa jo, ?e drugega ne ker poleg dobi? veliko bolj?i-novej?i zemljevid, pa ?e novej?i model nuvi-ja. :D

 

PS. Pa 660FM ni ve? v prodajnem programu. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.