Skoči na vsebino

EUROSONG 2007


komar

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolje da se sploh ne udele?ujemo takih prireditev in se tisti milijoni porabijo za kaj bolj pametnega. Reklame si tako ali tako ne delamo na Evrosongu, kve?jemu slabo si delamo in da ?e bolj po nas hodijo <_<

 

Podpis ... se strinjam pune ... :jupiii::jupiii::jupiii:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sedaj pa me res zanimajo va?i komentariji na v?eraj?njo ?upo Objavljena slika na Eurosongu...in kak?ni so va?i vtisi (tistih, ki ste gledali seveda)???

 

jaz bi zmagovalce ustrelil na licu mesta...tok antipaticnega cloveka ze dolgo nisem videl

pa seveda morajo mahat z unimi neumnimi tri prsti...

budale

ne bom vec gledal

 

Samo v razmislek: je kdo opazil komu smo slovenci dali 12, pa 10, pa 8 ,..to?k????? Pa komu mi to v rit lezemo????? V takih situacijah me je pa kar sram, da nosim SLO potni list!!!!!! :vskalo:

 

to je zaradi tega, ker a ves kok teh 12, 10 pa 8 tock zivi v sloveniji?

se mal pa sploh ne bom vec slisal slovenscine v LJ...se slovenci so zacel govort "majke mi, gorak..itd itd"....tko,da jaz se ne cudim

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi zmagovalce ustrelil na licu mesta...tok antipaticnega cloveka ze dolgo nisem videl

pa seveda morajo mahat z unimi neumnimi tri prsti...

budale

ne bom vec gledal

 

Baje, da je ta zmagovalka lejzbika.Saj se je obna?ala res kot kak huligan na tekmi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je zaradi tega, ker a ves kok teh 12, 10 pa 8 tock zivi v sloveniji?

se mal pa sploh ne bom vec slisal slovenscine v LJ...se slovenci so zacel govort "majke mi, gorak..itd itd"....tko,da jaz se ne cudim

 

Men sploh ni ?udno saj je tako, da ker tisti, ki smo v Sloveniji ne moremo glasovati za svojo pesem zato ponavadi sploh ne glasujemo :D (?koda dnarja ;) ). Med tem ko pa vsi prebivalci Slovenije, ki so pa? t.i. "ju?na bra?a" pa z veseljem glasujejo za svoje pesmi, kar ni ni? narobe in ?e bi jaz ?ivel v kaki drugi dr?avi bi verjetno tudi prlimu kak?en glas, al pa dva, na?i pesmi pa ?etudi ne bi bila kej prida. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale Evrosong scena je totalna politika, vsi sosedom potalajo pike, no razn k?na relacija Gr?ija - Turkija pa ?e kaka Albanija in kdo mogo?e! <_<

 

Kva ma to pol veze z musko! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebesh eurosong, Midva z mojo sva ?la raje pogledat 5?ensk.com (mi je na koncu blo kar malo ?al, ker je zvedla vse na?e mo?ke "skrivnosti"), pol pa na pizzo in :pepsi: . Seveda je sledilo kurjenje le te hrane potem samoumevno. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole lahko opisem svoje izkusnje s Eurivizijo ta leto.

 

Ravno pridem domov iz laufanja okoli po morostu, in grem seveda takoj obnavjlat "speh" z eno fajni klobaso, sirom in cedevito. Itaq starsi gledajo evrovizijo in ko vidim Push the button komad se skoraj urezem, za tem slisim se ekvivalento butast komad, se v agoniji skoraj zastiham sam, da bi se odresil muk.

 

Toj blo pa to... nisem upal reskirat kej vec, sem spokal futer in sel. :D

 

Pa kot je Boss rekel vec kot od 10 mesta nikol ne bomo prisli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem poslu?al radio in ?e tam so uradno priznali,da trenutno glede na razmere(kak?ne-izredne?? :hohoho: )

ne moremo priti vi?je kot na deseto mesto.

 

To smo tukaj ugotovili ?e pred njimi,ha,ha. :rispekt::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo poslu?al "muziko" od Izraela, ki so itak vn padla ?e na kvalifikacijah, ko so neke 3 maharad?e skakale po odru, skratka ni?emur podobno! :D:danzoman:

 

Isto kot uni pajaci od ukrajincev. :vskalo:

Taki nam aktivnim glasbenikom delajo sramoto. sramezljiv

Mislim,da bi morali spet uvest "davek na ?und",kot smo ga imeli v biv?i jugi. :rispekt:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojo mnenje je enako kot va?e -prava euro?upa za kozlat. Na?a se mi je zdela zelo dobra v primerjavi z ostalimi, ampak bi pa lahko naredili pravi show ?e bi uporabili ?e zelo kvalitetno odzadje svetlobnih efektov,ki so jih imeli na voljo -bilo pa vse v eni temi ,ni? plesalcev, ki lahko zelo popestrijo odzadje, skratka mrtvo.

Na?i moderatorji al kak se jim re?e, ko imajo "stage image & performance " preko so zatajili na celi liniji.

Bil sem pa ?okiran nad francozi, ?e bi kdo videl mene pa mojo ,ko sedima pa gledama z odprtimi usti :o in ?zmeden? bi se verjetno smejali ?e celo no? :hohoho::hohoho: .

Pri?akoval sem malo ve?, pa nevem ?e bom ?e kdaj gledal to ?upo!! :angry:

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zanimivo je res tole vidt, da Francozi k nekako slovijo po kvalitetni muziki, pol pa blama?a na celi ?rti! :D:blink:

 

Mah,po mojem se ?e vse "pametne"dr?ave po malem delajo norca iz te "kvazi" megaprireditve. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja Heri Potr ni lih neka "ma?inka"! :P:D:hohoho:

 

sem gledal eno izjavo iz Srbije:

"e,pa nema veze jel mu?koil je ?ensko...najbitnije je,da smo pobedili"...

he,he,?e oni sami se delajo norca iz mari?ke. :hohoho::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zmago je definitivno najbolj?i komad, ki ni niti malo podoben albanskemu.Kar se tice 2 mesta pa se strinjam. Cutim pa velik nacionalizma na na?em forumu, zato vam bom reko nazaj. Ce slovenka nebi zapela cvet z juga nebi niti v finale pr?la. Tak je pa vsaj neki pik dobla od ju?nih bratov.

Pa take pripombe kot:komu je Slovenija dala 12,10,8 pik,pa da ga je sram da ma slovenski potni list zarad tega

(ZADR? ZA SEBE-KOMAR-NISTE EDINI NA SVETU).Aja pa da se ne pozabim tebe LabiGT, za tebe isto vela, na tvojo zalost sm js eden izmed tistih 12,10,8 tock k zivi v Sloveniji.

Tk da TISINA.

Aja tk za info , sm bosanac,bolj natan?no-Bosnjak(ce vi razgledani pa strpni veste sploh veste ka je to).

Se mata prav komu pa v rit lezete.Bi vam bols blo ce bi lezl v rit Avstriji.

Aja pa sm zato kr turki,ukrajinci itd. zivijo po evropi se ne pomeni, da so REVNEJSI SLOJ.

 

P.S:Cloveka se ne gleda po nacionalnosti,barvi koze,debelini njegeve denarnice ali spolni usmerjenosti....

Ampak po njegovih dejanjih. Tu bi vam loh reko da ste "mal" retardirani.

 

Ce bom zarad svoje izjave letel z foruma,tudi prav.Stojim za svojimi besedami.

Sam mislim da so administratori malo bolje osvesceni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zmago je definitivno najbolj?i komad, ki ni niti malo podoben albanskemu.Kar se tice 2 mesta pa se strinjam. Cutim pa velik nacionalizma na na?em forumu, zato vam bom reko nazaj. Ce slovenka nebi zapela cvet z juga nebi niti v finale pr?la. Tak je pa vsaj neki pik dobla od ju?nih bratov.

Pa take pripombe kot:komu je Slovenija dala 12,10,8 pik,pa da ga je sram da ma slovenski potni list zarad tega

(ZADR? ZA SEBE-KOMAR-NISTE EDINI NA SVETU).Aja pa da se ne pozabim tebe LabiGT, za tebe isto vela, na tvojo zalost sm js eden izmed tistih 12,10,8 tock k zivi v Sloveniji.

Tk da TISINA.

Aja tk za info , sm bosanac,bolj natan?no-Bosnjak(ce vi razgledani pa strpni veste sploh veste ka je to).

Se mata prav komu pa v rit lezete.Bi vam bols blo ce bi lezl v rit Avstriji.

Aja pa sm zato kr turki,ukrajinci itd. zivijo po evropi se ne pomeni, da so REVNEJSI SLOJ.

 

P.S:Cloveka se ne gleda po nacionalnosti,barvi koze,debelini njegeve denarnice ali spolni usmerjenosti....

Ampak po njegovih dejanjih. Tu bi vam loh reko da ste "mal" retardirani.

 

Ce bom zarad svoje izjave letel z foruma,tudi prav.Stojim za svojimi besedami.

Sam mislim da so administratori malo bolje osvesceni.

 

S tem kar sem ozna?il rde?e se ne strinjam:

1. zgleda da si ti edini ki to ?uti (pa dale? od tega da bi ti bil edini "kao neslovenec" tukaj gor)

2. ti?ina odpade saj je to forum in take izjave v bodo?e zadr?i zase

3. quote: #bi vam loh reko da ste "mal" retardirani# .............. za tole upam da dobi? en lep BAN!!!

 

p.s.-dvomim da sploh pozna? pomen te besede!? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madmax se strinjam s tabo. Oprosti Ali ampak res nisi edini z neslovenskimi koreninami, pa se z njimi izredno dobro razumemo. :rispekt: Poleg tega ni treba pljuvati po vseh ampak napi?i to?ne nicke, kdo te moti ne pa, da smo vsi foruma?i retardiranci... <_<

Ti?ina. No prav, vsi bomo tiho, nih?e ne bo povedal svojega mnenja, ?eprav je to ravno namen foruma...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.