Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

1. Maj = Plomin

2. Maj = Grobnik -> Otok RAB

3.-5. Maj = RAB

ps. Z mopedom seveda. :D

 

U matr ma? enih lokacij :bravo: Jaz sem pa 1-4.maja v Kanegri ?e bo gdo tam naj me kar zvrcne pa bomo kk?nega skupaj spil :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pedri :P

 

Jaz delam..tuki je praznik samo 1. maj in to je to :(

 

Evo ?e zajebal ko dela? pri ?vabih, prid dam pa ti bomo zrihtal kak fu? pa je to to. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katka gre pa na slovensko mmmooorrrjjjeee za 1.maja :) ?e bo ?e kdo na obali naj pove :)

sem se odlo?ila bojkotirat Hrva?ko! :P

 

Mi bomo bliz takoj ?ez mejo :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katka gre pa na slovensko mmmooorrrjjjeee za 1.maja :) ?e bo ?e kdo na obali naj pove :)

sem se odlo?ila bojkotirat Hrva?ko! :P

 

V plomin grem po?raufat kolegov ?oln - Hrvati naujo mel n? od mene. :P

Na grobnik grema na slovenski dan na grobniku, ki ga organizira ?arman motosport, mejbi dam hrvatom za kako vodo. :P

Na rabu mam poznanega slovenca, sicer ?ivi dol ?e 40 let, kiima in renta apartmaje in se vse zmenmo na ?.

Mejbi dam tm ?e za kako hrano druga? pa n?, sploh ?e pride k mizi in re?e "Molim ?", js pa "dve kokakoli", on pa meni " ?to ne razumijem"(to je zame znak da mu dnar smrdi-oziroma ga ma ?e dost), pol nau dubu n? od mene in bom ?ou drugam, kjer bodo zastopl. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da nebom samo jamral...se morem pohvalit ..da je prisla k hisi nova celada Schuberth R1 iceBlue....zdaj pa se motor pa sm pripravljen za poletje... :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa grem v Pore?...?e mal :D

 

Pore? - zelena laguna, mejbi pridemo mim pa grem ?e malo smu?at.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V plomin grem po?raufat kolegov ?oln - Hrvati naujo mel n? od mene. :P

Na grobnik grema na slovenski dan na grobniku, ki ga organizira ?arman motosport, mejbi dam hrvatom za kako vodo. :P

Na rabu mam poznanega slovenca, sicer ?ivi dol ?e 40 let, kiima in renta apartmaje in se vse zmenmo na ?.

Mejbi dam tm ?e za kako hrano druga? pa n?, sploh ?e pride k mizi in re?e "Molim ?", js pa "dve kokakoli", on pa meni " ?to ne razumijem"(to je zame znak da mu dnar smrdi-oziroma ga ma ?e dost), pol nau dubu n? od mene in bom ?ou drugam, kjer bodo zastopl. :bravo:

 

hhe dobr to ?e k?eft jim krade? :)

 

ma sj drga? sm bla ponvad dol ker smo ?li kot dru?ba, potem zmeraj manj, lansko leto pa sm ?la

samo enkrat ker smo ?li na Pendulum koncert-tko da...se tud s tem lahko pohvalim :)

Mam pa ful prijateljev z dol, so super ljudje, ampak politike, agitatorje, nesramne?e in podobne bi dala pa vse pred zid!

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest pa priv maj v Umag, mal na odmor :) Poleti pa itak da severna dalmacija. Kontaktiram direktno z ljudmi od dol in do sedaj same zelo zelo zelo korektne izku?nje, tudi z neko agencijo iz Zagreba. Pa ?e ?isto in bolj?e morje imajo. Pametnim ljudem tale politika ne se?e do srca, itak se igrajo vsak s svojimi ljudmi in nabirajo politi?ne to?ke. Druga?e pa dokler bodo tak?ne pla?e in podobna sranja z gospodarstvom, dokler bom moral na dobrega zobarja ?akati 2 meseca na pregled in moram zato k privat hoditi in prav tako s pregledi pri doktorju,dokler bodo cene vi?ali v nedogled se po?***em na na tist del morja, barabe politi?ne. Joras je samo igra?ka s katero manipulirajo malo eni in malo drugi, ?e dobr da se ni ?e fentu glede na to kaj mora trpeti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?aka? na zobarja samo 2 mesca je ?e uredu,..moja mat se je za foro prjavla k eni,..dobila odgovor, da trenutno ne vpisujejo,..in da jo bojo poklical v roku treh (3)!!! let,..no zdj je od tega ?e ene 6 let,..pa je ?e vedno niso poklical,.. :whatever:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?aka? na zobarja samo 2 mesca je ?e uredu,..moja mat se je za foro prjavla k eni,..dobila odgovor, da trenutno ne vpisujejo,..in da jo bojo poklical v roku treh (3)!!! let,..no zdj je od tega ?e ene 6 let,..pa je ?e vedno niso poklical,.. :whatever:

 

..?e majo pa "gu?vo" :whatever:

 

Meni je ?e tip na urgenci, po nesre?i ki sem jo imel, in ko mi je dal bergle povedal, da naj jih imam 3 leta na strani za vsak slu?aj, ?e se mi ?e kaj zgodi, ker do novih nisem upravi?em in jih zdravstvo ne bo krilo. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ne omenjam te genialne zobarce,..si bil naro?en ob 3h,..ob petih je pa pr?la povedat da ma fuuul gu?vo,..?e te lahko naro?i za kdaj drugi?,..sure,..sej itak nimam kej po?et kukr hodt k zobarci na uro gledat :whatever:

 

ampak za?uda je mela pa vedno ?as za "samopla?nike",..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.