Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem da me bote lin?al pa dober... ta tedn mam v uporabi cliota... jap... francoza... kolega v franciji pa mam avto... zdej pa bomo vidl... za na ?iht idealno ker dela na ob?ini in ma kartico free parking v modrih conah... ni? pla?at :D

post-771-1278801245_thumb.jpg

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem da me bote lin?al pa dober... ta tedn mam v uporabi cliota... jap... francoza... kolega v franciji pa mam avto... zdej pa bomo vidl... za na ?iht idealno ker dela na ob?ini in ma kartico free parking v modrih conah... ni? pla?at :D

 

Za nabiranje izku?en je vsak avto ok ;) Ko pa doraste? pa gasss na mazdo :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nabiranje izku?en je vsak avto ok ;) Ko pa doraste? pa gasss na mazdo :harhar:

 

kolpko ?e ti povem kolk km ?e mam jz v enem letu kar mam izpit :rozico: samo velike razdalje ti povem... kitzbuhel, toscana (pisa, firenze, san gimignano,...), murter, plitvi?ka jezera, jadranska magistrala od murterja do krka, parkart pa pol koper, pa v ptujske toplice nekajkrat, pa v banovce dostikrat,... uf se kr nabere... ve?ina pa sam avtodom... avto je bolj ko ne omejen celje in okolica... zunaj ne i??em kaj prav dosti... :glare:

 

je pa po dosedanjih izku?njah clio kr vredi... klima, servo, mp3, elektro stekla,... itd... udoben dokaj, posko?en ne kaj dosti sam ve? od 1.2 16v ne morem pri?akovat :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj bil v Lescah na dogodku "Cupra dan" ... Nekaj utrinkov pa tukaj >> http://www.flickr.com/photos/jest-mobile/s...57624468912080/

 

Jures, ti imas takega Seata?

Objavljena slika

 

Vozil sem se z Jerebom v Cupri (stock), sam pa sem vozil Leona... Sicer premalo za kaksno konkretno izkusnjo... en "krog" po pisti v Lescah, nekaj slaloma in losov test ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Videli pa smo tudi airshow s Petrom Podlunskom

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

in skok formacije padalcev iz helikopterja ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo danes lep ?as prevozil cliota... moti me samo eno... podhranjenost... teh 55kW je malo premalo in 1149ccm... mor? eno dol pa gas da gre mim avta... ko v mazdi sam pohodi?... je pa res da ne morem 2.0 turbodizla primerjat z 1.2 bencinerjem... samo pogre?am kick v nizkih obratih ki ga pri bencincu ne dobim lep ?as ?ez obrate... ostalo pa solidno... sede?i v ovinkih vredu edin sony-jev radijo je do kurca... gre? ?ez lukne pa CD prekinja... grrr... tko da all in all super mestni avto sam za kam vn pa mazda all the way!!

 

EDIT: vem da me bo syomon skurcal... popravljam se pa ?e bi imel 182 verzijo bi pa z veseljem ga ?e kam drugam peljal :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal telefon!!

Zdaj si lastim Omnio HD (ni nevem kaj -je bil pa pocen) :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EDIT: vem da me bo syomon skurcal...

 

Ne bom ker me ostali mlin?ki ne ganejo kaj dosti. :P ?e bo kdaj prilika se bova zmenila, da spozna? ?e kako izgleda Renault Sport oddelek pri Renoju.

 

PS: A si v sredo doma? Oziroma nasploh ta teden. Se bom peljal mimo va?ih koncev. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom ker me ostali mlin?ki ne ganejo kaj dosti. :P ?e bo kdaj prilika se bova zmenila, da spozna? ?e kako izgleda Renault Sport oddelek pri Renoju.

 

PS: A si v sredo doma? Oziroma nasploh ta teden. Se bom peljal mimo va?ih koncev. :P

 

celi teden sem v celju... delam od 9.00 pa do 12.00 pa od 14.00 pa do 17.00 ;) vmes dve ure fraj pa pol fraj po 17.00 ;) lahk gremo na kak kofe... renault owners club :D:harhar:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

koncno sem koncal projekt z imenon ALB TV v makedoniji (mogoce bo zanimivo za icemana)

 

1 mesec dela v pisarni (projektiranje in dobava opreme) + 1 mesec dela na terenu (instalacije opreme)... :bravo:

 

before:

 

 

post-49-1278885648_thumb.jpg

post-49-1278885702_thumb.jpg

 

after:

post-49-1278886358_thumb.jpg

post-49-1278886472_thumb.jpg

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj bil v Lescah na dogodku "Cupra dan" ... Nekaj utrinkov pa tukaj >> http://www.flickr.com/photos/jest-mobile/s...57624468912080/

 

Jures, ti imas takega Seata?

Objavljena slika

 

Vozil sem se z Jerebom v Cupri (stock), sam pa sem vozil Leona... Sicer premalo za kaksno konkretno izkusnjo... en "krog" po pisti v Lescah, nekaj slaloma in losov test ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Videli pa smo tudi airshow s Petrom Podlunskom

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

in skok formacije padalcev iz helikopterja ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

To?no takega, jaz sem hotel iti pa je zopet morje zmagalo....no ja kompromis da sem lahko pol ?evape od Boj?a jedel :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalil bom Boj?a, ki je organiziral odli?en mini piknik. Najedli, napili in nagovorili smo se, otroc so se z vodnimi pi?tolami postrelili med sabo, pri tem smo nastradali tud ostali vklju?no z ajvarjevo lepo enakomerno razporejeno umazanijo na njegovi ?estki tako, da je moral vzeti krpo v roko, kar ne vidi? vsak dan. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lu?tno je bilo, jaz pa se moram pohvalit, da ima sedaj tudi CX-ka nalepljeno "zoom-zoom" in novi pozicijski beli ?arnici :D:danzoman:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm sliku odraslega pajka (suho ju?no) z ene 30-imi mladi?ki, ?ist mejhnimi, na mre?i, kej tacga ?e nism nkol vidu, pa sm pofotku, bom kmav prlepu na forum! :danzoman::P

 

EDIT: Mah - vidljivost je bl za 1 ... (mo?ki spolni organ)! :blush:

post-185-1279040587_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm sliku odraslega pajka (suho ju?no) z ene 30-imi mladi?ki, ?ist mejhnimi, na mre?i, kej tacga ?e nism nkol vidu, pa sm pofotku, bom kmav prlepu na forum! :danzoman::P

 

EDIT: Mah - vidljivost je bl za 1 ... (mo?ki spolni organ)! :blush:

 

 

hehe suha ju?ina :bravo:

DraGO je druga? ?ist normalen ?lovek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matura kon?ana!! :rulam::rulam: Faks imam zagarantiran zato sem ?el kar na ?isti minimum... In sem mel angle??ino 4 pa biologijo 3 ostalo pa lepo 2... Ja vem 2 ni lepo sam ve? pa tut ne rabim ;) Jutri pa slovesna podelitev spri?eval :bravo: Pol pa :cheers::cheers: all night long!!!

 

Symon ima da dans pride? v Celje!! :cheers::pepsi::vino:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na morju prijetnih 30, ni? vlage....samo voda je za penzioniste, se dobr da mamo bazen tud ki je freshhhhhhh

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.