Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Svet lahko po?aka, jaz bom cel december ?pilal Gran Turismo 5 na Playstation 3, oboje kupljeno danes. :danzoman:

 

js bom pa vztraju na PC platformi :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi lep ?as. Potem sem kupil PS2 in GT3. In potem GT4. In zdaj PS3 & GT5. Moj prvi avto, ki sem si ga v GT5 lahko privo??il in se mi je zdel dostojen je MX-5 NA sunburst yellow. ?zmeden?:P

 

Heh, men manjka samo GT5... :harhar: Mogo?e 1x po novem letu :bravo: Kolk verzij mijatic pa je notri? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje ne no :( ne mi re?t da ste ?li to ***** od ?pila kupvt :( sm ga igrou (en dan pred izidom) pa je ?ist polom grafika je ?ist u k*** in to so 5 let delal pa skor 40 mio porabl, vro? pr?ut od nfs-ja ma bol grafiko, pa mal bl realn filing hitrosti, pa tm avti ovinke clo spelejo tut pr 40 miljah.

Jst sm biu resno razo?aran (?e pa ?e kupujete to pridte po ?pil v Bigbang Citypark) pa mene pozdravte :D

Uni k ?e razmi?late kaj bi kupl za spilat je odgovor xbox s kinectom za 400? poje Wii in PS3 s svojimi move jajci :P

Aja ?e vas zanima ga pri nas lahko sporbate in se pred nakupom prepri?ate da GT5 ni vreden svojega denarja, tut prakti?no vse kritike pravjo da ni dobr in to z razlogom.

GL HF

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je lista avtomobilov iz ?pila.

Tule je pa lista vseh prog.

 

Gorjup ti kar ?pilaj NFS serijo k ima lu?tkano grafiko. Meni kot (zdaj ?e skoraj) biv?emu lastniku PS2 je grafika ?isto ok, ampak jaz ne gledam na grafiko.

Koliko prog in avtomobilov je v GT5 (vsak avto s svojo fiziko razen, ?e gre za kak facelift/?meki verzijo) itak nima veze s ?asom izdelave a ne? Komplet sem kupil pri konkurenci za ceno PS3 in se lahko tvojim 400? za xbox samo smejim. ;) Vsaka lastovka svoje gnezdo hvali. Jaz sem fan fran?ize GT in me ne bo? prestavil od nje tako kot Applovcev ne bo? prepri?al naj ne kupijo ipad, ipod, iphone ker "prakti?no vse kritike pravjo da niso dobri in to z razlogom." Bistvo: vsakemu svoje. :harhar:

 

Over & out ker grem zajtrkovat, skidat sneg pa ?pilat. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je lista avtomobilov iz ?pila.

Tule je pa lista vseh prog.

 

Gorjup ti kar ?pilaj NFS serijo k ima lu?tkano grafiko. Meni kot (zdaj ?e skoraj) biv?emu lastniku PS2 je grafika ?isto ok, ampak jaz ne gledam na grafiko.

Koliko prog in avtomobilov je v GT5 (vsak avto s svojo fiziko razen, ?e gre za kak facelift/?meki verzijo) itak nima veze s ?asom izdelave a ne? Komplet sem kupil pri konkurenci za ceno PS3 in se lahko tvojim 400? za xbox samo smejim. ;) Vsaka lastovka svoje gnezdo hvali. Jaz sem fan fran?ize GT in me ne bo? prestavil od nje tako kot Applovcev ne bo? prepri?al naj ne kupijo ipad, ipod, iphone ker "prakti?no vse kritike pravjo da niso dobri in to z razlogom." Bistvo: vsakemu svoje. :harhar:

 

Over & out ker grem zajtrkovat, skidat sneg pa ?pilat. :danzoman:

 

va?n, da je 787B noter :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4X4 je zakoooon!!!!! V?eraj okoli 16h ni bilo avtomobila z 2 kolesnim pogonom, da bi pri?el na Rakitno. Na prvih 3 ovinkih od Gorenje Brezovice naprej je bilo razmetanih 20 avtov na cesti, ob cesti... Totalen led pod mokrim snegom... CXka z mesta za ?alo :notworth::bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4X4 je zakoooon!!!!! V?eraj okoli 16h ni bilo avtomobila z 2 kolesnim pogonom, da bi pri?el na Rakitno. Na prvih 3 ovinkih od Gorenje Brezovice naprej je bilo razmetanih 20 avtov na cesti, ob cesti... Totalen led pod mokrim snegom... CXka z mesta za ?alo :notworth::bravo:

 

:bravo::bravo::bravo::bravo:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4X4 je zakoooon!!!!! V?eraj okoli 16h ni bilo avtomobila z 2 kolesnim pogonom, da bi pri?el na Rakitno. Na prvih 3 ovinkih od Gorenje Brezovice naprej je bilo razmetanih 20 avtov na cesti, ob cesti... Totalen led pod mokrim snegom... CXka z mesta za ?alo :notworth::bravo:

 

Evo zdej vsaj ve? zakaj futra? 4x4 celo leto. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm se kr prostovoljno odpravu mal do pisarne, da u miru po?timam par stvar, ju3 bo itak ?e nori?nica! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa sm u?eri z Dragomobilom - Mx5, brez tablc naredu ene par km, adrenalinsko (ampak furu pa po?as da nav pomote)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam v navadi se pohvalit .. ampak tokrat se lahko .. na sliki rumeno obarvane dr?ave .. so poslu?alci "eye-ove" "radijske postaje" ..

 

tako da je eye ponosn nase :):punk:

 

post-39-1290955704_thumb.jpg

 

lepo :jupiii: ... kera pa je tvoja postaja?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na te?aju varne vo?nje na Vranskem je bilo super, v drugi polovici dneva je za?elo ?e sne?iti in sneg se je lepo oprijel vozi??a tako da ena a, temperatura pa okoli 0 stopinj. :bravo: Sem pa zvedel da s tem opravljenim te?ajem ne more? na nadaljevalnega :(, je treba vseeno osnovnega naresti, tale od EU je malo druga?e prilagojen. :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.