Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jzt sm pa prejle Evito mal na sneg odnesu, pa na sanke posadu, pa se je kr dobr furala na sankah, glede na do ta ?e ni niti 1 let stara! :danzoman::bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da mi je na slu?beni novoletni uspel zapravit bo?i?nice katero itak ne bomo dobili :bravo: Vsaj ob ene enih zjutraj sem na enem ?anku od treh videl da smo ?e pribli?no pri 7000 eur (koktejli,pivo,vino,..), zdej mi je jasno zakaj ?e predno sem popil do konca so mi ?e drugi kozarec ponujali :bravo::bravo: ...tako da upam da mi je do treh ratal, piko na I smo nardil v TOP-u, dam pri?el ob pol sedmih zjutri, pa itak da tak prehlad prvleku da se mi bo utrgal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si tankal nafto noter? :P

 

Pa ne moj, je pa tud benznavor. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bila celo leto ful pridna, kar je tut Mklau? opazil :blush:

 

Ah to ni to, zgleda da si mu dobr nastaula in ti je za celo leto odpustil. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sm testiru mal vina, ki sem ga polet prnesu s Kor?ule - matr to je tok mo?no, da lohk po dveh po?irkih u komo pade?, pa ?e iz pivske forme sem totalno ven! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.