Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

kok ste pa veliki ljudje?

js sm tut zadnje case malo bolj aktiven, sem malo kipnil cez zimo :blush:

 

 

js pa ?e par let dr?im konstanto :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe dons sem rezerviral tablice po izbiri "GO2HELL" :vesel:

 

pa to sem ze videl :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je tud znano ampak lahko, da jo je ?e odjavu :ne vem:

 

zna biti GO TO HELL

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragy, cestitke za realizacijo! Fantje te table garant se niste vidl u tej obliki - tud ?e gre na uni?enje, je fertig za zmeri! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja te?a je pa konstantna v zadnih 5 letih mislm da se je za cca 2 kg spremenila nj delam kr ho?e hudirja no?e gor :P

 

?e veliko poje? in se ni? ne giblje? pomaga.

 

@Ploki: 183cm in 140kg (?isto mo?no ?e blizu 150). Pridobljeno po zgornji formuli v zadnjih ?tirih letih.

Je pa ?ist simpl in se da (gre? na pizzo in poje? dve, zraven seveda pa?e pivce, zaklju?iti pa obvezno s pala?inkami z orehi, ?okolado in smetano, ali pa ?e ti zapa?ejo krofi in jih poba?e? enajst naenkrat (trojanskih)....). Pa bog ne daj se preve? gibat.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U madona - 11 krofov se heca? al kva? :blink::aaaaa:

 

Jz sm kr en konc desca pa bi po petih verjetno ?e kej izbruhnu (je pa res da nisem Krofoholik)! :ne vem:

 

U?eri sva ?la s kolegom u Furmana (Lukovca) na veliko pizzo in pa Superco - liter piva pa? (doma?ga), pa tolk o huj?anju, a po?utje - VRHUNSKO! :cheers::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: enajst krofov?

 

Jah, sej zato pa mam tolk kil....

 

Ampak v?eraj sem za?el pazit pri hrani (po 22. uri nisem ni? jedel, pa zmanj?al bom porcije in sladki?e), danes bom za?el ?e malo migat in bom ?el te?t zve?er (300m za prvi? po ?tirih letih bo kar veliko).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari jaz enega komaj pojem..........

glede miganja - naredi ene 2 otroka.....miga? pri delu in oskrbi :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Stroker, tole se ti spla?a ?e zaradi efekta na zdravje in po?utje, odvr?t ene 20kg, pol pa magari ?e dalje s tem tempom! :bravo:

 

Men je mat (Vi?ja med. sestra) rekla, da ?e bom tko nadaljeval s pridobivanjem kila?e, me zna ?e kaka sladkorna po?astit, pol pa bom vidu kaj je to ?urka in naj se vendar za?nem zavedat, da dodajanje kila?e, pelje v napa?no smer. ?eprov jz pa tkole pravm, re?mo da je za mojih 188cm idealno te?a nekih 90 - 95 kg, jih mam raj? 105 kokr pa 85, ker trlica pa res ne bi ?elel bit, sm raj? mav bl dec! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede miganja - naredi ene 2 otroka.....miga? pri delu in oskrbi :bravo:

 

He, he, kot bi mi bral misli - je v planu, te?ejo trije mesci deHORMONIziranja, potem pa akcija.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Stroker, tole se ti spla?a ?e zaradi efekta na zdravje in po?utje, odvr?t ene 20kg, pol pa magari ?e dalje s tem tempom! :bravo:

 

Tukaj se pa popolnoma strinjam, ?eprav imam jaz totalno banalen razlog in sicer, da ne morem oble? ve? nobenih hla?, novih tako velikih pa ne dobim. Odvr?t pa jih moram ene 50. Pa saj bo, ?e samo, ?e malo zmanj?am vnos hrane, in mo?no pove?am porabo (?e en kilometer teka na dan bo en kilometer ve? kot sedaj) so bo hitro poznalo.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se strinjam, slab?e kot ima? izhodi??no stanje - tem hitreje bojo vidni rezultati in ve?ji ko bo rezultat, ve? bo? imel veselja pri tem po?etju, skratka sam obrnit je treba kolesje, potem ste?e samo od sebe - ?tart je najte?ji! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.