Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Seveda, v vsakmu ?portu dela? in trenira? telo v dolo?eni smeri a ne. Druga?e pa fitnes in eksplozivnost sta zelo blizu...delamo tudi na temu zadnje 2 tedna. Npr. Skleci in ute?i-kolute na hrbet...za?nemo z 3x 20kg, 3x30kg, 3x40kg in 3x50kg in z vso mo?jo v ?usu gor...tam do 30kg ute?i ?e sko?ijo tako da si jih dr?imo...potem npr. pravilni po?epi (kar niso teli standardni katere vidi? povsod), pa? tako kot naravno po?epne? (like ?aba) :hohoho: , in se za?ne ogrevanje s 25kg (na vodilih) in potem 3 ponovitve, te?e pa dvigujemo, serij pa cca. 10, tja do maximuma in potem dol...noge ubije?. Seveda je pa potrebno imeti pas zaradi pruha. No pa ?e bi se na?lo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, v vsakmu ?portu dela? in trenira? telo v dolo?eni smeri a ne. Druga?e pa fitnes in eksplozivnost sta zelo blizu...delamo tudi na temu zadnje 2 tedna. Npr. Skleci in ute?i-kolute na hrbet...za?nemo z 3x 20kg, 3x30kg, 3x40kg in 3x50kg in z vso mo?jo v ?usu gor...tam do 30kg ute?i ?e sko?ijo tako da si jih dr?imo...potem npr. pravilni po?epi (kar niso teli standardni katere vidi? povsod), pa? tako kot naravno po?epne? (like ?aba) :hohoho: , in se za?ne ogrevanje s 25kg (na vodilih) in potem 3 ponovitve, te?e pa dvigujemo, serij pa cca. 10, tja do maximuma in potem dol...noge ubije?. Seveda je pa potrebno imeti pas zaradi pruha. No pa ?e bi se na?lo :)

 

stari brez zamire ampak na tvojemmestu bi si raje na?el malo bol vitko punco da nebi rabil toliko se matrat z ute?mi da jo bo? prestavljal sem in tja :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari brez zamire ampak na tvojemmestu bi si raje na?el malo bol vitko punco da nebi rabil toliko se matrat z ute?mi da jo bo? prestavljal sem in tja :harhar:

 

Na za?etku ima? malo bolj vitko pol jo pa redi? pa zgleda res kot pravi trening, ko po?asi pove?uje? te?o bremena. :hudicek:

 

Primerjava z resni?nim ?ivljenjem je zgolj in nenamerno naklju?na :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, danes sem ?e pol kile la?ji, brez kakr?negakoli napora in odrekanja hrane!

 

:ninja: Bil sem na krvodajalski... :ninja:

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari brez zamire ampak na tvojemmestu bi si raje na?el malo bol vitko punco da nebi rabil toliko se matrat z ute?mi da jo bo? prestavljal sem in tja :harhar:

 

haha...ni jih treba iskati, same pridejo....nekaj pa le dajo na fizi?no aktivne fante :hudicek:

 

Boss je pa dobro tole napisal :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izku?nje naredijo svoje :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja pa no?e dobit par kilc, da ma? kaj za prijet tem ko so hr?kove vre?ke... :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a za vikend pa burger king?

dobro razmisljas :bravo:

 

Sam res :) ...druga?e moram it res probat tale burger king, ?eprav ve? kot pol folka katere poznam in so ?li so bolj spluval zadevo kot ne....potem je pa ?e drugo dejstvo....?ez cesto je Napoli, velke pice po 6eur, ?evapi po 7-8eur ?e se ne motim pa se naaajeee??????? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta??a preko ?ene poslala napolitanek Jadro in pi?kote Moto :bravo::bravo:

 

A to sploh ?e delajo :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta??a preko ?ene poslala napolitanek Jadro in pi?kote Moto :bravo::bravo:

 

A to sploh ?e delajo :whatever:

 

Jadro ?e delajo, vsej pri nas jih mamo ?e zmer na zalogi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je objavljena moja prva novica komentarji so za?eljeni :D

 

Dobr si sestavu, moram pohvalt! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.