Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Forumi niso demokracija ampak diktatura moderatorjev. Pokori se ali pa dobis banano.

K sreci so Modi v vecini 10x boljsi kot nasa vlada, ne bi se branil take diktature... :party0035:

 

Druga stvar je, da ostali dejansko mislijo resno, ti pa pac prcas. :)

 

Ho?e? povedat, da jaz nisem mislu resno, ko sem povedal da mi prebava ?tima? Pa tud ?e ne bi mislil resno, kaj je v tistem stavku tolk bogokletnega, da me je treba zarad tega uti?at? Saj to ni res! In ?e sem se jaz na tem forumu dol?an pokoravat bolj kot ostali, ker so zame pa? druga?na merila in ?e tukaj ne smem povedati svojega mnenja, in to samo zato, ker je to moje mnenje mogo?e druga?no od ostalih foruma?ev, me komot lahko banate. Al pa nima smisla, grem kar sam od tukaj.

Ajd, adijo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj se pohvalim, da imam Lojza na ignore in ga sploh ne opazim, da kaj ?e?ka na forumu. :bravo:

 

js ga pa ne rabim met na ignore, ker u bistvu njegove poste samo presko?im :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js ga pa ne rabim met na ignore, ker u bistvu njegove poste samo presko?im :bravo:

 

Zgleda jih ne bomo ve? rabli niti preskakovat, ker je obupal! :bravo::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sezul zimske ?evelj?ke in obul poletne superge :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ploki, men je biv dec pa? prismuk prve klase, sem se mu ob?asno orng nasmeju, ampak pol je ?e za?el na patetiko po?as sekat use skupi! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil iz Nem?ije prvoklasni Hondura?ki mahagoni. :danzoman:

Zdaj lahko za?nem z projektom Les Paul.

 

a se midva iz kerga drugega foruma tut poznava? :P

cestitam za les... rabis se brazilski palisander za ubiralko pa si zmagal :bravo:

 

 

joza: sej vem, te sam tracam :D je tut on ugotovil da ni vec smesen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, YavarYe X6V6, zdaj pa vidim da me vi dejansko na suho zajebavate. Dej prosim povej, zakaj so na primer posti ki jih bom zdaj na?tel, bolj pametni, od mojga posta! Povej prosm!

-Prkuru sm ?ik kr u stanvanju - mben mi 0 ne more

-Jutr sheeebam v prekmurje, samo vseeno bom ?ekiral pizdarije ki se dogajajo.

-Streha je ?e dol spet

-Bom moral domov spakirat

-ti je dolgcas?

-sem 6 med uporabniki na M po ?tevilu objav

-Kljub bednmu vremenu mi je ndela dost dobr ?la mim!

-Evo, pa je ?ihta v Medvodah konec.

-Naredu prve kilometre z novimi gumami po mokri cesti.

-TAK... otvoritev sezone narejena... skoraj 170 km pa ena ploha vmes

-Letne gume, jeeej

-Registriru avto in vse s5 se vozmo brez strahu

-Dans mi dev noro laufa!

-po enem mesecu peljal mx5...

-Tudi jaz spravil mazdo ?ez tehni?nega in se veselo vozim ter nadaljujem z na?rti

-Petek je pa ?e sonce u de?eli Kranjski!

-kon?no opran

-Z zan luka oprala oba avta tudi znotraj zdrgnla, zdej pa bluziva z miato ze cel dan naokoli

-Petek smo do?akal!

-TDI poservisiran

-Dobu nov telefon Nokia N8

-Juhu,..zdej se kon?no pri nas dobijo oreo pi?kotki pa hagen-dash sladoled,...

-?El sem ?ez 7.000 post

-?e nazaj z idrije z Volvo V70 D5.

-?ez dobro uro grem registrerat - podalj?at registracijo.

-Pada sneg !

-kupu sem nov tel...

-?e sn ?iv !

 

Itd....itd....itd...

lahko bi ?e na?teval, pa se mi ne da. Resno me zanima kaj je v teh postih pametnej?ega, da se to ne smatra za smetenje, moj post se pa smatra za smetenje?. A mi lahko kdo razlo?i prosm? Da ne re?em kak?ne kozlarije se pi?ejo v jamralniku, pa nikome ni?ta.

Kaj sem jaz komu naredu, da mi skoz grozite in podite iz foruma? Zakaj se vi lahko tukaj pohvalite z brezveznimi neumnostmi, jaz pa se ne smem pohvaliti nad svojim zdravjem?

 

PS: Jaz nikoli nisem ?alil porabnikov foruma. Je pa res, da so se nekateri po?utili u?aljene, ker sem jim ogledalo nastavil. To pa ni isto. ?aliti, ali biti u?alljen, sta dva razli?na si termina.

 

G.Lojz nisem vam dol?en ni? razlagat, imate svoje teme in prosim da se ne vma?avte v teme ki so starej?e od va?ega obstoja na forumu.

?alil ste na za?etku in vse povprek,tist o ogledalu si lepo postavte v kot in NE omenjate ve?.

Da pa vas kdo zajebava, pa je verjetno zaradi tega kar ste sejal. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa a bos vse sam naredil?

Kul

 

Od a-?,skoraj. :D

 

a se midva iz kerga drugega foruma tut poznava? :P

cestitam za les... rabis se brazilski palisander za ubiralko pa si zmagal :bravo:

joza: sej vem, te sam tracam :D je tut on ugotovil da ni vec smesen

 

Mo?no,mo?no.?e si ti tudi glasbenik potem sigurno. :P

Druga?e pa ?akam ?e "rebra?a",da pride iz francije.Imam pa na uku tudi lep kos palisandra. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pozabu pohvalt.. na ?ihtu dva dni nazaj dal povi?ico. :bravo:

 

AMPAK

 

Prera?unano, na mesec tut za trank bencina ne pride, pa zdej z kakimi povi?icamo vsaj ene 5 let ne pridem na vrsto...

 

Ampak, da so vsaj pomislil na to malo odtehta, da se nakaj ceni... se tudi pozna de je nov ?ef. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil ?rno GT 6-ko, predelano na LPG! :danzoman::bravo:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4561706&show=1

 

pa ja ne tole????? <_<

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures... kaj je danes s teboj :blush:

 

mo?no upam da ni 1. april - ker pri JG ne ve? :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam tale je na voljo, znotraj Boratove republike, sem jo sicer ?el gledat, ampak zaenkrat naj ostane pri prvem aprilu! :P

 

P.S. - Jure ne ?tekam te, ko pravi? da mo?no upa? da NI prvi april, verjetno si ?elel re?t kontra, ker naj bi bila podrtija od avta al kako? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.