Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

O my god Stroker (hmm nick upam, da je naklju?en :blush:) ti pa tole zlo ameri?ko ?ivi? oziroma je?.

 

Jaz imam preve? kil pa sem dopoldne sam na sadju, popoldne pa kosilo in ni? ve? pa mam ?e preve? kilc, kljub temu, da se 3x tedensko po 1,5 ure ?portam in to na polno. ?e bi jedu tko k ti bi mel po moje vsaj 250kg.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O my god Stroker (hmm nick upam, da je naklju?en :blush:) ti pa tole zlo ameri?ko ?ivi? oziroma je?.

 

Jaz imam preve? kil pa sem dopoldne sam na sadju, popoldne pa kosilo in ni? ve? pa mam ?e preve? kilc, kljub temu, da se 3x tedensko po 1,5 ure ?portam in to na polno. ?e bi jedu tko k ti bi mel po moje vsaj 250kg.

 

Jaz pa pojem ve? kot ti pa imam pri 184cm konstantno 78kg-se pravi lahkokategornik. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss narobe jes, bo allysa boljs povedala, ker raztura sceno ampak napako delas, da jes sam enkrat...

 

res je. ?imve?krat po manj je ful bol?e... magar ?e tisto sadje razdeli? na ve? obrokov.

 

neki s sladkorjem v krvi. nevem to?n.

pa jojo efektom, da ti za?ne telo "skladi??it" hrano he he

 

boss, ma? tako sre?o z metabolizmom k jst.. ?e normalno jem se redim, ?e ho?m dr?at te?o morm telovadit pa jest skor ni?.. bogvaruj bel ?krob (bel kruh, ?pageti, itd...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Allyssa bo mogla tud ornk za?et obnavljat znanje, ker zadnje 2 leti,..re?mo da je ?la po poklicu :P

 

 

Druga? pa ma Labi prav. Vsaj 5 obrokov. OH z nizkim GI v prvi polovici dneva, B in zelenjava v drugi polovici. Pa na ma??obe ne pozabt, hladno stiskana olja in ore??ki.

 

 

Najhuj?a napaka je jest samo 1x na dan. Ker telo zazna alarm in za?ne porabljat manj kalorij in kopi?it ma??obe za "hude ?ase".

 

Pri dietah je pa sploh treba pazt, ker ni cilj zgubit te?o, ampak ma??obo. Zato razne diete, kjer shuj?a? 10-15kg na mesec niso realne.

1kg ma??obe ma 9.000 kcal. In da pokuri? 10kg ma??obe se bo? hudi?evo pre?vical. Razen ?e seveda ne gre te?a navzdol na ra?un vode in mi?i?ne mase.

 

 

 

No pa na kak?no pregreho ?ez vikend ne pozabit :)

 

Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ally: pri teh tvojih slikah sem raj?i debel kot pa nor ;)

 

@Ally: pri teh tvojih slikah sem raj?i debel kot pa nor ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Allyssa bo mogla tud ornk za?et obnavljat znanje, ker zadnje 2 leti,..re?mo da je ?la po poklicu :P

Druga? pa ma Labi prav. Vsaj 5 obrokov. OH z nizkim GI v prvi polovici dneva, B in zelenjava v drugi polovici. Pa na ma??obe ne pozabt, hladno stiskana olja in ore??ki.

Najhuj?a napaka je jest samo 1x na dan. Ker telo zazna alarm in za?ne porabljat manj kalorij in kopi?it ma??obe za "hude ?ase".

 

Pri dietah je pa sploh treba pazt, ker ni cilj zgubit te?o, ampak ma??obo. Zato razne diete, kjer shuj?a? 10-15kg na mesec niso realne.

1kg ma??obe ma 9.000 kcal. In da pokuri? 10kg ma??obe se bo? hudi?evo pre?vical. Razen ?e seveda ne gre te?a navzdol na ra?un vode in mi?i?ne mase.

No pa na kak?no pregreho ?ez vikend ne pozabit :)

 

Objavljena slika

 

tole pregreho bi pa jst jedu zdle :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cik cak metoda je edina katera je TOP za huj?anje, ketonska je ?e bolj?a samo s tem se ?e ni ve? za igrat. Sej ?e si full debel se hitro izgubi za?etne kile, tazadnjih 5-10kg je pa 100x te?je kot vse 10-20+prej in to je dejstvo. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj ste ze kot babe...celo zivljenje se nekej merkas,sportas in nevem kaj vse potem pa te zbije avto...delam kr mi pase,jem kadar hocem pa ceprav je to vcasih glih preden grem spat...ne merkam se kaj jem...uzivam...

 

 

pregovor:

 

Vsak naslednji vzdih je korak blizje smrti...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cik cak metoda je edina katera je TOP za huj?anje, ketonska je ?e bolj?a samo s tem se ?e ni ve? za igrat. Sej ?e si full debel se hitro izgubi za?etne kile, tazadnjih 5-10kg je pa 100x te?je kot vse 10-20+prej in to je dejstvo. :)

 

 

Se strinjam, ampak to je ?e bolj varianta za definicijo, plus tega ti pa vzame kar nekej ?asa za organiziranje in planiranje obrokov. In poleg vsega zahteva discipliniranost. Zadnje kile ti pa delajo probleme lih zard tega ker nima? zgubit ve? kej kukr ma??obo. In kot sem rekla,..10kg ma??obe = 90.000 kcal. Kr pomisl kok ur kardia je potrebnega da jih skur? :)

O ketonski pa nimam za dodat ni?esar razen da je ne priporo?am nobenmu!

 

?e pa govorimo o huj?anju za 20kg+ pa cikliranje ne pride v po?tev, ker prehitr zgubi? voljo in je velik bolj? se it eno dieto, ki jo lahko dr?i? na dolgi rok. Pa niti ne rab bit dieta, ampak bolj life style.

 

@Iceman,..do ene mere se strinjam s tabo, ampak ?e nisi obdarjen z npr. Labijevimi geni oz. trakuljo in je te?a lahko zdravstveni problem, se bo? pa le mal pobrigal za zdravje. Ker npr. ?ez cesto tud ne bo? ?el ne da bi pogledal levo pa desno a ne? :) Ja vem, da te ?e zmer lahko zbije avto, ampak je pa velik manj mo?nosti. Isto je pa naprimer z boleznimi ala kap, sladkorna etc.

In ker tle razen Grega ;) ni govora o ka?ni hudi definiciji ampak samo o eni normalni, zdravi telesni te?i, res ne vidm hudga problema.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah huj?anje je JEBA, prehrana je 80% vsega in to je drugo dejstvo. Noben se pa ne zaveda da ?e se 5-10let redi?, da ne bo v pol leta fitnesa 6pack...in to niti pribli?no ne. Zato so pa fitnesi ?e prazni (glede na novoletne zaobljube folka)...kar men sede, da vsaj dobr trening nardim. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem probal male obroke ve?krat na dan pa sem dosegel sam to, da je blo na konc meseca 5kg ve? in me je panika zagrabla pa sem nehal.

 

Sej sem pol poslu?al, da bi moral nadaljevati in da bo ?lo dol jaz pa hla? nisem mogel ve? zapet. Kaj a nej bi testiral a bo al ne bo pa novo garderobo kupu pol bi mel pa ?e ve? te?av nazaj spravt? Ne vem, nisem ve? pameten okol tega in sem ?el nazaj na mal hrane pa ?port. Tko vsaj nekje vzdr?ujem tistih 108-112kg.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem probal male obroke ve?krat na dan pa sem dosegel sam to, da je blo na konc meseca 5kg ve? in me je panika zagrabla pa sem nehal.

 

Sej sem pol poslu?al, da bi moral nadaljevati in da bo ?lo dol jaz pa hla? nisem mogel ve? zapet. Kaj a nej bi testiral a bo al ne bo pa novo garderobo kupu pol bi mel pa ?e ve? te?av nazaj spravt? Ne vem, nisem ve? pameten okol tega in sem ?el nazaj na mal hrane pa ?port. Tko vsaj nekje vzdr?ujem tistih 108-112kg.

 

Jaz sem enkrat probal samo solato in vodo in prisel na 76kg :bravo: ampak tega je nekaj ?asa nazaj zdaj sem skor skoz na 82kg...pri 1800mm

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem probal male obroke ve?krat na dan pa sem dosegel sam to, da je blo na konc meseca 5kg ve? in me je panika zagrabla pa sem nehal.

 

Sej sem pol poslu?al, da bi moral nadaljevati in da bo ?lo dol jaz pa hla? nisem mogel ve? zapet. Kaj a nej bi testiral a bo al ne bo pa novo garderobo kupu pol bi mel pa ?e ve? te?av nazaj spravt? Ne vem, nisem ve? pameten okol tega in sem ?el nazaj na mal hrane pa ?port. Tko vsaj nekje vzdr?ujem tistih 108-112kg.

 

 

Kaj si pa jedu v teh 5ih obrokih. Verjetno si ?el ?ez tvojo dnevno kcal porabo. Druge variante ni.

Sicer je kr pogost pojav, da na za?etku, ko za?ne? pravilno jest in migat, da dobi? ka?en kg gor, ampak gre potem hitr dol to. Zdj teh 5kg je pa ?udnih.

 

Pa sorry za zadol?itev jutr, ampak nose?nicam je treba ugodit :harhar::hudicek:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od solate pa vode bom sam skup padel pa ?e mulci me bodo nalomil in premlatil na basketu :(

 

Kaj si pa jedu v teh 5ih obrokih. Verjetno si ?el ?ez tvojo dnevno kcal porabo. Druge variante ni.

Sicer je kr pogost pojav, da na za?etku, ko za?ne? pravilno jest in migat, da dobi? ka?en kg gor, ampak gre potem hitr dol to. Zdj teh 5kg je pa ?udnih.

 

Pa sorry za zadol?itev jutr, ampak nose?nicam je treba ugodit :harhar::hudicek:

 

Ja sej ... zadnje cajte mi kar pestro delegira naloge :blush: upam, da bom mel ?as, ker slu?ba je tud na 110%

 

 

Se ne spomnim ampak ni bla lo?evalna ipd. Recimo sadje za zajtrk, sadje za malco, za kosilo iz restavracije, za malco kruh pa ?e kak?na neumnost, za zve?er pa recimo spet sadje al pa kej od mle?nih izdelkov. Pa je kr ?lauf rastu, je pa res, da sem takrat imel po?kodovano koleno in da nisem mogel kaj dost migat razen mal hodit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, u bistvu odvisn kaj si zada? za cilj - jaz npr nikakor nimam ?elje dobit fitneserske postave (men je fitnez tak dovgcjt d buhpumagi), mi je pa cilj d se septembra 11 vrnem u boxarski klub, u fajn formi in cca. 95kg ?ive te?e. Upam d mi uspe, boks mi je res ok (kot ?port, ne tko kot treningi slu?jo Trenirkarjem). :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK da gremo nazaj na pohvalite se :D dobr da ma moj avto vsaj mal povspe?kov kr ?e bi mel ?e vedno cliota bi mel zdj zbit avto kr sm komi dost na gas prtisnu da vetr ni kante za smeti odpihnu vame (bremzanej pa sploh ni blo pogojev) in sm jo za las prevozu. presrou sm se pa ko hudi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff Ally si bom enkrat ?az vzel: druga?e sem se ravnal po razmerjih 3:2:1=B:OH:M, pri cik-cak pa nekje cikliranje z OH (jem jih zjutraj in okoli treninga) npr. 180g-150g-120g-90g-50g-OFF DAN, polnjenje tudi tja do 4000kcal na dan. :bravo: ...da obrnem metabolizem. Na 0g z oh pa ne upam...?e tko me je medlo kdaj pa kdaj. Druga?e pa eni mislijo da je to full ra?unanja...v bistvu ni...1x-2x in potem ?e ve? na pamet kako pa kaj jesti.

 

Boss:

 

Se ne spomnim ampak ni bla lo?evalna ipd. Recimo sadje za zajtrk, sadje za malco, za kosilo iz restavracije, za malco kruh pa ?e kak?na neumnost, za zve?er pa recimo spet sadje al pa kej od mle?nih izdelkov. Pa je kr ?lauf rastu, je pa res, da sem takrat imel po?kodovano koleno in da nisem mogel kaj dost migat razen mal hodit.

 

..to je ?isto zgre?en jedilnik, zato pa ni ?lo nikamor. Skoraj ni? ma??ob, veliko premalo beljakovin, in glede na to da vem kako zgleda?....zelo premalo kalorij, vedno jih mora biti toliko da metabolizem laufa, kar je pod je stradanje in telo se brani tako da vse daje v ma??obo za "te?ke" ?ase. Tudi preve? sadja ipd....

 

Joza: boks je pa ?isto nekaj drugega ja....mah men fitnes pomaga, da se mi glava spuca :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, grega boks je ubistvu tok razli?en od fikmeza (pri njem rabi? reflekse), fikmez, pa se zelo po?asi odvija in gre na ?imve?jo mo? ali pa pa? definicijo oz. karkol, ne pa eksplozivnost in reaktivnost (dobro ima? sicer razli?ne vrste vadbe, to razumem). Kot zanimivost naj povem, da ?e ima nekdo ful izrazito nabildane prsne mi?ice ali pa tudi bicepse, ne bo nikoli kaj prida boksar (sam itak ?elim bit rekreativc, pri svojih 32-ih letih, hehe), ampak na?eloma ga prevelika telesna (mi?i?na) masa moti, brzino pa ima jasno - nikakr?no!

 

Matr sm zafilozofiru, ampak upam da je vseeno ?itljivo (?e dobr da ne pi?em v rokopisu, ker pol se neb niti dal pre?itat niti zastopit)! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.