Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

V?eraj podpisal 'novo' pogodbo za nakup hi?e na Vrhniki v 3gf. :ouje:

P.S. tista v Vodicah ni imela po?timanih papirjev, tko da smo razdrli pogodbo.

 

Sej bi ti ?istital ampak glede na to kot zadnje ?ase vidim, kolk stanejo vsa zaklju?na dela ti bom raj rekel "velik sre?e pa ?ivcev" :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bi ti ?istital ampak glede na to kot zadnje ?ase vidim, kolk stanejo vsa zaklju?na dela ti bom raj rekel "velik sre?e pa ?ivcev" :bravo:

 

No pa sej...?e je dobil po dobri ceni, ?e kar nekaj zna naresti se da dobro ?ez priti...samo ko gledam cene v 3 PGF na www.nepremicnine.net, mi kar slabo rata...so res bolane in previsoke, da mi kdo ho?e zaslu?iti 40t eur na ta ra?un ga sam 2x nabije...a hi?a narejena v jeseni, takoj fasado gor pa zapret na sve?e pa ma? hudi?a :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e rabi? kak cenovni preblisk za notranjost do klju?a sporo?i....

Imam ?e vse zmenjen, nikoli pa ne ve?...

 

kdaj bo zur?

Hm :whatever: res bi lahk bil...parcela ima 763m2 :rulam: parkplac je!

Sej bi ti ?istital ampak glede na to kot zadnje ?ase vidim, kolk stanejo vsa zaklju?na dela ti bom raj rekel "velik sre?e pa ?ivcev" :bravo:

 

Ja velik sre?e pa ?ivecev bom rabu...denarja pa ?e ve? <_<

 

P.S. A vselitev letos je preoptimisti?na :ne vem:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Proti majstrom gradbeni?tva se lohk vsi avtomehankarji skrijejo glede cen. ?e ti ho?e ra?unat za 38m2 knaufa na popolnoma raven strop 1200? pri tem, da je materiala za cca 350? pol mislim, da je vsem jasn kolk je ura :angry::angry::angry::angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kul dan.

-Za za?etek so me ustavili policaji in hoteli homologacijo, ko je videl, da imam 182 konjev in da imam original dimenzijo gum in sem mu razlo?il, da je avto pa? ?isto serijski in so mi za?eleli sre?no vo?njo.

-Potem sem bil spet 2. na time attack

-Pridem domov in me ?akajo nove sve?ke za Cliota, da bo v?ig bolj ziher. :P

 

Yes! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ekola... vseh 10 koles je ?istih :)

 

pa ?e razgibal sem se ...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni slaba ideja ja. ?koda je, da ostane? brez tablic zaradi bedarije. Hec je, da sem se ?isto po?asi peljal ?ez rondo, ?e ?miguc sem dal pa jim je bil izgleda sumljivo ravno to ali pa 2 avspuha. :vskalo:

 

N? zdle grejo zarnice not... Pa se led pozicijske grejo ven while im at it. Si bom pa naredil "sleeperja" :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9. Aprila v kopalkah pred prikolico rostiljam in je kot julija....

Neyko kje si

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9. Aprila v kopalkah pred prikolico rostiljam in je kot julija....

Neyko kje si

 

Lihkar se mi je javu iz Barbarige, Pule! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni slaba ideja ja. ?koda je, da ostane? brez tablic zaradi bedarije. Hec je, da sem se ?isto po?asi peljal ?ez rondo, ?e ?miguc sem dal pa jim je bil izgleda sumljivo ravno to ali pa 2 avspuha. :vskalo:

 

Agree :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam prakti?no ?e ?ist ravn trebuh in me samo ?e 3 kg lo?i od dvomestne cifre, kar bi bilo prvi? po ene 6-ih letih! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam prakti?no ?e ?ist ravn trebuh in me samo ?e 3 kg lo?i od dvomestne cifre, kar bi bilo prvi? po ene 6-ih letih! :danzoman::P

 

:notworth::notworth::notworth:

?estitam! Jaz pa danes za?nem.

Dovolj te?kokategorni?tva zadnja ?tiri leta. Do dvomestne cifre me pa lo?i dvomestna cifra (verjetno precej ?ez 30). Cilj je pa malo pod 90.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam prakti?no ?e ?ist ravn trebuh in me samo ?e 3 kg lo?i od dvomestne cifre, kar bi bilo prvi? po ene 6-ih letih! :danzoman::P

 

Kaj pa dela?, ker bom jaz tud moral mal za?et kile zbijat, ker za 191cm je 110kg pa? preve? :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam 188 vi?ine in sem mel najve? ?e lepih 122kg (kak let in pol do dve, nazaj)! :hudicek:

 

Potem pa sem zdele v dveh mescih jih zgubu ene 12! :danzoman:

 

Jeda?e bistveno manj, po 17h ni?esar, no kako sadje al pa kako fajno solato, potem pa precej gibanja (mam sicer svinjsko zvit gle?enj, tako da malo ovira gibanje), ?ez vikende pa mam kak?en dan tudi popolno ?i??enje organizma - torej samo teko?ine! :P

 

Je pa smeh, kolegi so mi tut kupli za RD, ko sem bil ?e fajn okrogu, lanskega julija - neko ma?inco (ne vem imena) in zadeva ?e kako u?inkuje, v predelu trebuha! :punk::vesel:

 

P.S. - ko si pa prvo??mo gremo pa s kolegi na kako Pico, Hot hors al kaj podobnega in zraven poplaknemo s par piri, ker nisem spet ko Robi Kranjec, ki ?teje kalorije! :danzoman:

 

@Boss - statisti?no gledano, mo?ki nekako so?ustvujemo z ?enskami ki so v nose?nosti in se 70 % mo?kih v fazi ko je ?enska nose?a, tudi sami zredijo - lohk se vadi? na to! :P:zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.