Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Bil 10 dni na Kor?uli...kozli?ek na ?aru...teletina, jagnjetina in odojek na 'izpod peke'...grdobina, pajek in ?krpina 'le?o'...grdobina, ?krpina, gof, list, salpa, pic, fratar na 'gradele'...?kampi na 'buzaro'...morski pes 'frigani'... :harhar:

post-245-1304422515_thumb.jpg

post-245-1304422527_thumb.jpg

post-245-1304422536_thumb.jpg

post-245-1304422547_thumb.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klical so me z LPP, da je ?e izdelana moja tablica po naro?ilu, katero sem naro?il ?ele v ?etrtek, 28.4.2011 - to pa je brziiiina! :danzoman:

 

@Si?i, ribe so ?e fajn za videt, sam kaj pa je tamav naredu na u?ku, k tole ne zgleda ni? fajn? :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes bom vlo?il ugovor zoper odmero dohodnine! :danzoman::bravo:

 

To sem tudi naredu, zdej pa da vidmo kok so Dacarji glavce! :hudicek::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JozaGulikoza @ 3 May 2011, 12:11)

Danes bom vlo?il ugovor zoper odmero dohodnine!

To sem tudi naredu, zdej pa da vidmo kok so Dacarji glavce!

 

To sem tudi naredu, zdej pa da vidmo kok so Dacarji glavce! :hudicek::harhar:

 

...zakaj sam seb odgovoraja??? :) ...aja a drga? so kej narobe izra?unal al za foro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klical so me z LPP, da je ?e izdelana moja tablica po naro?ilu, katero sem naro?il ?ele v ?etrtek, 28.4.2011 - to pa je brziiiina! :danzoman:

 

@Si?i, ribe so ?e fajn za videt, sam kaj pa je tamav naredu na u?ku, k tole ne zgleda ni? fajn? :(

 

Ma to je dubu je?men :(

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JozaGulikoza @ 3 May 2011, 12:11)

Danes bom vlo?il ugovor zoper odmero dohodnine!

To sem tudi naredu, zdej pa da vidmo kok so Dacarji glavce!

...zakaj sam seb odgovoraja??? :) ...aja a drga? so kej narobe izra?unal al za foro?

 

@Grega, niso mi upo?teval da pla?ujem pre?ivnino za otro?i?a, to pa nanese (uradnih) 1500 ? na leto. U resnici dam ?e kar nekaj ve?, tako da naj se kar malo popravi njihova ra?unica! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega, niso mi upo?teval da pla?ujem pre?ivnino za otro?i?a, to pa nanese (uradnih) 1500 ? na leto. U resnici dam ?e kar nekaj ve?, tako da naj se kar malo popravi njihova ra?unica! :hudicek::whatever:

 

pa se to nana?a na 2010? A nima? ti to od letos?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

per hajr :)

 

cilin dvd e mure?

 

Flm.

e bjijta at ci ta tregova,kur da e montoj mund te shihena e ta shohish se si eshte. Ti nese don prit edhe pak. E pastaj e porosot. Ta. Shohim niher si eshte dvd.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevajanje iz jezika »alban??ina« v jezik »sloven??ina«

 

 

FLM.

bjijta na ci sem ti rekel prej, ko lahko da trnka shohish shihena o tem, kako je. ?e vam malo po?akati. In potem porosot. Ta. Niher videli, kako je dvd

:party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevajanje iz jezika »alban??ina« v jezik »sloven??ina«

FLM.

bjijta na ci sem ti rekel prej, ko lahko da trnka shohish shihena o tem, kako je. ?e vam malo po?akati. In potem porosot. Ta. Niher videli, kako je dvd

:party0035:

 

Nisem uspel ni? kej bolj zastopit kokr prej! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevajanje iz jezika »alban??ina« v jezik »sloven??ina«

FLM.

bjijta na ci sem ti rekel prej, ko lahko da trnka shohish shihena o tem, kako je. ?e vam malo po?akati. In potem porosot. Ta. Niher videli, kako je dvd

:party0035:

 

Hahaha. Hvala jures. Sm mislu da bi z labijem ustvarla najin podpodforum,pa ocitno nama ne bo ratalo. Haha..

ko gre labi dol kr pozabi pisat slovensko. Hehe

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

toleeeee :ljubezen:

 

Objavljena slika

 

se pravi je spoleran!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.