Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jo?a, a ti zadnje cajte mal povr?no bere? forum :ne vem:

 

Ja ne vem, pod oglasi mislim da je nisem ve? zasledil na avto.net! :P

 

Evo danes sem z Belim volkom (323FBG) prevozil kak?nih 160km, laufa ko urca, pa u?itek je tole vozit, noro! :ljubezen::rozico::vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne vem, pod oglasi mislim da je nisem ve? zasledil na avto.net! :P

 

Evo danes sem z Belim volkom (323FBG) prevozil kak?nih 160km, laufa ko urca, pa u?itek je tole vozit, noro! :ljubezen::rozico::vino:

 

Seveda jo nis mogu,?e se jo je "znebu" v 22 urah :D

 

Verjetno si ?e zmerom pod vplivom "mazdaina", k si si kon?no mazdo spet omislu :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no, da res, sicer pa kdor ma dost do Klubskega, bo vedu s ?im si trenutno belim glavo (v torek grem namre? podat naro?ilo in do takrat se moram odlo?it), ker 5.5. prevzamem ?rnuhinjo in do takrat morajo bit table fertig, ?e ne bom ?e naprej nemobilen, ?esar si ne ?elim! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no, da res, sicer pa kdor ma dost do Klubskega, bo vedu s ?im si trenutno belim glavo (v torek grem namre? podat naro?ilo in do takrat se moram odlo?it), ker 5.5. prevzamem ?rnuhinjo in do takrat morajo bit table fertig, ?e ne bom ?e naprej nemobilen, ?esar si ne ?elim! :whatever:

 

kaj govorimo o posvojiti temnopoltega otro?ka :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da malega Hamiltona in to z vgrajenim 2.3 benz motorjem! :danzoman::hudicek:

 

Eto danes dobil zavarovalno polico od Galune - novi lastnik ?e zavaroval na svoje ime, carsko da je dr?al besedo! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

peljal se v rolls royceu phantom, casti hotel kempinsky bratislava :bravo:

 

Kaj ?e bi to mal opisal? Mislim, da nas ve?ina tu na forumu (in ?ir?e) nikoli ne bo dele?na kaj tazga sprobat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ?e bi to mal opisal? Mislim, da nas ve?ina tu na forumu (in ?ir?e) nikoli ne bo dele?na kaj tazga sprobat.

 

prostora je noter zelo veliko...neprimerljiva z ostalimi avti...visina, sirina, dolzina, kokr ces

edin tale je imel bolj take trde sedeze....verjetno se da izbrat, da ma mehke fotelje, kar mu pase bolj

noter je cista tisina, vcasih se slis V12, drugace pa nc, cist si izoliran od zunanjega sveta

pa ful enih gumbov je, luck v notranjosti tudi :)

in gledajo te vsi, kar je motece

 

je pa to brezplacna ponudba hotela, tako da ni neke panike...edin do bratislave je treba it

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo zamujam, samo vseeno .

 

V petek sem prodal nagibalnik,ker ga dejansko ne rabim in sem v zadnjih 2h letih naredil cca 600 km skupaj. :blush:

Cena pa tako kot sem jo hotel, tip ni po testni vo?nji , glihal niti za en cent. :danzoman:

 

?e pa me kdaj ?a zapopade da bi polagal ovinke pa je doma ?e ena CBR 1000RR - Repsol. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa sm ugotovu, da ?e nima? avta v lasti, ti tudi crknit ne more, kar je v mojem primeru dost dobrodo?lo! :danzoman::bravo::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Cliotu zamenjal sve?ke, na hitrco spucal tam okoli kjer se doliva olje in je bilo svinjsko, na koncu sem ga pa ?e s ?laufom splaknil, da je manj svetnega prahu. Zdaj pa ?akam na de?, ki bo baje do konca tedna. :P Kar v bistvu ne bo slabo ker je ?e kar lep ?as su?a. :unsure:

 

EDIT ?ez 3 minute: Evo ?e pada.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nice...

 

moja babica ima pri bratrancu na poti ?e 14x pravnuka, moj drugi je bil 13 pravnuk!! In ima vse obete za naslov praprababice...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.