Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

De? po 2h mesecih v Rovinju :bravo::bravo:

Ne bo treba ve? nastavljat vode mi?ki Mi?i, kosu Bo?otu, martin?ku Martinu in je?u ?piku :pepsi:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ti delas kaj a si skoz v rovinju jebote

 

Mobilna pisarna, danes sem bil ?e v SLo in sem ?e nazaj.................. :zvizga:

sicer od dopusta nimam kaj dosti sam smo pa vsaj zjutraj pa zve?er skup

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se ?e jaz pohvalim:

danes sem ?el s svojim poltraktorjem v dolino. In sploh nisem oviral prometa. Sicer sem vozil kot obi?ajno, a so bili ostali udele?enci nadpovpre?no hladokrvni. Nih?e mi v kri?i??u ni trobil, ker nisem v dveh sekundah pri?el do 50 km/h, po nepreglednih ovinkih ni nih?e prehiteval v ?karje, ?e po Solkanski obvoznici so lepo vozili za menoj, nobene nervoze in nasilnega prehitevanja, tudi ko sem po Novi Gorici in ?empetru vozil 60 km/h, mi nih?e ni blendal in mahal (nasprotno, vsi so vozili celo po?asneje od mene in bi kmalu jaz prehiteval, a poltraktor ni za tako delo, zato sem pa? vozil za ostalimi)... Sploh nisem oviral prometa. In to kljub polni luni, ki sem jo v?asih krivil za kak?ne nor?ije, ki sem jih videl po cestah... O?itno sem popravil svojo vo?njo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za piknik je ?edalje ve?ja udele?ba (?e par rednih kandidatov ?akamo)! :danzoman::bravo:

 

js bom pr?u bolj pozno, ker delam do 12.00 :glare: (?eprav bi tole bolj u jamralnik pasal)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri grem mal u?ivat po Bohinjskih gorah (po potrebi bi ?el tudi solo, ?e ne bi ?el kolega, ker sm gorak k zmaj)! :danzoman::P:ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, Golf pete serije ni nov saj so najmlaj?i stari vsaj tri leta ampak to ni bistvo.

 

?alostno je predvsem to, da je nekdo umrl zarad 300? in nekega neprilagojenega kriminalca ter za verjetno par 100? vrednega za??itnega stekla, ki ga ni bilo. Zato, da un debeli voluharski ?ef po?te samo s svojo pla?o vsak mesec dobi tolk denarja, da bi lahko kar nekaj poslovalnic po?te opremili vsaj z osnovno za??ito. Me zanima kako bi odgovoril na tako zastavljeno vpra?anje?

 

morm se oglast na tole delu sm na po?ti 10let+ .. opravljal razna izobrazevanja (varnosti.. psihologija .. ravnanje itd) prou za take primere ... in da je "alarm" nastiman na noge itd scene ...

 

ne da bi zagovarjal g.Hauca .. sam P.S. d.o.o ma v programu oz se izvaja za obnavljanje po?t po vsej sloveniji .. glede na to da je po?t miljon po sloveniji enostavno vsi nepridejo na vrsto na enkrat ...

 

pa? navodila vlade rs so pa? taka .. in g.Hauc je sam opica k jih izvaja na delavce

 

bi pa opozoru na eno malenkost .. ?rtev in sin je poznala storilca in to veselo sin ?e razlaga po TV .. mislm halo .. tuki smrdi k v greznci ;) pa pustmo druga dejanja storilca ... pa da je ta po?ta bla ?e v tretje oprana ... :))

 

v glavnem ?li so se holuvud brez holivuda pa ?e zalomil se jim je ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne vem ?e ne sodi bl v jamralnik, sam morm povedat da sm u?eri trpel k zmaj, kr sm mogu v ?ivo gledat miss universe pa se pol pogovarjat z njimi pa jih gledat pa slikat itd. sj vem da se vsm mo?kim na forumu prou smilm :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na gorenjskem koncu tut :) sprehod okol blejskega jezera poj pa obisk slapa savice :) za v vednost: to mor? pla?at,da ga vidi? sploh :vskalo:

 

Si biv prvi? pri slapu al kaj, jaz vem da je zadeva pla?ljiva ?e vsaj 25 let! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LI se je danes zvecer v medvodah spet izkazal,sploh sedaj ko ima priklopljene 3 "glave" in zaznava tudi odboje. :danzoman:

Lucija se je skor posrala ko se je aktiviral. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1x sem ?e bil,sam v osnovni ?oli za ekskurzijo :harhar: hm,?udn,da te nisem nker sre?u <_< Je pa res,da sem bil s puntotom :bravo:

 

Bil sem na Voglu in pa bli?nji okolici - Rodica je nek hrib tam dokaj blizu,ki je bil osvojen! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na gorenjskem koncu tut :) sprehod okol blejskega jezera poj pa obisk slapa savice :) za v vednost: to mor? pla?at,da ga vidi? sploh :vskalo:

 

Ja prjatu prepozn si bil... to mora? pred sedmo uro zjutri gor, ko ?e kase ne odprejo :hudicek: Pravi Gorenjci vedo za ta podatek. :harhar:

 

Pre?ivel odli?en vikend na morju - voda sicer okoli 21°C tako da je bilo morje prakti?no brez kopalcev, kar je bilo pa sploh nadidealno :hudicek: Ve? pa v jamralniku.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bohinju imajo najdra?jo cesto na svetu - cesta na planino Jezero 10? za 7km

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bohinju imajo najdra?jo cesto na svetu - cesta na planino Jezero 10? za 7km

 

Zato, ker je mi?ljena, da gre? pe? gor... ?e se pa ho?e? peljat kot gospod pa pa? pla?a? kot gospod :hudicek: - Bohinjci se pa? znajdejo ?eprav v?asih mal preve? tako, da tud Bohinj mal turisti?no zamira.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato, ker je mi?ljena, da gre? pe? gor... ?e se pa ho?e? peljat kot gospod pa pa? pla?a? kot gospod :hudicek: - Bohinjci se pa? znajdejo ?eprav v?asih mal preve? tako, da tud Bohinj mal turisti?no zamira.

 

Sej nisem rekel da jih ne podpiram....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.