Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kam pa, jaz sem v Medvodah :harhar:

 

Sej je tvoja dol, kwa ?em s tabo.

 

1,5 je ?e en dan in pol, tak BTW.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej je tvoja dol, kwa ?em s tabo.

 

1,5 je ?e en dan in pol, tak BTW.

 

pol pa lampo tle odlo?, al je na kablu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponovno solidna online no? ..slabih 350$ plusa

 

Zvit gle?enj mi slu?i kot izgovor za po?itek, .... to je pohvalno :hudicek:

 

Daj ?e v jamrjalnik ko ti spipajo $

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponovno solidna online no? ..slabih 350$ plusa

 

Zvit gle?enj mi slu?i kot izgovor za po?itek, .... to je pohvalno :hudicek:

 

alo kje pa lahko za cash igras a niso to prepovedal?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si glavca in ima? sre?o se da s tem pokrom fajn slu?iti....be?no poznam nekoga, ki je matemati?ar v glavi in itak ima zegna na polno, tip po novem letu, ko so ?li vsi spat...igral poker in prislu?il cca. 10t eur...pol pa ni ?udn da se 30letniki v BMW M5 furajo, de?ko pa ?ist skuliran druga?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si glavca in ima? sre?o se da s tem pokrom fajn slu?iti....be?no poznam nekoga, ki je matemati?ar v glavi in itak ima zegna na polno, tip po novem letu, ko so ?li vsi spat...igral poker in prislu?il cca. 10t eur...pol pa ni ?udn da se 30letniki v BMW M5 furajo, de?ko pa ?ist skuliran druga?.

 

Jst igram 3 leta poker. O cifrah ne bom razlagal, ampak zarad njih la?je spim. Sicer je pa veliko talentiranih mulcev, ki danes zelo dobro vejo kako igrati odli?en poker in si napolnit denarnico :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, mislim da se 30 in manj - letniki vozjo v dragih avtih iz precej druga?nih razlogov kot da na?igajo spletni Poker! <_<

 

npr. dru?tvo AMD - ata, mama, davaj! <_<:P (oz. sin po poklicu bi se lohk reklo)!

 

ali pa razni "reket" varjante, se prav domnevno varovanje lokalov, ki vemo kako poteka! :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi taki, ki gredo z novim golfom5 na po?to po 300e in fentajo nekoga........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi taki, ki gredo z novim golfom5 na po?to po 300e in fentajo nekoga........

 

Ok, Golf pete serije ni nov saj so najmlaj?i stari vsaj tri leta ampak to ni bistvo.

 

?alostno je predvsem to, da je nekdo umrl zarad 300? in nekega neprilagojenega kriminalca ter za verjetno par 100? vrednega za??itnega stekla, ki ga ni bilo. Zato, da un debeli voluharski ?ef po?te samo s svojo pla?o vsak mesec dobi tolk denarja, da bi lahko kar nekaj poslovalnic po?te opremili vsaj z osnovno za??ito. Me zanima kako bi odgovoril na tako zastavljeno vpra?anje?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.