Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Bom zelo verjetno res naro?il. Za tak denar pa za surfanje po netu, ?e dela je ?e dovolj. :P

 

Aja, da ne bom offtopic. Danes (spet) dobil parking najbli?e vratarju. Cel dan bo gledal avto, pa ?e brez skrbi bom malo odprl ?ipe, da bo notri 2°C manj ko bom ?el domov. :zvizga:

 

Pol bo ziher ?el kdo mimo s kakim knofom na hla?ah :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne bi bilo tole bolj?e, pa ?e pri?paral bi? ?e da? malo ve? za 10" imajo pa ?e GPS. :P Un odgriznjen jabolko pa pa? nalima? zadaj pa je dobr. :harhar:

Tule je pa ?e ?okl z tipkovnico za 7".

 

EDIT: Jures a nisi imel ti iphone klon in bil ?isto zadovoljen z njim? Kako je delal touch screen? In software, je bil dovolj hiter?

 

Vse super, samo lo?ljivost je pa krneki, juretov in moj desire Z ima tako lo?ljivost na telefonu, proc je isti, verzija androida tud, tako da razen dimenzije ni ni? razlike.

Je pa res pocen u 3 pm. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tole malo ve?ji pa malo dra?ji, ampak mislim da bolj zmogljiv

 

Edit: nisem dal linka :vskalo:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...atchlink:top:de

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mel 10 dni Asus EEE transformer.

 

?isti zakon... vse ima lahko je tab, lahko je ra?unalnik z normalno tipkovnico, gor so USB-ji, SD reder, MSD reader in ?e cel kup druzga ?ita. Dvojna baterija en del v padu drug v tipkovnici za bistveno podalj?anje avtonomije na 16 ur.

 

Android 3.0 aja pa flash deluje :hudicek:

 

Pride pa verzija z Winsi (verjetno celo osmico), ki bo naredila zadevo maksimalno uporabno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sestavil pro?njo in ?ivljenjepis za novo zaposlitev ter ju odposlal, pomoje sem bil do zdele neaktiven, garant eno leto ?e ne ?e ve?. No tele sodnije sem se mal na?rl (nedinami?no delo do curaka)! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem napisal, ?e da? malo ve? dobi? 10" z ?e ve? opreme (GPS). Nekje sem bral komentarje, da Android ni mi?ljen za resolucije nad 800x600 tako, da baje tale 1024x768 ni ne vem kaj, je pa gotovo la?e ?itljivo.

 

?isti zakon... vse ima lahko je tab, lahko je ra?unalnik z normalno tipkovnico, gor so USB-ji, SD reder, MSD reader in ?e cel kup druzga ?ita. Dvojna baterija en del v padu drug v tipkovnici za bistveno podalj?anje avtonomije na 16 ur.

Tale fora z baterijo je pa dobra ideja. Baje je glavni minus kitajcev predvsem avtonomija. Par uric pa adijo. Aja druga?e pa kolikor i??em imajo vsi kitaj?ki Android 2.2 (ali vsaj 2,1) in Flash 10.1 tako, da toliko slab?i spet niso. Edino baterija. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Android je sele z verzijo 3.0 prilagojen za tablicne racunalnike...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se... ce proizvajalec izda novo verzijo... ali ce kdo od zanesenjakov "spece" custom ROM ... Je pa treba mal pobrskat po strani http://forum.xda-developers.com ... Je pa tako,d a recimo tisti, ki so Googlovi (G1, Nexus,...) dobijo dokaj hitro nadgradnjo... ostali pa veliko kasneje ali pa sploh ne ... :(

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez pol ure ?tartam v adrenalinski park STOR? ( pa ne na na?in kot v "tu pa tam") :D

 

KLIK

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez pol ure ?tartam v adrenalinski park STOR? ( pa ne na na?in kot v "tu pa tam") :D

 

KLIK

 

Vreme bo adrenalinsko, tle ?e seka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez pol ure ?tartam v adrenalinski park STOR? ( pa ne na na?in kot v "tu pa tam") :D

 

KLIK

 

A tako se temu sedaj re?e?

Trije oboro?eni neznanci so okoli poldneva oropali zlatarno v Ljubljani. Odnesli naj bi za ve? sto tiso? evrov nakita. Gre za drugi rop zlatarn v dveh dneh - storilci iz ?kofje Loke so ?e za zapahi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V slu?bi je ?la ?efica za 2 tedna na dopust tako, da sem zdaj na najinem podro?ju taglaven. Doma?i ?li za 1 teden na dopust, ?e tu sem gazda. No nisem ?isto sam pa ne mislim krave, kure pa staro mamo... :P

 

Drug teden pa v jamralniku, da sem izmozgan, ?ez 2 tedna pa v pohvalite se "jes, kon?no se je vrnila ?efica, da niso vse odgovornosti na moji grbi". :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bon Jovi :notworth: moj njihov tretji koncert, do sedaj najboljsi! 2:45 koketiranja s folkom in non stop zura. Res so legende, se pol ure so podaljsal ker je bil folk v transu. Jutri kak filmcek.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?erej pono?i je poker kolega na PartyPokru zadel badbeat jackpot kar mu je naneslo okoli 430.000 $$$. :D:bravo:

 

Khm, kdaj je piknik ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitaj mu. :bravo: Zdaj pa po pameti z denarjem ker ga ima za nekaj ?asa dovolj. ?e ne drugega ima stanovanjski problem gotovo re?en pa to ne z kakim malim stanovanjem, pa pe? tudi ne bo rabil hodit. :P

 

Sej tud do tega zneska ni bil reve?. Fant igra na srednjih "limitih" v pokru in je bil tole ve?ji dodatek na ban?ni ra?un. Res pa vozi avto, katerega lahko brcne? v zadnji odbija? in upa? da ne pade ma?ina ven. Lahko bi vsaj to zamenjal :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.