Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Po pol leta je spet takle doma! :jupiii:

 

Objavljena slika

 

1000? Good choice, za sabo imam 1700km pa sem ko ro?ica, umrl bom pa do jutri v kravati s powerpointom, komaj ?akam da spet gas domov.....vsaj ??ije zunaj za zado??enje morale.

 

A se sam vozi? ali v dvoje? Moja je prvi? ?la z mano do Rovinja ta vikend, imel sem stuff za na pot cca 40kg....in strom 650 je bil premalo.... <_< zame samega :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1000? Good choice, za sabo imam 1700km pa sem ko ro?ica, umrl bom pa do jutri v kravati s powerpointom, komaj ?akam da spet gas domov.....vsaj ??ije zunaj za zado??enje morale.

 

A se sam vozi? ali v dvoje? Moja je prvi? ?la z mano do Rovinja ta vikend, imel sem stuff za na pot cca 40kg....in strom 650 je bil premalo.... <_< zame samega :jupiii:

 

1000 je ja. Sam ni moj :( je od brata. Upam da mi ga bo posodu za kako turo.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri sem na ?rnozmajski Maydi zamenjal zra?ni filter in je zdej vo?nja precej prijetnej?a, no pa ?e poceni sem ga dobil (v Fermi d.o.o. imajo na?i ?lani 15% popusta). Na koncu cena samo 8,30? :vesel::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa sem se tudi jaz malo modernizital, nalo?il sem si namre? windows 7, ker so se mi XP-ji v 3h mesecih ene 3x sesul :blush: Za 1x sem kar zadovoljen :D

 

welcome to the modern age :D:prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med vikendom kupu en rabljen prenosnik in gor nalo?u Windows 8! :bravo:

 

po mesecu dni uporabe poro?aj kok se obnesejo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

viper je reku, da se morm pohvalt, da sm pre?ivela njegovo vo?njo ?ez Rakitno :D

 

?estitke, ta ga kar fajn nakrivi ?ez ovinke. :jupiii::hudicek:

 

Jaz pa zdele sestavljam Pravilnik o delu disciplinske komisije AMD Mazda kluba, pa je to cel fuuuuk za sestavit. <_<:jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Viper, maybe she was screaming inside :hohoho:

 

Deklina je baje glasne sorte, tko da bi hitr vedu ?e je kriza.. no razn ?e sm res prepo?as pelu :aaaaa:

 

 

@Symon, se mi je zdel da je nekam zlo podoben ozadje tvojemu avatarju pa nism biu 100% ?e je isti ovink

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet sem se vpisal na fitnes :jupiii: ...bo manj pogosto kot do zdaj ampak za razmigat se bo kul.

 

Kaj ?e bi ti raj mislu mal na babe in ne na premetavanje ?elezja :):harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.