Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Blo je fajn, edino cena vo?nje je pribli?no 4x vi?ja kot s trenutnim H Coupejem in na LPG, tako da za mojih vsakodnevnih cca. 100 prevo?enih km, Rx8 ni najbolj smotrna re?itev.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans se po?utim FANTASTI?NO, ker sem ?e 25. daroval kri in upam, da s tem nekomu pomagal.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blo je fajn, edino cena vo?nje je pribli?no 4x vi?ja kot s trenutnim H Coupejem in na LPG, tako da za mojih vsakodnevnih cca. 100 prevo?enih km, Rx8 ni najbolj smotrna re?itev.  :hohoho:

 

Kolk si mel pol porabe, 12l/100km?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blo je fajn, edino cena vo?nje je pribli?no 4x vi?ja kot s trenutnim H Coupejem in na LPG, tako da za mojih vsakodnevnih cca. 100 prevo?enih km, Rx8 ni najbolj smotrna re?itev. :hohoho:

Od kdaj se rx8 kupuje kot smotrno resitev...:)

Kdor kupuje rx8 pa gleda na porabo je cisti lajik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk si mel pol porabe, 12l/100km?

 

Ce je imel porabo samo 12l/100km, potem je moral voziti zelo previdno :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poraba je bila tam enih 12 - 14 litrov v povpre?ju, se pravi prevozil sem 160 ali 170km in to?il za 25? super 95 benza. Je pa bilo nekaj vo?nje v koloni in malo priganjanja, do 9.500 obratov (ker naprej ne gre)  :hohoho:

 

Je pa zanimivo, da ima 4. prestava pri 100kmh natanko 4.000 obratov, ko se ve?krat omenja, da jo je potrebno vozit na vsaj 4.000, potem 6. pa ima pri 130kmh ?voh 4.000 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js bi dal to v jamralnik :glare:

Js pa kr v razpizdnik.. ?e nazadnje ko je padal nism mogu do doma zutri po ?ihtu, dons mam pa tud ?e po dveh kidanjih dost tega belga sranja  :angry2:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego,  za?ni smu?at/drsat/sankat, bo? vidu kako bo? u?ival zimski letni ?as, si sploh ne bo? ?elel pomladi.  :aaaaa:

 

Je pa zanimivo, da je v Kamniku precej manj snega padlo kot so napovedali, no za sankanje ga bo dovolj in kmalu bo to sledilo.  :ouje:

 

P.S. Sicer pa kaj je bolj letnemu ?asu primerno; de? ali sneg, ker vendar smo JANUARJA?  :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JstDoma, saj ve? za alternativo, pa da ?e vedno posku?a? V8 zvok in ne kak?nega traktorizma.  :hohoho:

 

H?erka je podobno navdu?ena kot jaz; "Ati, kon?no spet sneg, tako sem ga vesela". No jaz bi bil tud, ?e bi me nekdo na sankah vlekel v gri?, potem dol pa itak leeeeeti.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego, za?ni smu?at/drsat/sankat, bo? vidu kako bo? u?ival zimski letni ?as, si sploh ne bo? ?elel pomladi. :aaaaa:

Na smucah se u zivlenju nism stal, tak da ce bi sou zdej bi se zihr polomu ko kanta :D

Mam pa precej rajsi poletje, ogrete ovinkaste ceste, da ga mal nakrivis :aaaaa:

Pa plaze z dekleti v kopalkah :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.