Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Na?e ?portnike treba pohvalit, ?e posebej Prevc je danes s5 pokazal, da je  :macek:

?estitke...kapo dol..tako naprej...???lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo treba najprej malo pogledat ponudbo, mam pa feeling da bo kar rent fishermana bolje kot prekladat stvar sem pa tja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans kupu enga Clia, na katerga mi je dal njegov lastnik - dr. Pelko kar 6mese?no garancijo, v soboto gre pa ?e LPG noter na SIGAS-u, pol pa bo tole totalni ?parovc in sem zra?unu, da me bo vsakodnevna vo?nja do Ljubljane in nazaj stala pri sedanjih cenah goriv cca. 2,5?, kar se mi zdi super.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans kupu enga Clia, na katerga mi je dal njegov lastnik - dr. Pelko kar 6mese?no garancijo, v soboto gre pa ?e LPG noter na SIGAS-u, pol pa bo tole totalni ?parovc in sem zra?unu, da me bo vsakodnevna vo?nja do Ljubljane in nazaj stala pri sedanjih cenah goriv cca. 2,5?, kar se mi zdi super.

 

Saj ce bi se vozil na bencin, bi bilo pa 5? :) ... in si mogoce ze izracunal, kolikokrat po 2,5? moras prisparat, da povrnes investicijo v plinsko napeljavo?  :glare:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ce bi se vozil na bencin, bi bilo pa 5? :) ... in si mogoce ze izracunal, kolikokrat po 2,5? moras prisparat, da povrnes investicijo v plinsko napeljavo? :glare:

Pa ce se ga ne navelicas po pol leta :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest, ja lih to je trik, ker ne ve? kako sem zmenjen s SIGAS-om  :zvizga:

 

Kaj se mi je pa u?eri zgodil; parkiram koreto in sem neki po lu?eh drezal, pol je bil pa mo?an sonce in nisem porajtu, da imam pozicijske pri?gane. Se vrnem ?ez dobrih 9 UR, v konkretni temi, ?e od dale? vidim da so lu?i na ki?ti pri?gane. Sem zaklel k merjasec in ko sem se bli?al ?e razmi?lju koga bom klical, potem pa v?igalni kabli, itd.

 

AMPAK vseeno takoj ugasnem lu?i, obrnem klju? in stvar zalaufa ter se brezskrbno odpeljem. NORO.  :vesel:

 

@?mego, ja lih tam nekje jih delam, ali vsaj 35.000

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak je gospod pod svojim klobukom...

 

Mene pa? nih?e ne bo prepri?al, da se v avto?ek, ki ima ?e kak?nih 120.000 km, spla?a vgradit plin, ?e opreme slu?ajno ne zadane? na tomboli... Kot prvo je poraba tako majhna, kot drugo pa... En tak avto?ek pri kilometra?i 40.000 na leto ne bo zdr?al ?tiri leta, pa ?e bo nov...

 

Ja, pri kak?nem V6 3.2 litra je ra?unica bistveno druga?na...

 

Seveda dovolim, da imajo drugi druga?no mnenje. Vsak ima svoj denar in z njim po?ne, kar ga je volja. In vsak ima svoje veze in poznanstva, ki pri dolo?enih odlo?itvah lahko precej vplivajo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak je gospod pod svojim klobukom...

 

Mene pa? nih?e ne bo prepri?al, da se v avto?ek, ki ima ?e kak?nih 120.000 km, spla?a vgradit plin, ?e opreme slu?ajno ne zadane? na tomboli... Kot prvo je poraba tako majhna, kot drugo pa... En tak avto?ek pri kilometra?i 40.000 na leto ne bo zdr?al ?tiri leta, pa ?e bo nov...

 

Ja, pri kak?nem V6 3.2 litra je ra?unica bistveno druga?na...

 

Seveda dovolim, da imajo drugi druga?no mnenje. Vsak ima svoj denar in z njim po?ne, kar ga je volja. In vsak ima svoje veze in poznanstva, ki pri dolo?enih odlo?itvah lahko precej vplivajo...

Pa ze tut, ce je 1.8 V6 se splaca :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, zna bit, da sem kresnil mimo. ?e mene vpra?a?, ?e ni 2,5 turbo dizel, ni za neko resno delo...

 

http://www.mazda-si.net/topic/8111-mazda-bt-50/?p=327513

Mi se pogovarjamo o prevoznih sredstvih, ne o delovnih strojih ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ceneje kot v?eraj tik ?ez mejo na HR ?e nikoli nisem to?il LPG-ja, cena nekih 56 do 57 ?centov za liter.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans kupu enga Clia, na katerga mi je dal njegov lastnik - dr. Pelko kar 6mese?no garancijo, v soboto gre pa ?e LPG noter na SIGAS-u, pol pa bo tole totalni ?parovc in sem zra?unu, da me bo vsakodnevna vo?nja do Ljubljane in nazaj stala pri sedanjih cenah goriv cca. 2,5?, kar se mi zdi super.

?estitke za nakup in za LPG! :cheers: Pred dvemi tedni je tast kupu clia 2002 letnik, 1.5dci katerega sem mu najdu na oglasniku, uvoz iz Italije, kot nov. Kolk narjenih km ima tvoj?

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.