Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Mi?keno spremenu avatar profilno fotko, ker prej?nja je bila obupna, ta pa je en mej?ken bojl?a.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej s kartico Mazda kluba na Volkswagnovem servisu v Kromberku dobil popust pri tehni?nem pregledu "tovorne" prikolice (750kg doma?a izdelava), nato pa pri vulkanizerju v Kromberku ?enino petko spravil na zimske gume in spet dobil popust na Mazdin klub...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej s kartico Mazda kluba na Volkswagnovem servisu v Kromberku dobil popust pri tehni?nem pregledu "tovorne" prikolice (750kg doma?a izdelava), nato pa pri vulkanizerju v Kromberku ?enino petko spravil na zimske gume in spet dobil popust na Mazdin klub...

Tud jz bom rabla Mazdin popust - nimam ve? plastike za za??ito podvozja na sovoznikovi strani. In to pride 210?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta bager je primer dobre kvalitete, 4. Delavec ga vozi :)

 

?e sem prav obve??en, ga vozi ?etrti, peti in ?esti bagerist. Sedmi bagerist pa zaenkrat odkriva privla?no silo Zemlje, gravitacijo, ravnote?je in podobno in ko "kon?a izobra?evanje", bo tudi on sedel za komande...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj bi pozabil: 30.1.2014 nam je ?led uni?il linijo za telefon. Potem je Telekom to nekaj po?tukal in navozlal in je zadeva bolj ne-delala kot pa delala. Pa sem najprej sitnaril Telekomu, jim grozil z AKOSom, nazadnje zadevo tudi predal AKOSu (ki je vreden kurc kej!), obupal nad AKOSom in ?el v od?kodninsko to?bo Telekoma, zraven najedal na Telekomu vsem po vrsti in 24.11.2015 so mi sestavili linijo tako kot je potrebno: polomljeni drogovi so zamenjani, linija ne gre ve? po tleh ampak je "obe?ena" na te drogove, pa tudi linija ni ?tukana vsakih nekaj deset metrov ampak je iz enega kosa.

 

Tako da imam zdaj tudi jaz zanesljiv telefon! :jupiii:

 

?eprav je mogo?e za pojamrat, kak?na rev??ina je AKOS in kako pla?ujemo uradni?ke tam, ko pa od njih res ni nobene koristi in ne morejo ukreniti ?isto ni?. Kdor ima opravka z njimi, je upravi?eno lahko mnenja, da javni sektor pobira dobre pla?e in ne dela ni?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dual SIM v iPhone 6s - ker projekt, ampak je ratal.....

 

s tem da, ?e nista pin na obeh karticah enaka se ena direkt v PUK mode postavi....kot sem rekel, projekt.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp....danes ji je kolega vulkanizer na AMZS menjal v zimske gume...prvi ob?utki so super...niso glasne in se lepo vozi po obalni cesti,saj je bil tudi pri na? ?as za zimske gume...he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar naredil magisterij iz avtomehanike!

 

Sodelavki je uspelo, da je na avtu (MERCEDES A) pozabila ugasnit lu?i. In ko je kon?ala izmeno in je bil ?as za domov, je bil akumulator prazen. Pa me je poklicala, ?e bi ji pomagal. Vzamem slu?beni avto in kable, se pripeljem do nje in po ?e ne dvajsetih minutah sem ?e odkril, kje je akumulator v Mercedesu A! Nato sem priklopil kable in zdaj je ?e na poti domov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zena je imela vcasih A razred in isti problem, ampak ker sem bolj pameten sem pogledal navodila in tako rabil 2 min :P

 

Jaz sem to vedel ?e prej, preden sem ga kupil... ker sem slu?ajno prej malo pobrskal po spletnih straneh... in sem naletel tudi na to.

 

?e za tiste, ki bi morda radi vedeli. Nahaje se pod dnom na sovoznikovi strani ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zena je imela vcasih A razred in isti problem, ampak ker sem bolj pameten sem pogledal navodila in tako rabil 2 min :P

 

Sodelavka jih ni imela s seboj, interneta na parkiri??u tudi ni (vsaj ne na mojem mobitelu), ta avto sem pa prvi? videl od znotraj. Sodelavka je sicer klicala mo?a, da ga vpra?a, a je bil nedosegljiv... In tako ni ostalo drugega kot raziskovat...

?e za tiste, ki bi morda radi vedeli. Nahaje se pod dnom na sovoznikovi strani ... :)

 

Jaz sem to odkril ?isto slu?ajno, ko sem ga nazadnje iskal pod sovoznikovim sede?em, pa se mi je nekaj iz ?epa streslo pod predpra?nik. In ko sem ga dvignil, je bil spodaj "pokrov". Torej, kdor sedi desno, ima noge na akumulatorju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar naredil magisterij iz avtomehanike!

 

Sodelavki je uspelo, da je na avtu (MERCEDES A) pozabila ugasnit lu?i. In ko je kon?ala izmeno in je bil ?as za domov, je bil akumulator prazen. Pa me je poklicala, ?e bi ji pomagal. Vzamem slu?beni avto in kable, se pripeljem do nje in po ?e ne dvajsetih minutah sem ?e odkril, kje je akumulator v Mercedesu A! Nato sem priklopil kable in zdaj je ?e na poti domov.

Nima + in - tudi v motornem prostoru kot npr. BMW?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.