Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ne morem, da se ne pohvalim danes je res dobr dan :D pri?la pla?a z pla?o regres, na isti dan pri?la kon?no ura iz servisa dokon?an je en tatto in v ponedeljek se dela drugi, mazduro natankal da ima poun ?elodec in pa jo malo peljal po avtocesti in prepihal (rjove da ji pa?e) :D za bo?i?ka pa si privo??il igralno konzolo, da se bomo ?e malo po otro?ko zabavali :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da ste mi ?e preko 1000 v?e?kov tule pritisnil, pa se vam zahvaljujem, ?eprav nimam ni? od tega, je pa vseen dober ob?utek.  :lol:  :zoom-zoom:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sre?no :)

Pomoje je imel v mislih drugo Ojstrico... Ker tale dvomim, da je tako visoko ;):)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel danes proti Kopru... Od Kranja do Logatca megla... potem pa soncno... Razlika v temperateru je bila nazajgrede 8 stopinj... Malo pred Logatcem je bilo 11 stopinj... ko sem se pripeljal v meglo je ze bil opozorilni signal, ko je temperatura padla pod 4 stopinje :) ... se malo naprej samo se 3 stopinje ... 

 

Takole je bilo v Kranju malo cez deveto uro, ko sem sel proti Kopru:

IMG_7703-20151218-195747.jpg

 

 

Eno urco kasneje pred Razdrtim:

IMG_7709-20151218-195845.jpg

 

Nazaj grede okoli 14:30 okoli Logatca, ko sem spet vstopil v cono megle :) 

IMG_7725-20151218-200102.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od v?eri sem fotr 6-letnice (kar ne pomen, da sem u?eri eno posvojil) in je imel na ta veledan celo sosedin ma?ek pr?ut za zajtrk.  :P

 

Ojstrica pa je bla noooor pohod.  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri traktorju (ja, prav ste prebral  :P ) so lu?i ?e zelo slabo svetile. ?e prav so na kabini montirane LED delovne lu?i, za po cesti, zaradi :policaj:  , je treba uporabljat kar originalne.

Sem ?e gledal da bi kupil nove lu?i, pa so predrage  :D

Vzel industrijski fen da bi jih razkopal in o?istil, pa lepilo ni hotelo popustit  :(

Odmontiral lu?i, noter nalil toplo vodo in ?istilo za kozarce in en kos cunje  :)  ter z izvija?em "sprehodil" cunjo po lu?i  :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

Evo razlike - podnevi - pono?i bo treba ?e probat

 

post-563-0-92590700-1450530502_thumb.jpg   post-563-0-97276400-1450530549_thumb.jpg

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nije Hasan glup, sem za silo usposobil mikrotik, da mi dela prakti?no vse razen port foward. :notworth:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nato?il skoraj 2000L kurilnega olja, po tanovi ceni.  :jupiii:

 

Ju3 pa imam frej in grem s5 v kak?en nov gri? in pa obeta se mi ?enska dru?ba.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.