Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Druga?e sem pa jaz na servisu zmenjen za torek - glede na prej?njo slikco verjetno veste zakaj :P

 

jaz moram pa bicikl na servis peljat...verjetno te dni vec kilometrov delam z biciklom kot pa z avtom...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal me spomni, kaj je ?e bilo prej?ni??

 

?e je avto dolgo ?asa na soncu, ne v?ge. vergla kot da bo glihkar v?gal, vendar ne. poleg tega ?e piska opozorilo za nepripetega sovoznika, ?eprav nih?e ne sedi na sovoznikovem sede?u. prej?nji? so mi ?telali loputo dotoka bencina v leru in zamenjali oba vti?nika za varnostni pas. oboje neu?inkovito.

 

 

aja, happy 100k km :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobr, da mas garancijo se 2 leti...

drugace pa na koncu ti bojo kar cel racunalnik zamenjali najbrz

 

ja, samo ne mislim vsake 14 dni hodit v LJ, na servis in pu??ati avto tam za nekaj ur ali celo dni. boh ne dej, da bi ?e hodil v slu?bo, bi moral dopust jemat - za avto. zadnji? je na servisu rekel gospod: "To je Mazda, to dela!" no ja :ne vem:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri tocno 103564km, zanimivo vsem se to dogaja ob 13:12 (na soncu),

 

:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede na to, da imata z Bosom 100k km, kaj je potrebno zamenjati pri bencinarju

za bosa, kateri ima dizel me pa zanima, kdaj se stro?ijo turbine in s tem povezani dragi deli

 

kolkor vem pri 100kkm ni pri bencinarju ni? posebnega za menjat pri dieslu pa tudi ne saj te tam ?aka veselica pri 120kkm, ko je na vrsti menjava zobatega jermena.

 

Glede turbin pa ti ne bo znala odgovoriti niti najbolj?a jasnovidka in je bolj odvisno kako zadevo (ne)pravilno uporablja? in pa seveda od sre?e. Tako, da nekateri so menjali turbine pred 100kkm drugi se pa vozijo z isto ?e 300kkm pa ?e ni? ne ka?e da bo potrebna menjava.

 

Draga zadeva pri dieslu je med drugim tudi visokotla?na pumpa, ki je tudi na seznamu tistih stvari katere nikakor no?e?, da ti crknejo ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, pa da "pohvalim" ?e slovenske delodajalce: kli?em glede tiste slu?be, kjer sem bil nazadnje na razgovoru, pa tip (direktor) re?e, kot mla?na voda odlo?en: "ma trenutno ne bomo nikogar vzeli, bla bla bla ...". ?emu torej razpis v dnevnem ?asopisju, na zaposlitvenih straneh, razgovori, ..., ?e potem ne bodo nobenega vzeli. tega tudi ne razumem. aja, plus malo bo ?e premislil. :blink: :ne vem:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj mu nisi zagrozil, da ?e bo ?e kaj te?naril, da bo? poklical, da je na sodi??u nastavljena bomba :hohoho::P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj mu nisi zagrozil, da ?e bo ?e kaj te?naril, da bo? poklical, da je na sodi??u nastavljena bomba :hohoho::P

 

:hohoho::hohoho::bravo: Pol pa bo mel celi parkplac za svojo Mazduro ne? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?au,banda...

 

Se moram pohvalit,da sem zdej sre?no prispel z dopusta... :danzoman:

 

Blo je mega in nepozabno...sam ra?unalnik sem malenkost pogre?al,he,he...

 

Ne,sej se zafrkavam...tam niti ne opazi?,da ga ni. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta dva lepotca sta imela ?ast,da sta v Maranellu lahko parkirala poleg moje Mazdice. :danzoman:

 

post-399-1185217993_thumb.jpg

 

?e ho?e kdo videt res makine na kupu,naj se odpravi na izletek do Maranella.Je res kaj za videt :bravo:

(tako notri v galeriji Ferrarijev,kot tudi zunaj).

 

Tu jih je le nekaj:

 

post-399-1185218240_thumb.jpgpost-399-1185218398_thumb.jpg

 

post-399-1185218620_thumb.jpgpost-399-1185218775_thumb.jpg

 

 

Pri nas imamo spomenike narodnih herojev,v Maranellu pa:

 

post-399-1185218966_thumb.jpg

 

 

Za konec pa ?e moj preferit Ferrari.(bo ?e kdo mislu,da sem ferrarista,he,he)

 

post-399-1185219227_thumb.jpg

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi smo sli v maranello s faksom...se v tovarno pa to...

najboljsi trenutek je bil pokal jean alesija iz kanade...pa se zraven na pisti so testirali ferrarije...pa smo gledal iz blizine pa peli "so close no matter how far" :(

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi smo sli v maranello s faksom...se v tovarno pa to...

najboljsi trenutek je bil pokal jean alesija iz kanade...pa se zraven na pisti so testirali ferrarije...pa smo gledal iz blizine pa peli "so close no matter how far" :(

 

Tokrat pa so se ganjali kar po cesti(in to tisti za dirke brez tablic).

Enemu sem dal prednost iz stranske ceste in je pol vozu pred nami.To je tako ropotalo,da je pri zaprtih

?ipah preglasil mojo muziko. :bravo::jupiii:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj jaz bi imel ferrarija. ?e bi delal karavane :hohoho:

 

 

se pohvalim, da mi je uspelo "sesuti"mojega Japka (MacBook-a) in mi ga tudi ratalo spravit na stara pota. sem vesel in grem spat. danes ne bom sodeloval v debati pono?njaki :P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.