Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

cak se ena je ratala! prou zakon slikce

 

----- Lepe slikce. Se boljs bi bla pa bejba v tangicah v skoku...:):blush:

 

Kaalman a ste vi na FHM naro?eni? :jezicek:

 

Ford Fiesta 1.1c 1992 - naprodaj

Hyundai Lantra Wagon 1.8 GLS 1996

Mazda 323F 1.4 16V 2001

Fiat Doblo 1.9 JTD 105 2006

Hyundai i30 1.6 CVVT 2009

Mazda 6 CD136 GT 2004

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

----- Lepe slikce. Se boljs bi bla pa bejba v tangicah v skoku...:):blush:

 

Kaalman a ste vi na FHM naro?eni? :jezicek:

 

Ford Fiesta 1.1c 1992 - naprodaj

Hyundai Lantra Wagon 1.8 GLS 1996

Mazda 323F 1.4 16V 2001

Fiat Doblo 1.9 JTD 105 2006

Hyundai i30 1.6 CVVT 2009

Mazda 6 CD136 GT 2004

 

niti ne :)

 

bo pa mogo?e v kratkem ?e en japonc pri hi?i :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes me je pred pragom ?akal en ogromen paket, ki sem ga s kirur?ko natan?nostjo raztrgal.

Objavljena slika

Vsebina? EBC front & rear blank diski, EBC Blackstuff plo??ice in Goodridge pletene zavorne cevi. :jupi: Vse to za 100NXa, ne za SXa.

Objavljena slika

No ko sem se umiril, zate?il Markotu po telefonu, da bomo ?raufali in na vse pretege hvalil Angle?e nad hitrostjo (od dneva, ko so poslali je trajalo 5 delovnih dni!) sem v ve?i ugledal ?e eno sumljivo kuverto. ?zmeden?Horsham developements stage 1 chip za 200SXa. Isto prispelo v roku 5 dni od dneva naro?ila. :rispekt: Ja vem imam Greddya ampak zakaj bi ga programiral, kupoval svojo ?irokopasovno ali pa pla?eval komu za programiranje, ?e se ?e dobi preprogramiran ra?unalnik za dolo?en setup. Dokler bom ?el po ustaljenih tirnicah in ne bom rabil custom mape bom najbr? kar od Horshasma naro?eval. :D

Objavljena slika

Aja Greddy bo pa zaenkrat pri meni, ker ?e ne drugega bo ?el mogo?e kdaj celo na NXa. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes me je pred pragom ?akal en ogromen paket, ki sem ga s kirur?ko natan?nostjo raztrgal.

Objavljena slika

Vsebina? EBC front & rear blank diski, EBC Blackstuff plo??ice in Goodridge pletene zavorne cevi. :jupi: Vse to za 100NXa, ne za SXa.

Objavljena slika

No ko sem se umiril, zate?il Markotu po telefonu, da bomo ?raufali in na vse pretege hvalil Angle?e nad hitrostjo (od dneva, ko so poslali je trajalo 5 delovnih dni!) sem v ve?i ugledal ?e eno sumljivo kuverto. ?zmeden?Horsham developements stage 1 chip za 200SXa. Isto prispelo v roku 5 dni od dneva naro?ila. :rispekt: Ja vem imam Greddya ampak zakaj bi ga programiral, kupoval svojo ?irokopasovno ali pa pla?eval komu za programiranje, ?e se ?e dobi preprogramiran ra?unalnik za dolo?en setup. Dokler bom ?el po ustaljenih tirnicah in ne bom rabil custom mape bom najbr? kar od Horshasma naro?eval. :D

Objavljena slika

Aja Greddy bo pa zaenkrat pri meni, ker ?e ne drugega bo ?el mogo?e kdaj celo na NXa. :zvizga:

 

 

Po?ta iz EU = Po?ta Slovenije / 5 (hitrost) ob isti ceni. Slovenija pa?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaalman nedavno sm glih na tem grado v SV sloveniji bil :D pa redno bomo zdej pomoj tut z prikolico hodl v banovce :bravo: ker je res odli?no tm :danzoman:

 

na katerem gradu, v SV SLO so vsaj 4je :)

 

grad pri Gradu na gori?kem

grad v Lendavi

dvorec v Raki?anu

grad v Beltincih

 

 

torej ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, jaz sem ?e na zimskih. Se pa ta teden obeta manjava: GY > BS.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klasi?na ?rna :D pralnica tedensko :)

 

Raje mam usran avto kot da ga peljem v pralnico.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest samo na Mercedezu avte perem (imajo krpe in ne tistih ??etin ki ti zjebejo lak, sploh ker jih ne menjajo redno), cena se pa za?ne pri 6 eur. To je pa prednost ?e ima? hi?o in lepo opere? avto na roke, ro?na pralnica v LJ in okoli pa pride okoli 15 eur +.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je prednost, samo ko pa ni cajta :blush: , se je lep?e malo z mopedom okrog peljat. :D

Pa ?e ga preve? pere?, ?e prej za?ne rjavet.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda ker ne obstaja rjasta barva avta, pol nima? problemov z rjo. Samo res ne vem kako da so tak?en feler pri rji naredil, eee japanezarji.

Kater moped ma? zdej?? Vreme je ?e lih taprav, sam da se ?e asfalt segreje na delovno temperaturo :bravo::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.