Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sem tudi jaz preobul mojo makino v letno obutev.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prelep dan v Rovinju....CX7 nas je peljal na day off....ata me?ano na ?aru, mama morski list...in pol smo kar sedeli na soncu in sedeli. Monotonijo sta razbila 2 italijana ki sta se v praznem rovinju ravno zraven nas drla na otroke s cigaro pod nosom...

Rovinj prazen, avtocesta prazna....boga mi a res ne bo letos tujcev?

 

P.S. zjutraj tankal plin polno, zvecer tankal plin polno....avto la?en..:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?eraj prepe?a?il cca 12km... pa ?e vmes en krog po trgovskem centru :)

 

neverjetno lep dan je bil za ?evlje uni?evat...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vstali ze dokaj zgodaj... in se odpravili na Kanin, kjer je potekala tekma oz srecanje "smucarjev po starem" ... Bilo je precudovito vreme... na cesti nobene guzve (so izgleda vsi rinili proti morju :) ) ... Tja smo sli mimo Skofje Loke, skozi Poljansko dolino skozi Cerkno,... do Bovca... nazaj pa smo ubrali drugo pot, preko Predela, Trbiza in Kranjske gore nazaj proti domu...

 

Sneg je bil ze precej juzen... zato je to smucarjem s staro opremo, vecinoma brez robnikov, ni bilo ravno najbolj vsec... temu primerni je redkokdo pripeljal na cilj, brez da bi vsaj enkrat sel malo tudi po tleh...

 

Nekaj utrinkov od tam:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

Ostale slike iz izbora pa tukaj >> KLIK

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj imel pred hi?o cca 1 uro parkirano MPS-ko :bravo: (sicer na njej se je nekaj dogajalo), za testno vo?njo pa naju je zjebal ?kofjelo?ki pasijon :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj imel pred hi?o cca 1 uro parkirano MPS-ko :bravo: (sicer na njej se je nekaj dogajalo), za testno vo?njo pa naju je zjebal ?kofjelo?ki pasijon :(

 

A ne gre kri? v prtlja?nik?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne gre kri? v prtlja?nik?

 

Ma kaj , cesto zaprejo in to popolnoma, pol pa pridi v ljubljano al pa kranj, naredi? cca 50 kilometrov ve? kot je normalno, pa ?e tako je imel porabo 14 litrov. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaj , cesto zaprejo in to popolnoma, pol pa pridi v ljubljano al pa kranj, naredi? cca 50 kilometrov ve? kot je normalno, pa ?e tako je imel porabo 14 litrov. <_<

 

Ne pozabi zaporo v Mednem....Danes vse stalo do BC Medvode na mostu....sem obrnil in cez Ladjo do Preske. Obup.

 

Jah ni pocen ta veselje....pu??o bi nastavu...ko Lojz

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi pa smucal s tole bejbo na zadnji sliki (ajvar ze ve o cem govorim) :P

 

Kdo od normalnih pa nebi. :D

 

Saj misli? smu?anje brez smu?i ? ;)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo treba zalit ja, da bo lepo laufala tako kot se zagre. Res pa da ji bo treba ?imprej olje zamenjat, seveda Valvoline ker zdej vem kaj je notri, tisto na D...hehehe :angry:

 

Bencinarji niso problemat?ni to dizlake bolj jeb..

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz sem pa prvic po 4.000km dolil olje v Xedosko....2dcl....torej pol deci na 1000km. Avto pije ?tamprle sintetike...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz sem pa prvic po 4.000km dolil olje v Xedosko....2dcl....torej pol deci na 1000km. Avto pije ?tamprle sintetike...

 

Si ziher da ni samo postrani stal, ko si gledal ?ipko ? <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ziher da ni samo postrani stal, ko si gledal ?ipko ? <_<

 

Njet - raven parkplac in to zjutraj ko je celo no? stal.....

 

P.S. Ante se priklaplja na tvoj Rebelde in ima tvoj GSM - pravi da gre za access restriction :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.