Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kaj si pa tok ?asa me?kal!?

 

:D

 

mah eno ?udno polo sm mel z dvema kri?i??ema da glava pe?e.. Vse sm re?o v 2min, kri?i??a pa tuhtal :D pol pa mal ve? ko uro ?akal na to da je rekel da sem opravil :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty ?etitam. :rispekt: Poznam to, ko dobi? pole, izponi? odda? oni te pa ?udno gledajo pa ti svetujejo, da ?e enkrat preglej, ker si prehiter. :hohoho: Vsaj pri meni je bilo tako pa sem isto naredil v prvo. :D Priznam pa, da sem najbr? ve? kot 6 minut re?eval. Samo ko gleda? ostale ase, ki kar sedijo notri in jim ni ni? jasno... ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty ?etitam. :rispekt: Poznam to, ko dobi? pole, izponi? odda? oni te pa ?udno gledajo pa ti svetujejo, da ?e enkrat preglej, ker si prehiter. :hohoho: Vsaj pri meni je bilo tako pa sem isto naredil v prvo. :D Priznam pa, da sem najbr? ve? kot 6 minut re?eval. Samo ko gleda? ostale ase, ki kar sedijo notri in jim ni ni? jasno... ?zmeden?

 

jp poznam poglede :D sploh unga u?itla k sm dal ko je najprej ofno pa pogledu ?e je res :D pa cel class me je bulo :hohoho: ve? un pogled ?zmeden?

haha :P in?tuktor re?e pa si ?el ?ez odgovore ?e.. pa jz njemu dvakrat pa je vse OK :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor ?aka in te?i tudi do?aka :P Kon?no sem se znebil tistega skrapucala od Astre in tudi Hondinega kinderjaj?ka. No ja za Civica mi je vseeno malo ?al saj se v tem avtu po?uti? k otro?ek k je tolk lu?k pa displej?kov pa plastika na nivoju kitajskih igra?k saj je vse trdo in ?kriplje, da je veselje. Pol k se pa ?e VrTEC vklop sem pa bil ziher, da mi gre ?e na otro?je. :dudek:

 

Nikol si nisem mislil, da bom neko? rekel hvala bogu za Golfa ampak tako je to s tem in zare?enim kruhom.

 

V glavnem moje slu?beno vozilo je zdaj novi Golf VI 2.0TDI 110KM. Kaj naj re?em... nem?ko trden in dolgo?asen. Znotraj mi je bila prej?nja generacija celo lep?a ampak avto je korekten, motor solidno dober (malce anemi?en glede na predhodnika 1.9TDI 105KM) je pa recesije odnesla kar nekaj dobrotk, kot recimo eno prestavo, pa senzor za brisalce.

 

Je pa zanimivo, da tako kot pri Mazdini ?estki je tudi tukaj z novo generacijo motor pridobil na uglajenosti in izgubil tisto nekaj brutalnosti in ob?utka, da ima? pod havbo kakih 20-30 konjev ve? kot v resnici. O?itno trg zahteva takole, kaj ?mo. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram se pohvalit,da sem danes na pre?udovit son?en in topel dan opral Mazdico u nulo.

Cel dan se je svetila kot...NOP...?ez to?no 7 minut po brisanju in glancanju se je usulo kot iz ?kafa. ?zmeden?

...sonce spet sije...prebrisal sem ga po naliv?ku ?e enkrat...in pospravil pripomo?ke...sem ?el ?e po nekaj v avto...

in glej ga zlomka...spet je lilo kot iz ?kafa. :zvizga: va?no je,da je temeljito opran. :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... va?no je,da je temeljito opran. :aaaaa:

 

in to 3x :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem tudi jaz temeljito spucal svojo sestico... pa ko je bila ze tako sijoca, sva mela se en mini foto shooting :) ...

 

Sem bil pa toliko prej, da je takrat, ko je zacelo dezevati, bilo ze vse gotovo in je avto ze pocival v garazi :) ...

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem v?eraj tudi skoraj eno uro glancal avto z gobo pa krpo od zunaj...

 

potem je popihal veter... in avto je bil rumen od cvetnega prahu :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem v?eraj tudi skoraj eno uro glancal avto z gobo pa krpo od zunaj...

 

potem je popihal veter... in avto je bil rumen od cvetnega prahu :P

 

bemti, pr men je blo isto... eno uro je bil lep in sijo? zdej je pa rumen :( pa ?e pti? se mi je gor posral in to s takim velkim drekom, da sem najprej res mislil, da sloni letijo (in v letu serjejo) :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem v?eraj tudi skoraj eno uro glancal avto z gobo pa krpo od zunaj...

 

potem je popihal veter... in avto je bil rumen od cvetnega prahu :P

 

Pri meni je zaenkrat se OK... v garazi ... bo pa kmalu umazan, ker gremo cez ene cetrt ure od doma :) ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prisel iz Rovinja brez zastojev (ne izdam kje....ker je res ghost road kadarkoli ob ?picah..:)

 

P.S. Jaz xedoske se nisem opral, in lahko dezuje ce hoce...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z dru?bo sem uspe?no prekri?aril cca. 2500 km v zadnjem tednu in sicer na relaciji: Kamnik - Podgorica - Lov?en - ?abljak (NP Durmitor) - Tjenti?te (Sutjeska) - Mostar - Makarska - Milna (Bra?) - NP Slapovi Krke - Kamnik! :danzoman:

 

Mel smo se bo?anskoooo! :jezicek::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opa bato, kul!

 

sam kilometri ne stimajo, razen, ce ste se zgubil pa ste delal kroge :D

 

Z dru?bo sem uspe?no prekri?aril cca. 2500 km

 

Vsi skupaj a ves...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

koncno po dolgem casu sedel v moji mazdi z novim-starim menjalnikom...

 

boss: upam, da se mas gume :)

 

?estitke!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

koncno po dolgem casu sedel v moji mazdi z novim-starim menjalnikom...

 

boss: upam, da se mas gume :)

 

Js mam tude ene 205 /55 R16 vi?ka in to vse 4.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.