Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

hja kaj ?e? bol?ga kot pa pla?an bit za zaposlen vtis :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pospravil sem ponk v gara?i. :P

 

Kaj to pomeni da si ga raz?agal in porabil za drva v kru?ni pe?i!

Sedaj ima? ve? pprostora v gara?i :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od danes do petka sem v celju na sejmu, kjer pomagam kolegu.

?e bo kdo hodil na sejem naj se oglasi v dvorani L v prvem na dstropju, ?tant 61.

 

 

 

 

Aja, pa da ne pozabim, v?eraj je bla spet MPS pred bajto in passata 3.2 FSI, po zvoku ?estak zmaga na celi ?rti :bravo: , pospe?ek za mi?jo dlako <_< , pa ?e to samo zaradi DSG <_< . Samo je pa fajn ko vsaki? ko spusti? gas spusti ?e ena guma - blow off pa to. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobre 3 dni, pa na Yugo trip 2, tokrat Sutjeska, Piva, Tara, potem Boka Kotorska, Bar, Ulcinj, Budva, mogo?e ?e do Skadarskega jezera, potem pa povratek prek Hrvatarije in za par dni Bol na Bra?u. Komi ?e ?akam! :harhar::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prikolca ze stoji....jutr se podn pa mal spucat. Lep pozdrav iz sedaj soncnega Rovinja! :danzoman:

 

?e dobre 3 dni, pa na Yugo trip 2, tokrat Sutjeska, Piva, Tara, potem Boka Kotorska, Bar, Ulcinj, Budva, mogo?e ?e do Skadarskega jezera, potem pa povratek prek Hrvatarije in za par dni Bol na Bra?u. Komi ?e ?akam! :harhar::ouje:

 

Sam se partizanski plasc ti manka pa titovka :)

 

Aja Joza, kuna vsak dan zgubla proti evrak, tko da je LPG tle ze 0,44?

:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak na? plin naj bi bil nekolko bolj kvaliteten (baje), tko da vpra?anje kater je nakoncu cenej! :D

 

Se pa lohk pohvalm, da jutr vrjetno prpelem mazdo v gara?o, po stilski preobrazbi pr majstru, potem pa jo ?aka ?e li?arski biznis! :P:ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobre 3 dni, pa na Yugo trip 2, tokrat Sutjeska, Piva, Tara, potem Boka Kotorska, Bar, Ulcinj, Budva, mogo?e ?e do Skadarskega jezera, potem pa povratek prek Hrvatarije in za par dni Bol na Bra?u. Komi ?e ?akam! :harhar::ouje:

 

 

predlagam se cetinje, podgorica in niksic... ogromno za videt! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak na? plin naj bi bil nekolko bolj kvaliteten (baje), tko da vpra?anje kater je nakoncu cenej! :D

 

Se pa lohk pohvalm, da jutr vrjetno prpelem mazdo v gara?o, po stilski preobrazbi pr majstru, potem pa jo ?aka ?e li?arski biznis! :P:ouje:

 

Larifari, ce je kje slaba kvaliteta je to pr nas...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo prpelju sm mojga Duha (MX5) v gara?o, pa ugotovu d je avto tko svinjsko nizek (zadi na najni?jem delu 6 cm), da ?e ko sm zapelju v gara?o, sem u momentu nasedu, pol s silno improvizacijo sm nekako not zapelu, kako pa ven pa raj niti ne razmi?lam. <_< Hm tole bi glede na vsebino bolj spadalo v jamralnik :whatever:

 

Pohvalm se loh s tem, da gremo pono? na pot, tokrat celo ne s plinsko Celico! :P:ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zlihtal - zamenjal faking lajtngo od serva na moji M6, dobil sem original in to zastonj ker je to spet ena od tovarni?ki cvetk mazde <_< .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zlihtal - zamenjal faking lajtngo od serva na moji M6, dobil sem original in to zastonj ker je to spet ena od tovarni?ki cvetk mazde <_< .

 

Pa dobro,a je ?e kak?na stvar gor na M6,ki ni tovarni?ka napaka in dela oz. je v redu? :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zlihtal - zamenjal faking lajtngo od serva na moji M6, dobil sem original in to zastonj ker je to spet ena od tovarni?ki cvetk mazde <_< .

 

welcome to the 6 club :)

 

p/s: a nis reku, da je z neosvin?enim manj te?av kot z dizli :)

 

yebat... zgleda da je 6ka 6ka pa ne glede na to, katera je <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

welcome to the 6 club :)

 

p/s: a nis reku, da je z neosvin?enim manj te?av kot z dizli :)

 

yebat... zgleda da je 6ka 6ka pa ne glede na to, katera je <_<

 

...in to naj bi pomenilo,da....

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in to naj bi pomenilo,da....

 

da ?trika tudi ?e ni traktor :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

welcome to the 6 club :)

 

p/s: a nis reku, da je z neosvin?enim manj te?av kot z dizli :)

 

yebat... zgleda da je 6ka 6ka pa ne glede na to, katera je <_<

 

Te lajtnge crkavajo tud na dizlih tako da niste v nevemkaki prednosti. :(

 

Va?no da sem vse ostal zrihtal, zdej samo ?e kolesa gor in na bodensee tunung show in upam da se peljem-o v obe smeri z istim avtom. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

le glej da bo temu tako!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem sre?al mazdo-mx, na dirki avtokrosa v sopotnici: :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.