Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ker ne vem v katero temo nej dam tole bom kar od tle:

 

Lep pozdrav vsem mazda?em iz ?panije.

 

Grem v Malago na dopust - in to kar s svojo Mazdo Xedos! :D:bravo::D

Zaenkrat naredu mal ?ez 2000km. ?e ene 500 do cilja.

 

LP

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne morem iz svoje ko?e... tole te bo pa sam bencin tja in nazaj stal 500? :hohoho:

 

:hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ne vem v katero temo nej dam tole bom kar od tle:

 

Lep pozdrav vsem mazda?em iz ?panije.

 

Grem v Malago na dopust - in to kar s svojo Mazdo Xedos! :D:bravo::D

Zaenkrat naredu mal ?ez 2000km. ?e ene 500 do cilja.

 

LP

 

?estitke!!!

 

Boss on da za zavarovanje tega avta 200? , zimske gume 150?, servise naredi sam, kolk pa ti...:) :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke!!!

 

Boss on da za zavarovanje tega avta 200? , zimske gume 150?, servise naredi sam, kolk pa ti...:) :)

 

On da za zavarovanje ve?. :ne vem:

Za gume pa tudi. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On da za zavarovanje ve?. :ne vem:

Za gume pa tudi. :ne vem:

 

Mene je Xedoska stala 175? letno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke!!!

 

Boss on da za zavarovanje tega avta 200? , zimske gume 150?, servise naredi sam, kolk pa ti...:) :)

 

No ja mal pa pretirava?, a ne :lol: Za zavarovanje + nadomestilo za ceste + tehni?ni da ob maksimalnem popustu ga pride 470? seveda brez kaskega. Mene s celotnim kaskom vse skupaj pa cca 1.000?

 

Gume... dimenzija 215/55 R16 za Xedosko so drage k ?efran in za tvojo ceno 150? bo dobil mal ve? kot eno gumo :lol:

 

Moje zimske (205/60 R16) so v povpre?ju 30? po gumi cenej?e

 

?e pa misli? na moje 18" letne pa ?e verjame? al pa ne, lahko dobim GY F1 GSD3 (smrekca) za dimenzijo 225/40 R18 po ceni 120? na gumo tako, da spet ni ne vem kaka cifra (glede na zimske 16"). Za GY F1 asimetri?ne, ki so res super gume, pa je cena malo manj kot 150? po gumi.

 

Servisov pa ne bom komentiral... ker 100? ve? servisa na leto me pa tud ne bo fr?lok trefnu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja mal pa pretirava?, a ne :lol: Za zavarovanje + nadomestilo za ceste + tehni?ni da ob maksimalnem popustu ga pride 470? seveda brez kaskega. Mene s celotnim kaskom vse skupaj pa cca 1.000?

 

Gume... dimenzija 215/55 R16 za Xedosko so drage k ?efran in za tvojo ceno 150? bo dobil mal ve? kot eno gumo :lol:

 

Moje zimske (205/60 R16) so v povpre?ju 30? po gumi cenej?e

 

?e pa misli? na moje 18" letne pa ?e verjame? al pa ne, lahko dobim GY F1 GSD3 (smrekca) za dimenzijo 225/40 R18 po ceni 120? na gumo tako, da spet ni ne vem kaka cifra (glede na zimske 16"). Za GY F1 asimetri?ne, ki so res super gume, pa je cena malo manj kot 150? po gumi.

 

Servisov pa ne bom komentiral... ker 100? ve? servisa na leto me pa tud ne bo fr?lok trefnu.

 

Kje pise da kupujes gume vsako leto . gume so 185/60 R15

 

Servis Xedoske stane 50? (tok je mene), registracija 175?, tehni?ni 40? :ne vem:

Rezervni deli - crkne ni?.... :rispekt: ni to traktor z DPF

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pise da kupujes gume vsako leto . gume so 185/60 R15

 

Servis Xedoske stane 50? (tok je mene), registracija 175?, tehni?ni 40? :ne vem:

Rezervni deli - crkne ni?.... :rispekt: ni to traktor z DPF

 

 

Zakaj si potem prodal? :bravo: Pri Suzi bo drazji servis :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A xedos 9 ima 15" kolesa? ?zmeden? Sploh pa ta dimenzija, ki jo navaja? tud pribli?no ne ustreza homologacijski dimenziji za ta avto.

 

Kako ti pa rata za 163KM motor dobit registracijo za 175? bi pa tud rad vedel, ker me zelo zanima, kera zavarovalnica ti da po taki ceni saj je to za cca 150? ceneje od najcenej?ih uradnih podatkov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, mislm da je pr?lo do konkretne pomote med serijo 6 in 9, ker sem tudi sam ful debelo pogledu da ima skoraj 5 metrov dolga ladja gume 185/60 kokr kak?en polo! <_<:hohoho:

 

Glede na to, da se v tejle temi hvalmo; zdele izpolnujem listek za dopust, do 24.8., lahko pa da ?e malo podalj?am - bo pa malo gri?ev in kak?en teden tuje Slane vode! :ljubezen::ouje::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj si potem prodal? :bravo: Pri Suzi bo drazji servis :harhar:

 

Se danes mi je zal....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js grem pa na morje, za par dni. :P

 

PA ne ga preve? srt, bom malo po?ekiral kaj se dogaja vmes !! :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj ko sem se peljal proti morje sem prvi? na na?ih cestah videl CX-9, Nizozemske tablice in moram re?t da si nisem predstavljal da je ta zadeva tako ogromna :) nekako tako kot VW Touareg, res ogromen stroj :)

 

Sem jih vidu lani ene par na floridi, samo avto je res batina in to z motorjem 3.0+ kubikov.

Men je najbolj ql to da je V6. :danzoman:

 

 

 

 

aja, mater na morje morm. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A xedos 9 ima 15" kolesa? ?zmeden? Sploh pa ta dimenzija, ki jo navaja? tud pribli?no ne ustreza homologacijski dimenziji za ta avto.

 

Kako ti pa rata za 163KM motor dobit registracijo za 175? bi pa tud rad vedel, ker me zelo zanima, kera zavarovalnica ti da po taki ceni saj je to za cca 150? ceneje od najcenej?ih uradnih podatkov.

 

Kaska NE Rabis, ok govorim o X6 - pa 55% bonus....deli so sme?no poceni in vse na voljo po Evropi, novi, rabljeni, obnojeni....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja najnovej?a pridobitev - netbook Asus EeePC S101 (na sliki desno)

 

post-133-1249853902_thumb.jpg

 

Starej?i k sem zgleda, da so mi bolj v?e? manj?e igra?e :blush: in la?je

 

levo: 17" in 3,3kg

sredina 15" in 2,7kg

desno 10" in 0,9kg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vem, da ne govoriva za kasko... obvezno zavarovanje te ne more samo 175? pridet razen, ?e ma? manj kot 82KM.

 

verjem da sem tok dal, skoda k nimam police vec....sla za prenos bonusa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj z Vinetom splezala konkretno plezalno smer na Ko?utnikov turn, tako da zdravstveno ?e ni nekih ve?jih te?av! :ouje::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To - ti si dec, ?e prosil te bojo, ?e uleti? nazaj! <_<

 

Jz pa dans u?ivam prvi dan dopust, mal v pripravah na potovanje, ?ez 3 dni! :ouje::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.