Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jaz se moram pa pohvalit da grem v nedeljo ob prazniku Velikega ?marna na ?egnanje.

?eeee??ena si marijaaaa je angelski glas, bo zadnja ura bila, marija prid po nas.......itd...Juhej juhej spet bo lu?no.....

 

Sedaj, ko si nas "razsvetlil" z Marijo, nam bo vsem lep?e. Ni mi jasno, kako lahko inteligenten ?lovek sprejema tako enostavne razlage o obstoju sveta na ravni Janka in Metke. Na nek na?in takim ljudem zavidam njihovi "razsvetljenosti".

O?itno je, da si dobil "poslanstvo" razsvetlitve foruma mazda.si.

 

Kaj, ko bi organiziral "?egnanje" za mazda?e in ostale ?lane foruma. Lahko je v katerem koli kraju SLO. Ni va?no, ?e nimajo nekateri vinjete. S pomo?jo Marije se bo dalo pre?vercati, saj njeno pomo? vodi bo?ja roka.

 

Opravi?ujem se tistim verujo?im, ki potrebo po duhovnosti zadr?ujejo za se.

Takih, ki pa s svojimi "stali??i" postajajo nadle?no vsiljivi, pa ne maram. :angry::angry:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj, ko si nas "razsvetlil" z Marijo, nam bo vsem lep?e. Ni mi jasno, kako lahko inteligenten ?lovek sprejema tako enostavne razlage o obstoju sveta na ravni Janka in Metke. Na nek na?in takim ljudem zavidam njihovi "razsvetljenosti".

O?itno je, da si dobil "poslanstvo" razsvetlitve foruma mazda.si.

 

Kaj, ko bi organiziral "?egnanje" za mazda?e in ostale ?lane foruma. Lahko je v katerem koli kraju SLO. Ni va?no, ?e nimajo nekateri vinjete. S pomo?jo Marije se bo dalo pre?vercati, saj njeno pomo? vodi bo?ja roka.

 

Opravi?ujem se tistim verujo?im, ki potrebo po duhovnosti zadr?ujejo za se.

Takih, ki pa s svojimi "stali??i" postajajo nadle?no vsiljivi, pa ne maram. :angry::angry:

 

Evo ?e spet.....a jaz sploh lahko kaj re?em tukaj?

Kaj jaz spet komu vsiljujem?

Jo?aguliko?a se je pohvalil, da gre v Antalijo, jaz sem se pa pohvalil, da grem na ?egnanje. Kaj je spet narobe? Saj ne silim tebe, da pejd ?e ti. In pohvalim se lahko, da bom ?el na ?egnanje z novim avtom, ki ni Mazda. Bom dal nov avto po?egnat, pa kak?en ? bom vrgu ?upniku v cekar, ?e bo avto res lepo po?egnal.

Pa se ?e ti pohval, ?e se ma? s ?im!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e spet.....a jaz sploh lahko kaj re?em tukaj?

Kaj jaz spet komu vsiljujem?

Jo?aguliko?a se je pohvalil, da gre v Antalijo, jaz sem se pa pohvalil, da grem na ?egnanje. Kaj je spet narobe? Saj ne silim tebe, da pejd ?e ti. In pohvalim se lahko, da bom ?el na ?egnanje z novim avtom, ki ni Mazda. Bom dal nov avto po?egnat, pa kak?en ? bom vrgu ?upniku v cekar, ?e bo avto res lepo po?egnal.

Pa se ?e ti pohval, ?e se ma? s ?im!

 

Ti samo u?ivaj.

Pa glej, da bo? dovolj blizu, da te sveta voda ne zgre?i.

Lahko pa ?e ?egna? teko?ino za izpiranje ?ip. Bodi prepri?an, da bo na tvoj novi voz delovala bolj?e od NASinega najnovej?ega aditiva.

 

Samo verjeti mor?, druga?e ne gre :hohoho::huh:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje tri dni spal do min. 10h! :danzoman:

 

Jutri pa v Antalijo, oujea, kumi ?e ?akam! :ljubezen:

 

3 besede zate tam:

 

sposodi si motor!

 

4 dodatnih besed: a si z zeno? :blush:

 

jz se pa hvalim da grem 10. septembra v ulcinj ;) montenegro (?rna gora) :bravo:

in ni maturantski izlet ampak s familijo in dru?inskimi prijatelji in avtodom

 

?e je mazda pol frej raje doma ostani pa na babe!!!! M5 ma zadaj legen zice - preverjeno... :ljubezen:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz se pa hvalim da grem 10. septembra v ulcinj ;) montenegro (?rna gora) :bravo:

in ni maturantski izlet ampak s familijo in dru?inskimi prijatelji in avtodom

 

ce bos rabil kaksen prevod iz/v albanscino kar povej...

upam, da ne bo pevec guzve na plazah :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je mazda pol frej raje doma ostani pa na babe!!!! M5 ma zadaj legen zice - preverjeno... :ljubezen:

 

eh.. za ta dogodek ?vim :D babe bojo po?akale ?e kak let ;)

 

 

ce bos rabil kaksen prevod iz/v albanscino kar povej...

upam, da ne bo pevec guzve na plazah :)

 

ej ?e bomo nucal kaj bi te prosil no..

gre se pa tko da grejo 3je al 4je kolesarji iz celja v ulcinj in smo mi spremljevalna ekipa za hrano in pija?o.. ?tarta se v ?etrtek 10.9. zve?er in prispe okoli sobote 12.9. in dol ostanemo do 15.9. in se nazaj vra?amo s kolesarji v avtodomu.. upam da ni pot predolga nazaj :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh.. za ta dogodek ?vim :D babe bojo po?akale ?e kak let ;)

ej ?e bomo nucal kaj bi te prosil no..

gre se pa tko da grejo 3je al 4je kolesarji iz celja v ulcinj in smo mi spremljevalna ekipa za hrano in pija?o.. ?tarta se v ?etrtek 10.9. zve?er in prispe okoli sobote 12.9. in dol ostanemo do 15.9. in se nazaj vra?amo s kolesarji v avtodomu.. upam da ni pot predolga nazaj :bravo:

 

Dokaj optimisti?no.....sosed je do Splita potreboval 3 dni - ra?unaj od osmih zjutraj do osmih zve?er je 12 ur, povpre?no 25 na uro je to 300km na dan - seveda non stop, razen ce sta maherja pa jih boste lovili..:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razen ?e ne bodo s kolesom vozili nazaj in ne dol - ?e enkrat beri kaj pi?e?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures - ne grem z ?eno (nisva poro?ena), grem pa res v dru?bi dekline, kaj si mi sicer ?elel predlagat, kak?no veselje za denar, al kako? :blush::hohoho::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokaj optimisti?no.....sosed je do Splita potreboval 3 dni - ra?unaj od osmih zjutraj do osmih zve?er je 12 ur, povpre?no 25 na uro je to 300km na dan - seveda non stop, razen ce sta maherja pa jih boste lovili..:)

 

maherja ;) lani zmagal RAAM (Race Across AMerika 3000milj)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa sestrica je dobi?a enega cucka. :P No v bistvu je ?it, ups shih tzu. :) Ni ravno moj tip psa ampak je pa lu?tkan. :bravo:

 

kri?a? z bulldogom, pa dobi? bull-shit :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.