Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Objavljena slika Cepilec za drva je pa za en k***c, treba bo nabaviti hidravli?nega ampak ker je Yavar majster ne dvomim, da ga ne bo kar naredil. :P

 

Naj ti Webasto fajn slu?i. :bravo:

 

Jebote, to je od bratranca oprema(traktor pa cepilc pa to), js sem bil samo za volanom, samo pa sem komaj znal ker ?e 20 let nisem fural nobenga traktorja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobronameren nasvet: za svoje dobro naj kupi novega, ?e bo le kaj denarja pr bajti. :)

 

a smem vpra?at zakaj? Se ?ist ni? ne spoznam na traktorje (oziroma skor ni? - diesel powah) pa me vseen firbec matra, kaj je tolk narobe s tem cepilcem, da je treba zamenjat? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bistveno bolj nevaren kot hidravli?en in vem za kar nekaj nesre? s to?no tak?nim cepilcem. ?e se nekaj vrti z kar velikimi obrati je bistveno bolj nevarno kot po?asna hidravlika kjer mora? mimogrede dati obe roki na ro?ke, da jo sploh aktivira?. Poleg tega s hidravli?nim lahko cepi? tudi kraj?a drva, da se ne matra? s sekiro. In za tale cepilec rabi? imeti traktor v obratih, da ima dovolj mo?i, pri hidravli?nem pa traktor lahko laufa skoraj pri prostem teku, torej ?e privar?uje? pri nafti (?e te to ne prepri?a pa ni? no?em :jezicek: ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale traktor ima tolko konjev-navora da na 900 rpm razcepi kar ho?e?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Traktorji so zakon...tale pa stoji pri nas na vikendu, ampak dejansko res bolj ali manj stoji in je pri nas zato ker na dolenjskem more bit ob bajti traktor :hohoho::) ..je pa fino po?timan.

 

hud!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi pa tak traktor enkrat imel.... ?ist tako... kot joy ride za p***e lovit po ljubljani... :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

 

 

hehe....s takim bi ?e 3-4 zraven pobral, a bi jih lahko sploh pohendlu?? :hohoho::bravo: Pa od Bo?tjana jih bo? sli?u ker tako velike slike popa? :hohoho:

 

hud!

 

good good je, renoviran, pre?trihtan, nove lampe spredi zadi, hidravlika itak da je....ampak res, tolk da je, star pa ko zemla :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub vsem jebenim pritiskom na delovnem mestu ?e vedno nekak "folgam" (glih za glih ?e)! :danzoman:

 

Grem pa drug tedn do advokata, spec. za del. pravo, pa da vidmo kako se bo ena?ba potem iz?la, za obe strani (huj ne more bit)! :bravo::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, ja to bi znala bit jebada, pomoje ne bomo tok drasti?nih zadev zalaufal - ho?em pa svojo pravico (alla hlapec Jernej)! :danzoman:

 

Mi je pa advokat reku, da mobbing je tko fakin te?ko dokazljiv da kr res ni! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ve? kaj vle?e za sabo?

Saj vem, da ne. :P

To je stroj za ravnanje velikih povr?in.

 

S tem lahko poravna? vse ilirskobistri?ko gri?evje. :bravo:

 

 

:aaaaa: :aaaaa: Sirius,... pusti ti brkine pr miru hudi?a... ve? kak sljivovic eliksir delajo tam gor.... :aaaaa: :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pada sneg js pa na letnjakih. :unsure:

 

o groza stari... bohnedej na cesto it, ker bo? kr v graben zletu :blush:

 

 

Aja, ?e ti je kej v tola?bo - jaz sem tud pa jutr moram k Boj?u na Rakitno .. tole bo znal bit zanimivo :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o groza stari... bohnedej na cesto it, ker bo? kr v graben zletu :blush:

Aja, ?e ti je kej v tola?bo - jaz sem tud pa jutr moram k Boj?u na Rakitno .. tole bo znal bit zanimivo :hohoho:

 

Sem sli?al da gre? na ju?no in neki PC pedenat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo res ja - dobr si sli?al. Sicer o ju?ni ?e ni? ne vem ampak PC pa grem rihtat.

 

Aja Boj? se ni ni? oglasil, a sta zrihtala xenonko, ker men se tri valjajo po predalu v vratih pa ?e ne rab ve? bom zadevo ven fliknil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo res ja - dobr si sli?al. Sicer o ju?ni ?e ni? ne vem ampak PC pa grem rihtat.

 

Aja Boj? se ni ni? oglasil, a sta zrihtala xenonko, ker men se tri valjajo po predalu v vratih pa ?e ne rab ve? bom zadevo ven fliknil.

 

Boj? ?e vidi na obe o?esi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uspesno koncal prvo turnejo (kosovo makedonija albanija)

 

podoben trip kot tole http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=2097&hl=trip

sam, da sem namesto magistrale do konca, sel na jadransko avtocesto...

 

aja, tam dol je blo okol 17 stopinj (kratke majice)

par slik iz danes:

avto sola na plazi (drac, albanija)

post-49-1260126704_thumb.jpg

 

sv. stefan

post-49-1260126753_thumb.jpg

 

dubrovnik

post-49-1260126796_thumb.jpg

 

stanje stevca :)

post-49-1260126824_thumb.jpg

 

jutr pa druga turneja, wiesbaden :vskalo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.