Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sneeeeeeeeeeeeeeeeeggggggggggggggggggggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:danzoman::danzoman:

 

P.S. Prometna poro?ila so trajala 2,5 minut!!! :lol::lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi pri nas je danes kao naletaval seg. :danzoman: ?e dobro,da imam zimske gume. :P:bravo:

 

ja ma prau kao :D jz z letnimi sem ?el u lopar brez problema, pa ?eprav je blo neki malega po cesti, zdej pa itak finita fe?ta, sm mislu da mi nebo treba it delat jutri, ma.. :/

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ma prau kao :D jz z letnimi sem ?el u lopar brez problema, pa ?eprav je blo neki malega po cesti, zdej pa itak finita fe?ta, sm mislu da mi nebo treba it delat jutri, ma.. :/

 

Sej to z zimskimi je bolj tako za smeh.Sem pa videl par trkov po Kopru-verjetno zaradi neprimerne "obutve"?? ?zmeden?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

roba za 27? doma :P

 

Objavljena slika

 

nabavil ?e dve powerLED diode 240lm vsaka, 15° dve le?i eno za levo in eno za desno lu?, 45° ?e bom hotel meti kratko dolgo kdaj, pol za avto 3 (ena za ziher ?e kira crkne) 360° (sveti okol in okol ko ?arnica da pade ?e ne fokus) bele led diode, majhne 3mm diode za maketo in 5mm diodi za pozicijo na motorju...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na obali snega miljardaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDD

185/45-15 letnjaki in u slu?bo, za 20km 1 uro in pol :D

ahhaha

i love it!!!

 

He,he,sem ti rekel,da so zimaki zakon.Samo gasaaaaaaaaaa.

Res,prava "sne?na idila" tukaj na obali. :danzoman::ouje:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri ob 14.06 sm dubu podmladek - Evito! :danzoman::rozico::ljubezen:

 

YEEEEEEE!!!!!

 

?estitke, Borut. Tebi in mamici!!

 

Velikost? Te?a?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala plehnatim mafijcem za ?estitke! :P

 

Kila?a je bla 3480g, velikost pa 52, pri?la je pa ven na najbolj carski na?in - z rezom! <_<:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.