Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

lepo lepo

 

jaz mam pa tegale

 

http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=735

 

super zadeva - priporo?am

 

ma vem... samo jaz sem hotel meti WiFi zraven...

 

saj itak to rabim tu pa tam, da kake slike pogledam pa kak?en movie...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma vem... samo jaz sem hotel meti WiFi zraven...

 

saj itak to rabim tu pa tam, da kake slike pogledam pa kak?en movie...

 

Jaz pa gledam filme brez tega-ra?unalik-LCD Tv. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma vem... samo jaz sem hotel meti WiFi zraven...

 

saj itak to rabim tu pa tam, da kake slike pogledam pa kak?en movie...

 

Sej dela tud na mojem Wifi - samo USB wifi not vtakne? in deluje... ?e clo na youtube se preko mre?e in interneta zna povezat (sicer ne vem zakaj bi to rabu ampak vseen)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa gledam filme brez tega-ra?unalik-LCD Tv. :ne vem:

 

jaz pa predvidevam da od vas se noben nima otrok...... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa predvidevam da od vas se noben nima otrok...... :dudek:

 

ejga... nimam... ampak, ve? koliko risank gre na 320GB disk ?

pa da mu nastavi?, pa lahko 24 ur nonstop gleda risanke :)

 

jaz sem ravno v?eraj zve?er gledal G-Force :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No takole se moram pohvalit da imam vgrajen Webasto - ?e bolj pa majstorja ki je v ta namen umaknil traktor in reskiral oddih s svojo drago v toplicah.

 

Hvala ajvarju, mojstru kladiva in fleksarice ter Bossu in P. za malico (ve?erjo sva ?akala do polno?i)

 

Zadeva je 85% kon?ana, va?no da dela in so HW zadeve kon?ane - poigrati se je treba samo z elektriko, vezicami in benz napeljavo kot se ?ika. Uparjalnik za plin topel v 15 min :bravo::bravo::bravo: , kabina pa ?e ene 15... :danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj dobil nazaj mazdico-?e lep?o kot je bila. :danzoman:

 

Sem pa zaj..l ?pricanje ?ip.Vrtel sem toliko ?asa tiste ?price,da sem vse zama?il,celo uni?il sem tiste plastike,

ki imajo gor luknjice za ?pricat vodo. :(

 

Nove so verjetno spet eno uko iz glave. :ph34r:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No takole se moram pohvalit da imam vgrajen Webasto - ?e bolj pa majstorja ki je v ta namen umaknil traktor in reskiral oddih s svojo drago v toplicah.

 

Hvala ajvarju, mojstru kladiva in fleksarice ter Bossu in P. za malico (ve?erjo sva ?akala do polno?i)

 

Zadeva je 85% kon?ana, va?no da dela in so HW zadeve kon?ane - poigrati se je treba samo z elektriko, vezicami in benz napeljavo kot se ?ika. Uparjalnik za plin topel v 15 min :bravo::bravo::bravo: , kabina pa ?e ene 15... :danzoman:

 

upgrade - 97% koncano samo se kable v notranjost speljat in priklopit na ventilacijo, Webasto pa ze dela lepo huuuuuuuuuuuu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk se pohvalim s prakti?no (zmer se kej dodatnega najde) dokon?anim "projektom novo stanovanje"! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sam se morm pohvalt, da sem koristno porabu CELO soboto in to da sem prvi? v lajfu montiral venbasto v katerikoli avto. Seved je bil jure odli?en asistent, ?eprav se parkrat nisva razumela ampak sva hitro pokapirala kaj je narobe.

Je pa to projekt za od 9:30 do 23 ure. :danzoman:

Za nas amaterje ?ala mala :blush: .

 

Hvala Bossu + 1 za "malco", obisk in dvig morale. :D

 

Naslednja pohvala pa bi bla za v temo KHVM.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sam se morm pohvalt, da sem koristno porabu CELO soboto in to da sem prvi? v lajfu montiral venbasto v katerikoli avto. Seved je bil jure odli?en asistent, ?eprav se parkrat nisva razumela ampak sva hitro pokapirala kaj je narobe.

Je pa to projekt za od 9:30 do 23 ure. :danzoman:

Za nas amaterje ?ala mala :blush: .

 

Hvala Bossu + 1 za "malco", obisk in dvig morale. :D

 

Naslednja pohvala pa bi bla za v temo KHVM.

 

in ta webasto sedaj dela tudi ze z vso elektrifikacijo - jutri ob 07:10 se vzge in gremo s toplim avtom takoj na plin proti vrtcu :bravo:

 

P.S. sem pa skuru akomulator med testi - v CX-7 so dali 48 ah akomulator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pol si pa predstavljajte to vziganje z dnevnimi xenonkami, Bose ozvo?enjem....revca!

 

Sedaj ima 70Ah in sam vzig je brez ka?lanja - prej je kr rabila kh kh brum....zdej pa sam brum :)

 

?e dokon?anje hvaljenja - zjutraj sem se vsedel v topel avto :ouje: , v drugi prestavi je dal ?e v plin....

 

Reporta?a:

predpriprava

Objavljena slika

predpriprava 2

Objavljena slika

na odbija?u je 9 konektorjev!!!!

Objavljena slika

plastika

Objavljena slika

edino mesto v avtu s ?e mal placa

Objavljena slika

tega ne rabim ve?...

Objavljena slika

Final touch

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo se hvalim... postal krvodajalec :D:ouje: :mi pijemoo:

 

pohvalno - zgoraj imate zaklju?ek Webasta :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pohvalno - zgoraj imate zaklju?ek Webasta :bravo:

 

samo, da ti pa baba webasto vgrajuje je pa tud krneki...

 

aja... oops... iVar je :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala hvala... tolk o vrtoglavici, bledosti in slabosti :D jz sm zdravnicam not ?tose pravo ko so mi kri pile :hohoho::blush::blush: pol je pa rekla tule se vsed ?e ti bo slabo pa sm reko eh.. grem jz lepo kr domov predn kako butasto zinem :D:dudek: dobil ?eton za kavico in toplo malico na ktero grem ju3 (dobil bon)... :bravo::rozico:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.