Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

moram se pohvaliti, da ma 323F novo sprednje steklo, ter da je spet pripravljena za ?e eno leto svojega ?ivljenja :) vklju?no z MES kartico :)

 

skupni stro?ek za steklo skoraj 600 EUR za servis pa 130 :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba je pohvalt juresov trenutni avatar! :bravo::rispekt:?zmeden?

 

:)

 

Aem hotu dat neki iz doma?e ?tale, pa krava ni rekla Mu...je pa blizu ?zmeden?:harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem bolj za konstantne stvari, da se ?e na prvi pogled ugotovi kdo je kdo.

Nekoliko me motijo tudi te lepe ritke in jo?ki za mo?kimi osebki. Spominja me na neke vrste feti?izma (navla?enje ?enskih spodnjic ipd.) Pa, da ne bo pomote, zelo rad pogledam tako sliko samostojno, ko pa vidim zgoraj mo?ko "ime" se zdrznem, kot, da sem ugledal travestita, ki na dale? zgleda kot amazonka. :hohoho:

 

Pa ne dajte se motiti. To je zgolj moj ob?utek in neobvezno mnenje. :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOL.... Sirius... hehe... si me nasmejal, nikoli nisem pogledal na to iz te plati :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem bolj za konstantne stvari, da se ?e na prvi pogled ugotovi kdo je kdo.

Nekoliko me motijo tudi te lepe ritke in jo?ki za mo?kimi osebki. Spominja me na neke vrste feti?izma (navla?enje ?enskih spodnjic ipd.) Pa, da ne bo pomote, zelo rad pogledam tako sliko samostojno, ko pa vidim zgoraj mo?ko "ime" se zdrznem, kot, da sem ugledal travestita, ki na dale? zgleda kot amazonka. :hohoho:

 

Pa ne dajte se motiti. To je zgolj moj ob?utek in neobvezno mnenje. :ne vem:

 

Ha ha....ja ce mi dajo tako rit se ?e prelevim v tranzvestita :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa na?alost mnenja, da znajo farmacevti (zaradi svojih lastnih koristi in finan?nih pridobitev) virus rahlo predelati, da bo precej bolj ?kodljiv in smrtonosen kot ta moment, pri tem pa bojo lahko pametovali - smo vam rekli da se pojdite cepit + folk bo u totalni paniki tko navalil na cepljenje da kr res ne bo! <_<:angry2:

 

?e urca in pol pa grem dam! :danzoman::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures... danes zjutraj ko sem na parking pri?el sem se nate spomnu... in na tvoj webasto.... bemti mravljo.... jaz bi ga tudi rad imel.... :bravo:

 

est sem se tud nate ko sem videl strgalec v predalu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadeni si to za avatar, saj tudi to spominja na dele le?e?e ?enske:

jo?ki, trebu??e venerin hrib....nekoliko megle :bravo:

 

ha ha...tale je ze napumpana

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moram pohvaliti svojo koreto (upam da ji nebo jutri kaj dospelo, da bi za?ela te?ave delat :) )

post-11-1260471550_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Nejko, ti ne sodi? v "brezke?no" smetano! :P:hohoho:

 

Dans je pa peteeeeeeeek (?e par dni u slu?bi drug tedn, pol pa gremo rodit vrjetn)! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedajle na poti domov si ni sem mogel pomagati, da ne zdresiram enega honda?a.

 

S civicom je na mostu priletel za mojo rit kot komet, nekajkrat sem ga videl samo v levem, nekajkrat samo v desnem speglu, pogosto pa sploh ne ker mu je v?e? moje zavetrje.

mirno peljem 50, ceprav je na odsekih z lezecimi policaji tudi 30 in 40....

2 x na ravnini sem dodal malo plina, da sem ga lahko potem do ?marne gore u?il da se tu vozi 50 (beri ene 6km :) )

 

Na koncu pri ?marni gori sem mirno obrnil (seveda dobil prstek) in ?el domov ?e vedno 50.....

:policaj:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.