Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Aja to ni s plasti?nim drajsal dol led ampak se ga je lotil s kovinskim rezilom. Sorry, ker vrtam samo ni mi jasno kako lahko s plastiko sesuje? ?ipo, ker ?e je to mo?no pol moram sam oreng merkat, ko se lotim zaledenele ?ipe :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja to ni s plasti?nim drajsal dol led ampak se ga je lotil s kovinskim rezilom. Sorry, ker vrtam samo ni mi jasno kako lahko s plastiko sesuje? ?ipo, ker ?e je to mo?no pol moram sam oreng merkat, ko se lotim zaledenele ?ipe :ne vem:

 

plastika, bom su pol slikat, ker moram poslat na carglass, svak je odfr?al na malto, sestra mu pa vsaki? ho?e prodat xsaro ker samo stoji pred bajto.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

plastika, bom su pol slikat, ker moram poslat na carglass, svak je odfr?al na malto, sestra mu pa vsaki? ho?e prodat xsaro ker samo stoji pred bajto.......

 

Kaj je pa dol na tistem odpadu-smeti??u zgubu ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je pa dol na tistem odpadu-smeti??u zgubu ? ?zmeden?

 

Dela za EU - stacioniran Dublin, veterinarska in?pekcija...nazadnje so ga v Vilniusu oropal :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred par dnevi spet pridno zalaufu sobn bajk - dost je blo nabiranja balasta, na biciklu pa prahu! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vgrajuje se ...(navori ?e imajo serijsko, sam ne na tajmer in daljinca)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ugotovil sem, da sem potreben dopusta kot Sahara vode...

 

 

p/s: a gre to sem v ta del foruma ? :blush:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm... malo za se pohvalit malo za zjokat :D

no kupil sem si PS3 kon?no! :) in sem hipernavdu?en! :)

za se zjokat pa je to da so v?eraj spet prestavili datum izida igrice gran turismo 5 po treh letih so jo spet prestavili iz 2.2.2010 na oktober-november letos...mah...

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni prelude ?e zunaj, ali kako se ?e re?e

 

ja prologue je zunaj ?e lep ?as,samo je samo ene par prog in par autov lih tolko da ti nardijo gu?te in ?aka? ?e 2 leti potem :D prasci japanski :D

fora je da zdej prilagajajo igrico za 3d tehnologijo ki bo za?ela poleti izhajat, tako da po poletju bojo vili kolko se obnese in bojo izdali, in ?e se nebo pomoje se bo to lepo zavleklo do 2011 :/ eh..

druga?e sem pa vedno bolj navdu?en :) wi-fi leti na polno lahko se pove?em z vsem in lahko gledam filme direkt iz pcja na ps3 ju :D hehe brez enega kabla :P razn seveda elektrika in tv out :)

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam tud nizek racun za elektriko, ker je vse drugo na plin (voda, gretje, stedilnik)

 

Jaz imam pa vse na strom, 270kWh je drugace 59?...samo GEN-i ima mesece brezpla?ne elektrike :=

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam pa vse na strom, 270kWh je drugace 59?...samo GEN-i ima mesece brezpla?ne elektrike :=

 

itak da ma?, ker ?e bi imel na plin, bi Mazdo kar doma tankal iz tiste cisterne za bajto ogrevat...pol bi bil pa ka?in v bajti, ko bi plina zmanjkovalo non stop :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, manjka ti ?e makina na plin! :P

 

Jz pa grem jutri v Gorenjo vas, predelat Lagunilaka na LPG - kumi ?akam! :danzoman::bravo::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo tudi na GEN-i. Pa smo meli ta mesec 119 ? :whatever: Kaj ??, mene zebe pozim pa treba kurt :hohoho:

 

Pridi na brezpla?no gretje....pa ?e pes te loh li?e po nogah da bojo tople :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dns sm meu priliko primerjat kako se pelje Golf L.1997 in pa 323 FBA, ki jo mamo doma, istega letnika! :danzoman:

 

Lohk re?m; smiljo se mi tisti, ki vozjo Golfure (kamenodobne (neudobne) makine)! :harhar::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.