Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?estitke fant (upam da si prejel ?e prej sms)! :danzoman:

 

Jures - kaj pore?e? na originalnost imena? :harhar::P

 

To so najbolj? fantje!

 

PA ?e vodnar je se mi zdi, to so pa ze iskani primerki...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke Si?i

 

Ampak a mi lahko vidva z Juretom odgovorite, kje sta najdla ta "dvojni" ime? K Jure svojga ?L-ja kli?e zgleda glih tko, kot bi klical dva froca in pol k sam en prlaufa, folk (vklju?no z mano) naokrog gleda, kje je ?e ta drug - zmeda ?ista :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke Si?i

 

Ampak a mi lahko vidva z Juretom odgovorite, kje sta najdla ta "dvojni" ime? K Jure svojga ?L-ja kli?e zgleda glih tko, kot bi klical dva froca in pol k sam en prlaufa, folk (vklju?no z mano) naokrog gleda, kje je ?e ta drug - zmeda ?ista :hohoho::hohoho:

 

Sishy je pri nas na morju videl kako to gre a ne?

Zanimivo je da sami nismo te?ni glede imena je pa tamali ful natan?en....

Lukec...jaz sem ?L ne Lukec, ?an...jest sem ?L, tamal, jest sem ?L, lubica moja, jest nisem lubica jest sem ?L....

 

Ne da se, zadnji? sem ga nau?u ?e se zgubi kjerkoli kam mora it in kaj povedati, sem ?An Luka ta pa ta ,ne najdem star?ev, doma sem v MEdvodah...dost ker nas je samo 6 v SLO s tem priimkom, moja familija in ata in mama :)

 

?ez nekaj dni ga vpra?am ?e ?e zna, ja znam sem ?an Luka ta pa ta, zgubil sem se, doma sem pa na Pokljuki..... :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - men se npr. v franco??ini al pa italijan??ini dobr sli?; Jean Luc (?on Lik) oz. Gianluca (Đanluka)! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - men se npr. v franco??ini al pa italijan??ini dobr sli?; Jean Luc (?on Lik) oz. Gianluca (Đanluka)! :danzoman::bravo:

 

narobe

francosko je ?anluk, italijansko pa đanluka, francozi ne morejo đ izgovort.

 

Drugace pa nas je made in France (PAriz) that's why...:)

 

Evo vam bom pokazal nas francoski imenik ko das jean na i??i, mal idej (461 zadetkov!) :

post-2637-1264764696_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 4.20 je malce prezgodaj (slab mesec) na svet pokukal moj sin?ek ?an Luka :dudek: . Velik je 48cm in tehta 2800g :ouje: .

 

?estitke :bravo: Se ?e nabirajo Mazda driverji :P

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - men se npr. v franco??ini al pa italijan??ini dobr sli?; Jean Luc (?on Lik) oz. Gianluca (Đanluka)! :danzoman::bravo:

 

A iz tega vica je pol to to Jean-Luc Picard, captain of the starship Enterprise... ....to boldly go where no man has gone before.

 

:danzoman:

 

?e dobr, da je fantek, ker ?e bi bila pun?ka bi bla kaj ? ?ana Lulika? :ne vem: :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Boss - ?an Lula al pa Lola! :P

 

P.S. Sam da ne bo kdo nakonc ?e mislu, da se s ?efom norca delava iz imen, ker to ne bo dr?al! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvalim suzuki Swift 2WD na Sava eskimo s3 gumah - veliko bolj voldljiv v snegu kot CX-7 z AUTO 4WD, Auto TCS, auto auto auto.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izdelal odstranjevalec vinjet v manj kot 5 minutah iz doma najdenih materialov... :)

 

vinjete odstranil 2 kosa v manj kot 5 minutah ;)

post-11-1264935644_thumb.jpg

post-11-1264935653_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izdelal odstranjevalec vinjet v manj kot 5 minutah iz doma najdenih materialov... :)

 

vinjete odstranil 2 kosa v manj kot 5 minutah ;)

 

Bo treba zadevo patentirat in serijsko izdelovat.Evo,kje so ?oldi. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ironija se ti ne zdi! :blink:

 

Meni se velikokrat zdi da je tale "helpfull" elektronika bolj v napoto kot pa ne......npr. skoraj prisegel bi da se na spolzki podlagi prej ustavim brez kot pa z abs, ko pedal zavore samo nekaj poskakuje avto pa kar z nezmanj?ano hitrostjo pelje naprej :wacko:

 

Mislim, da je vzrok v gumah - Sava s3 so izredno dobre na snegu

 

Na?eloma je res, da se brez ABS na spolzkem hitreje ustavi? samo ti pa ABS omogo?a, da je avto ?e vedno vodljiv, kar je po moje ve?ji plus :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, tle se pa strinjam - S3 je vrhunska guma na snegu, ampak zgolj snegu, ker ko je pa mokro je pa bl k ne povpre?na, ?e sploh! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.