Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dubu na uporabo SX4, za 3 dni. :danzoman:

 

Ima prevo?enih cca 1kkm. :D

 

 

In kon?no kupil Webasto, s telestartom, in startom na daljinca, pa ?e s tajmerjem, skratka ni da ni. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dubu na uporabo SX4, za 3 dni. :danzoman:

 

Ima prevo?enih cca 1kkm. :D

In kon?no kupil Webasto, s telestartom, in startom na daljinca, pa ?e s tajmerjem, skratka ni da ni. :danzoman:

 

sej telestart je daljinec :) cool! cena?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej telestart je daljinec :) cool! cena?

 

Komplet pod 500?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans pa ?e tork in ?etrk slu?ba (sredo grem na krvodajalsko), pol pa vrjetno 15 dni o?etovskega dopustića! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komplet pod 500?

 

V redi....jaz sem dal skupaj pol s telestart 91 390? + 4 materiale za vgradnjo :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk bom ?ele js dal za monta?o. sramezljiv

 

?e rabi? roko povej - for free.....bom priklopil cev pred armaturko :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri ob 14.06 sm dubu podmladek - Evito! :danzoman::rozico::ljubezen:

 

 

OOO starina... ?estitke ob nara??aju.... :prstgor:

 

Aaaam... Jaz bi tudi Webasto... mi je prej?nji teden Alfa zmrznila v dolomitih.-... in mistr Ajvar me na cca 600km razdalje re?il probljem.... :danzoman::harhar:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OOO starina... ?estitke ob nara??aju.... :prstgor:

 

Aaaam... Jaz bi tudi Webasto... mi je prej?nji teden Alfa zmrznila v dolomitih.-... in mistr Ajvar me na cca 600km razdalje re?il probljem.... :danzoman::harhar:

 

Kako pa? A ti je poslal vro?e bo?i?no novoletne ?elje pa so jo odtajale? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rodica je nad Bohinjsko bistrico, to se prav Julijske alpe :)

 

O budala jest - Raduho sem mislu....ki je za ojstrico :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imela na Krvavcu Garmina vklopljenega, pa mi je izmeril max. hitrost 218 km/h :hohoho:

Druga?e je bilo pa bolj realno 73,4 km/h, ?eprou se mi ?e vedno zdi malo tu ma?. Dobr, da ni blo nobenga radarja :D

 

dobra si, katere smucke pa mas?

jaz sem z elanom whistler 8.0 izmeril 94km/h (isti eksperiment kot ti), sem sel dol pa iz vrha krvavca

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaam... Jaz bi tudi Webasto... mi je prej?nji teden Alfa zmrznila v dolomitih.-... in mistr Ajvar me na cca 600km razdalje re?il probljem.... :danzoman::harhar:

 

Kdo je bil hud-grozen, samo se mi je pa fino zdelo da alfa ni kresnila. :blush:

Quga si pol najdu gara?o al ste kr zakurl vse skupaj ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OOO starina... ?estitke ob nara??aju.... :prstgor:

 

Aaaam... Jaz bi tudi Webasto... mi je prej?nji teden Alfa zmrznila v dolomitih.-... in mistr Ajvar me na cca 600km razdalje re?il probljem.... :danzoman::harhar:

 

Kaj se hvali? z tem? :P:dudek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobra si, katere smucke pa mas?

jaz sem z elanom whistler 8.0 izmeril 94km/h (isti eksperiment kot ti), sem sel dol pa iz vrha krvavca

 

Ehem, a ste vi ?isto pri zdravi pameti tko btw :zvizga: ? da norite po smu?i??ih 100 na uro LOL.V?asih sem jaz tudi norel (pa ?eprav dosti manj, ker imam raje samo eno desko pod nogami), dokler si nisem pred parimi leti zlomil vratu (6 vratno vretence).Sedaj gre pa malo bolj po?asi, pa toliko bolj z u?itkom.

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.