Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

jures dej se za mojo mazdo eno naroci prosim..

 

kok pa to kj stane?pa a dela to na bose sistem?

 

Zal leti danes nazaj, ampak hodi pogosto....Za CX-7 je samo za BOSE sistem (ker je navigacija v osnovi delana za TOP opremo)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal leti danes nazaj, ampak hodi pogosto....Za CX-7 je samo za BOSE sistem (ker je navigacija v osnovi delana za TOP opremo)

 

no se bova zmenila ok?povej mi kdaj bo sel naslednjic...jures kdaj bova montirala zmigavce?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam jeklenega...mogoce je pa Kahl Ehjavec svetoval :)

 

iceman - najprej najdi ce caska tudi dela za cx-7, se mi zdi da je specificen produkt.

zmigovce moze ta teden, bom pa se ajvarja pobaral kako je on za novo 6 zdej to resu - ma ze prakso.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam jeklenega...mogoce je pa Kahl Ehjavec svetoval :)

 

iceman - najprej najdi ce caska tudi dela za cx-7, se mi zdi da je specificen produkt.

zmigovce moze ta teden, bom pa se ajvarja pobaral kako je on za novo 6 zdej to resu - ma ze prakso.

 

 

za zmigavce ni problema,caska dela tudi za m6 z bose sistemom ker sem enmu ze vidu,sam nisem ga uspel uprasat kje je to montiral in kok pride..drugac pa vem da dela od caske...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm ugotovu, da odkar mam ta voz (na cest je od 19.1.2010), sm prefuru ?e 4500km, od tega na LPG dobrih 4000! Ugotovu sm, da se mi LPG o?itno spla?a! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm tok veseu :D v?eri sm skuter prodal za ni? manj kot napisanih 950? :danzoman: sedaj pa hunting for my pipm mobile :punk::D

 

any suggestions...? labi pravi fiesta 1.25L, klopko fiat brava,... mene pa 323 matra :blush:

 

Jugec ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj se hecas, prvi avto pa se student ni pa mu priporocate xedos V6 :hohoho:

 

itak!

 

Ne bo nikol vec druzga vozu.

 

Ti to kupi, imej, ko bo pa penez pa registriraj. Zivljenska priloznost...PA to sploh ?e ni vse!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz tut neb nikol kupu Fieste, katastrofa od avta! <_<

 

S telim Ksedosam bo? pa taglavn med mopedisti! zoom-zoom! :hudicek::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi vsak dan na drzavni televiziji, pa ?eprav onesnazujes vizualni prostor :punk:

Ampak mazde ni parkirane spredaj, samo prikolica....

 

Pri 54:08

http://www.rtvslo.si/podcasts/tednik_04-02-2010_2109.mp4

post-2637-1266997059_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.